logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
10
0
0

Nowy serial producentów "Sześciu stóp pod ziemią"

Znów będzie tęczowo?

Dodano: 07.12.2017, Aktualizacja: 07.12.2017

Ujawniony Alan Ball nie próżnuje i po "Czystej krwi" i "Sześć stóp pod ziemią" przyszedł czas na kolejną produkcję telewizyjną - serial "Here and Now". Zapowiada się tęczowo!

"Here and Now" to serial obyczajowy z elementami komediowymi, którego twórcą jest ujawniony Alan Ball, ojciec takich produkcji jak wspomniane już "American Beauty" i "Sześć stóp pod ziemią". Wesprze go Peter Macdissi, z którym stworzył również "Czystą krew" i serial "Banshee". 

W serialu zagrają m.in. Holly Hunter, Tim Robbins, Jerrika Hinton ("Chirurdzy"), Raymond Lee ("Mozart in the Jungle"), Daniel Zovatto ("Nie oddychaj"), Sosie Bacon i Joe Williamson"Here and Now" to opowieść o multikulturowej rodzinie. Trójka z czwórki dzieci małżeństwa Grega i Audrey Bishopów jest adoptowana. Ashley pochodzi z Somalii, teraz prowadzi swoją stronę internetową poświęconą modzie. Duc z Wietnamu jest couchem, Ramon z Kolumbii studiuje projektowanie gier komputerowych, a Kristen - ich jedyne biologiczne dziecko - jest dopiero w liceum. 

Akcja serialu toczy się w Portland w stanie Oregon. Będzie liczyć 10 odcinków. Audrey jest prawniczką w korporacji. Greg natomiast jest wykładowcą filozofii. Jak to bywa w wielodzietnych rodzinach - każdy skrywa tajemnice. Nagle, jedno z dzieci zaczyna widzieć rzeczy, których inni nie widzą.

ZOBACZ TEŻ Gwiazdy "Czystej krwi": "Będzie lepiej!" Ekipa popularnego serialu w akcji "It gets better"


Krytycy porównują produkcję do serialu "This is us", przy czym obiecują, że wątki LGBT będą bardziej rozbudowane. Inni do "Braci i Sióstr". Wszystko wskazuje na to, że to Ramon zapewni nam najwięcej ekscytacji i chwil wzruszenia. Mamy nadzieję.

Póki co wiadomo, że w bohaterze zakochuje się Henry Bergen, wolny duch - w tej roli zobaczymy Andy'ego Beana. Henry nie mieszka w mieście, prowadzi życie nomady. Pracuje w kawiarence, gdzie poznaje jednego z Bishopów. Związek nie będzie jednak prosty. Henry ma za sobą trudną przeszłość, która nie daje mu spokoju. 

Premiera pilotowego odcinka w reżyserii Balla już w lutym 2018 roku.

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Nowy serial producentów "Sześciu stóp pod ziemią" Fot. za: youtube.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku