logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
22.02.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...

Adres: Kraków, św. Tomasza 20
Opis: Wszystko co chciałbyś wiedzied o Diva Music Gallery...

Muzyka. W naszej galerii dźwięków usłyszysz brzmienia muzyki house, elektro, r'n'b, soul, oldschool oraz wszystkie gatunki pochodne. Codziennie dostarczamy nowe porcje muzyki, którą serwują nasi rezydenci oraz specjalnie zaproszeni goście. Budujemy dla Was galerię złożoną z najznakomitszych przedstawicieli sceny klubowej, pokazujemy jak różnorodne bywają oblicza, na pozór klasycznych gatunków. Nie boimy się eksperymentowad, wyszukując kwintesencję tego, co w muzyce najlepsze. To ona staje się dla nas inspiracją dla tworzenia kolejnych eventów.

Klimat. To co wyróżnia nas spośród grona klubów to atmosfera miejsca. Łamiemy reguły taocząc na barze. Robimy imprezy tematyczne, gdzie strój i wystrój wywołuje śmiech, zaskoczenie i radośd! Nie ulegamy kanonom, szukając własnej osobowości. Uprzedzenia?! Nie znamy takiego słowa. My bawimy się bez granic!

Ludzie. Czy Diva istniałaby bez Ciebie? Absolutnie nie. Prawdziwą kwintesencją tego miejsca są ludzie, którzy się w nim bawią, pracują i poznają. Ekipa Divy to prawdziwa galeria osobowości, pomogą Ci w wyborze drinków, usadzą w wygodnej loży, zaproszą na koleżeńską banię. ;) Niezłe z nich charakterki! A jacy są nasi goście? Jesteś nim Ty, ja, my, Wy, oni, one... prawdziwa różnorodnośd charakterów, twarzy, stylów bycia. Pewne jest jedno - łączy nas miłośd do dobrej zabawy!

Tygodniowy rozkład eventowy:

Niedziele: REFRESH
Poniedziałki: Enjoy Ur Monday
Wtorki: All around the Word
Środy:Double Trouble czyli 2 w cenie 1
Czwartki: Get in Touch

Weekendowy rozkład dostępny na stronie www i na facebooku Divy.

Miasto: Kraków

Region: Małopolskie

Kategoria: rozrywka

Telefon: (012) 429 20 66, (+48) 515 232 744

Email: info@divaclub.pl

www: www.divaclub.pl

REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku