logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.02.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...

Ogłoszenia


Nr ogłoszenia: 58847
< powrót

Teraz kliknij właśnie tutaj!

Wtorek, 18.03.639884 - Czwartek, 19.05.639887   Marta (23)   Warszawa, Mazowieckie
wiek / wzrost / waga:   23 lat / 165 cm / -
opcje:   Miłość , Przyjaźń
Ja: Lat dwadzieścia trzy, średniego wzrostu, okrągła jak piłka (!), prawie zawsze uśmiechnięta, z ciemnymi włosami i niebieskimi oczami. Kocham fantastykę, oglądam za dużo seriali, mam słabość do kotów, lubię dobre towarzystwo, wodę, orzechową kawę, gotować, spać do późna i dużo się śmiać. Nie gardzę prawie żadną formą rozrywki - także zarówno tańczę, jak i wyleguję się na łóżku z laptopem i ciekawym filmem.
Nie jestem do końca grzeczną i ułożoną osobą - przesadny savoir-vivre mnie nuży, pseudo intelektualizm denerwuje, a chłodna postawa odpycha.

Ty: Rozmowna, otwarta, uśmiechnięta, zbliżona wiekiem lub starsza, pomysłowa i niezbyt przestraszona własnym życiem.
Zainteresowana choć trochę tym, co napisałam powyżej.
Gotowa się spotkać bez wymieniania tony e - maili. Są wakacje, pogoda i mnóstwo możliwości - nie marnujmy czasu przed komputerem, tylko ruszmy się choćby na lody. Napisz mi coś o sobie i zaproponuj miejsce spotkania (albo pozwól mi wybrać) i chodźmy gdzieś na Warszawę.

Szukam rzeczy wielkich, jak i zarówno tych bardzo małych, więc nie ważne czy chcesz się tylko z kimś wyrwać w piątek na koncert, czy marzy Ci się poważny związek - napisz, a zobaczymy co z tego wyniknie.

Pozdrawiam C:
Odpowiedz


© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku