Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Miejsca Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
Tematy Marsze Równości 2026 "Pillion" w kinach Wyrok TSUE Związki partnerskie Kino LGBT
Czwartek, 10.10.2019 14:04

Luke Evans wydaje płytę, śpiewa piosenki Cher i Lady Gagi

Podziel się Tweetnij Skomentuj (0)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (0)

Premiera "At Last" już w listopadzie

Premiera debiutanckiego albumu Luke'a Evansa już w listopadzie! Aktor nagrał kompilację coverów, w tym m.in. utworu Cher i Lady Gagi.

Brytyjski ujawniony aktor Luke Evans po występach na deskach londyńskiego West End i roli Gastona w "Pięknej i Bestii" wydaje swój debiutancki album muzyczny. To kolekcja coverów!

Album nosi tytuł "At Last", a Evans nagrywał go w tym roku w Londynie wraz ze znanym producentem Stevem Andersonem, Królewską Orkiestrą Filharmoniczną i Cliffem Mastersonem.


Pierwszymi utworami promującymi album są "Love Is a Battlefield" Pata Benatara i "If I Could Turn Back Time" Cher. Oprócz tego na albumie znajdzie się też m.in. cover piosenki Lady Gagi "Always Remember Us This Way".

Pełna lista piosenek:

1. Love Is a Battlefield
2. First Time Ever I Saw Your Face
3. If I Could Turn Back Time
4. Changing
5. With or Without You
6. I’m Kissing You
7. Show Me Heaven
8. At Last
9. Always Remember Us This Way
10. Say You Love Me
11. Faith’s Song
12. Bring Him Home

Premiera zaplanowana jest na 22 listopada. Są tu fani lub fanki Luke'a Evansa?

(ab)

OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (6)
walentynka-biseksualna-wbi xstarmanx monka2 mimochodem a-crazy-xxx kierownik2
Nie podoba mi się (0)
Komentarze (0)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Ikona
11.10.2019 8:32 Dziwnyglon
"If I Could Turn Back Time" to nie piosenka Cher tylko Chera. A Kopernik była kobietą ;-)
cytuj zgłoś 0 0
Ikona
10.10.2019 22:41 A
Pat Benatar to kobieta!
cytuj zgłoś 0 0
frickaandlar
10.10.2019 22:25 frickaandlar (28) Kraków
A o nowej płycie Miki cicho https://www.youtube.com/watch?v=a_K0t5x4_3w
cytuj zgłoś 0 0
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
aktorzy geje luke evans muzyka muzyka LGBT piosenkarze popkultura
Powiązane
Obraz Piątek, 29.04.2022 Nastoletni raper 27.Fuckdemons robi coming out - "Mówią mi Maks, a urodziłem się dziewczyną" Obraz Poniedziałek, 04.04.2022 O aborcji i homofobii opowiadają reżyserki z z Warszawskiej Szkoły Filmowej - Zespół NIEBØ z nowym teledyskiem Obraz Czwartek, 07.10.2021 Kylie Minogue i Years & Years wypuścili wspólną piosenkę "A Second to Midnight" Obraz Wtorek, 13.07.2021 Shakira zmieniła swoje zdjęcia profilowe w mediach społecznościowych na kolory flagi lesbijskiej. Fani komentują Obraz Piątek, 02.07.2021 Konkurs: Wygraj debiutancką płytę thekayetana "Dla nas dom"!
Inne tematy
"Kochający inaczej mają miejsce w kościele" - kardynał Konrad Krajewski nowym metropolitą łódzkim Wtorek, 17.03.2026 "Kochający inaczej mają miejsce w kościele" - kardynał Konrad Krajewski nowym metropolitą łódzkim
Sąd Najwyższy Ukrainy uznał parę jednopłciową za rodzinę. Co to właściwie zmienia? Środa, 11.03.2026 Sąd Najwyższy Ukrainy uznał parę jednopłciową za rodzinę. Co to właściwie zmienia?
Lesbinton: w Poznaniu powstał klub badmintonowy dla lesbijek Wtorek, 10.03.2026 Lesbinton: w Poznaniu powstał klub badmintonowy dla lesbijek
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatności