logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
Poradnia Psychiatrii Dorosłych

Adres: Kraków, ul. Kopernika 21 a
Opis: Jeśli macie Państwo problemy natury psychicznej (związane lub niezwiązane z orientacją seksualną lub tożsamością płciową): zaburzenia nastroju (depresje), zaburzenia lękowe (nerwice), zaburzenia psychotyczne, zaburzenia seksualne lub inne problemy emocjonalne wymagające konsultacji i opieki lekarza psychiatry i chcielibyście skorzystać z profesjonalnej, rozumiejącej specyfikę problemów osób nieheteroseksualnych i transpłciowych, pomocy w ramach podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego (NFZ), możecie Państwo umówić wizytę w Poradni Psychiatrii Dorosłych w Szpitalu Uniwersyteckim, pod numerem telefonu: 12-424-87-23.

W poradni konsultuje: dr n. med. Bartosz Grabski, specjalista psychiatra, specjalista seksuolog.

W razie stwierdzenia wskazań do podjęcia systematycznej psychoterapii, w poradni istnieje możliwość jej podjęcia, po uzyskaniu skierowania od konsultującego lekarza psychiatry i zakwalifikowaniu przez prowadzącego psychoterapię psychoterapeuty.

W poradni psychoterapię prowadzi: dr n. hum. Grzegorz Iniewicz, specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta, superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W poradni istnieje także możliwość uzyskania bieżącego wsparcia w sytuacji kryzysowej, wsparcia w procesie wychodzenia z ukrycia i akceptacji swojej orientacji seksualnej, wsparcia i psychoedukacji skierowanych do rodzin i bliskich osób nieheteroseksualnych i transpłciowych, oraz pomocy parom jednopłciowym.

Miasto: Kraków

Region: Małopolskie

Kategoria: zdrowie i uroda

Telefon: 12 424 87 23

REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku