logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
2

Niemcy: Prominentni geje żyją niebezpiecznie

Zamach na polityka-geja w Hamburgu

Dodano: 16.02.2004, Aktualizacja: 16.02.2004

O tym, że nadburmistrz Hamburga jest gejem, szeptano od dawna. Podobnie było w przypadku innego prominentnego hamburskiego polityka - Rogera Kuscha, który jest szefem komunalnego resortu sprawiedliwości. Ale kiedy jakiś czas temu konserwatywny polityk oskarżył go, że jest seksualnym partnerem burmistrza i tylko temu zawdzięcza posadę - Kusch nie zwlekał. Zorganizował konferencję prasową na której oświadczył, że nigdy nie ukrywał że jest gejem a karierę polityczną zrobił bez niczyjej pomocy. (...) W miniony czwartek, Roger Kusch padł ofiarą zamachu. Podczas ulicznego spotkania wyborczego, podbiegła do niego jakaś kobieta krzycząc "Ty świński pedale, zabiłeś mi dziecko" i zadała mu cios nożem.

Nadburmistrz Hamburga, drugiego pod względem wielkości miasta Niemiec, rządzący z ramienia partii chrześcijańsko-demokratycznej Ole von Beust jest gejem. Tak zwanego "outingu" dokonał jego własny ojciec, udzielając wywiadu prasie. Opowiadał w nim o wielkiej, młodzieńczej miłości do pewnego młodzieńca: "Jasne, że jako rodzice chcieliśmy go poznać. Przeuroczy chłopak". I dalej: "Podczas wakacji nad morzem widzieliśmy, za kim Ole się ogląda - za chłopcami". Niedługo potem, w kolorowym tygodniku "Bunte", Ole von Beust zdradził co czuł czytając ten wywiad: "Najpierw myślałem że ojciec zwariował, bo przecież nic ze mną nie uzgadniał. Ale teraz jestem bardzo uszczęśliwiony. Przecież ojciec dał tylko wyraz wielkiej miłości do mnie. Ważny jest też aspekt praktyczny, ponieważ ktokolwiek py...   ( Pozostało znaków: 3354 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186208   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Niemcy: Prominentni geje żyją niebezpiecznie Ole von Beust
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku