Warsztat metodą case clinic opartą na Teorii U Otto Scharmera z Instytutu Technologii Uniwersytetu Massachussets w Stanach.
Warsztat skierowany jest do wszystkich tych, którzy poważnie myślą o wyjściu z szafy, ale:
- nie mają pomysłu, jak tego dokonać lub ciągle czekają na „odpowiedni moment”
- brak im pewności siebie, odwagi i odpowiedniego wsparcia
- brak im obiektywnego oglądu sytuacji i środowiska, w jakim żyją (utarte wyobrażenia, ograniczające przekonania, blokady i fiksacje)
- nie są pewni, w czym dokładnie tkwi sedno problemu
- po prostu się boją
W warsztacie mogą wziąć udział zarówno osoby, które są przed swoim pierwszym w życiu coming outem jak i Ci, którzy wyoutowali się już w jakimś środowisku (np. wśród przyjaciół), ale czeka ich rozmowa z innymi osobami, np. rodziną czy kolegami z pracy.
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/ [ numer ukryty ? ] /
Sukces naszych działań (…) nie zależy od tego CO robimy, ani od tego JAK robimy, ale od wewnętrznej przestrzeni w nas samych, z której pochodzą nasze działania i decyzje.” Dlatego podczas warsztatu połączymy otwarty umysł, otwarte serce i szczerą wolę, by zobaczyć i usłyszeć wyłaniającą się przyszłość i nowe perspektywy.
Dzięki udziałowi w warsztacie masz szansę, by spojrzeć na swoją sytuację z wielu nowych perspektyw, których teraz zupełnie nie dostrzegasz, na porzucenie utartych schematów, tego co już wiesz, a wcale Cię nie wspiera, ograniczających przekonań i blokad, by znaleźć szereg nowych pomysłów na rozwiązanie konkretnego problemu.
Jedyne, co potrzebujecie zabrać ze sobą na warsztat to szczerość, otwartość i zaangażowanie. Wszystko o czym będziemy mówić jest objęte poufnością, więc możecie czuć się zupełnie bezpiecznie.
W warsztacie może wziąć udział maksymalnie 8 osób, więc zachęcamy do rezerwowanie miejsca poprzez wiadomość prywatną.
REZERWACJE:
kontakt@sitowski.pl do piątku 6.12.2019.
O prowadzącym:
Sebastian Sitowski - coach i trener inteligencji emocjonalnej w Sebastian Sitowski - Professional Executive & Life Coach, coach wewnętrzny w Polskiej Akcji Humanitarnej. Pracuje w ujęciu ericksonowskim (Erickson College International), jak rownież prowokatywnym, stosując narzędzia i metody zgodne z wytycznymi i Kodeksem Etycznym ICF (International Coach Federation). W swojej pracy specjalizuję się w life coachingu oraz coachingu inteligencji emocjonalnej, koncentrując się na rozwoju i zmianie w życiu prywatnym klienta, coachingu transformacyjnym, nastawionym na głęboką zmianę wewnętrzną oraz executive coachingu, dedykowanym liderom, członkom zarządu i menedżerom poszukującym inspiracji i najwyższych wyników.
Sebastian pracuje głównie z osobami LGBT+ i wszystkimi, którzy w jakiś sposób są dyskryminowani i wykluczeni. W dużej mierze wspiera klientów na ich drodze do coming outu, pracuje z osobami, które mają trudności z emocjami, przez co nie są w stanie budować zdrowych relacji np. związkowych, jak również z tymi, który ciepią z powodu niskiej samooceny, braku pewności siebie i poczucia własnej wartości.