logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
9
22
14
Książki

Homoseksualizm i nadzieja

Kontrowersyjna książka, którą wydawnictwo zachwala tak: W czasach, gdy propaganda homoseksualizmu upiera się, że homoseksualizm jest normalny, a styl życia gejów radosny, jeden z najwybitniejszych europejskich psychoterapeutów proponuje słowo nadziei- i prawdy. Homoseksualizm nie jest uwarunkowany genetycznie a styl życia gejów nie jest drogą, którą homoseksualiści muszą podążać. Rosnący zbiór dowodów pokazuje, że homoseksualizm jest zakorzeniony w problemie psychicznym, który można z powodzeniem leczyć. Jest nadzieja dla nieszczęśliwych homoseksualistów, którzy pragną przemiany...

PODZIEL SIĘ
E-booki Prideshop

KOMENTARZE (14)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
boy*89 (28) Polska 08.10.2016 16:23
Nie spinajcie się tak :D książka jak książka, można pisać w niej o czym się chce ;) nie musi się podobać
teahknight (30) Opole 19.07.2016 2:51
dlaczego ten homofobiczny syf tu jeszcze wisi? wywalcie to, bo jeszcze ktoś potraktuje to poważnie.
Paulaa86 (?) 07.01.2014 9:51
Nie ma to jak homofobiczny stek bzdor :-\ zalosne jak mozna cos takiego napisac beznadzieja .....
letiszja23 (?) 07.04.2013 14:49
Obrońca_Narodu, Strażnik_Narodu, Heterofibia, głos_sumienia , przedstawiciel_sumienia, rzecznik_narodu AKCJA na trollowanie trwa nadal :) Co za człowiek ... musi mieć bardzo smutne życie..
angiras (30) Katowice 07.04.2013 10:11
Jak możecie taką książkę promować ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
letiszja23 (?) 13.03.2013 11:34
Żarty chyba ;/ Niech pierw leczą się heteroseksualizmu a potem niech sobie twierdzą ze można wyleczyć z każdej orientacji. Jesli chodzi o Pana Cohena to niestety mam znajomych którzy go znali osobiście, i ten Pan był i jest homofobem... najlepsza akcja na uderzenie w homoseksualizm ,, bylem homo i sie wyleczyłem'' jakie to znane jesta ludzie to łykaja. Wolnością wolnością słowa ale bez przesady że promować takie coś a potem zdziwienie czemu tyle nienawiści jest czemu praw nie mamy... sorry.
bastion_prawdy (?) 30.01.2013 13:16
Polecam także książki :
„Walka o normalność” Van Den Aardweg
"Homoseksualizm. Co każdy powinien o nim wiedzieć" Tim LaHaye
"W sercu kobiecego homoseksualizmu. Kompleksowy podręcznik terapeutyczny"
"Heterofobia' - Marek Czachorowski
"Miłość nie wystarczy. Homoseksualizm a prawo do zawierania małżeństw i do adopcji dzieci" - Xavier Lacroix
"Wstyd i utrata przywiązania. Praktyczne zastosowanie terapii reparatywnej " -Joseph J. Nicolosi
"Wyjść na prostą" - Richard Cohen
"W poszukiwaniu tożsamości płciowej. Historia byłego homoseksualisty" - Andrew Comiskey
"Homoseksualizm" - David Glesne
"Podróż ku pełni męskości" - Alan Medinger
stammheim (91) Warszawa/Wrocław 29.01.2013 16:50
To jakiś żart? Dlaczego promujecie stek homofobicznych bredni?
nekoos (31) Gdańsk 20.07.2011 13:41
no co Wy, widziałam gorsze książki! ; P jeszcze jedna taka była ziejąca nienawiścią już nawet z okładki... więc ta nie jest taka zła...
nathanr (28) Rzeszow 27.06.2010 19:33
Swego czasu mialem okazje natknac sie na powyzsza ksiazke. Niestety jej tresc nie przekonala mnie do siebie. Ksiazka prezentuje poglad na kwestie przyczyn homoseksualizmu, ktory nie jest zbyt aktualny. Ale nie to jest przyczyna mojej niecheci. Nie spodobał mi sie sposób w jaki została napisana. Po dokladniejszym zastanowieniu sie bardziej przypomina ona reklame "lekarstwa na homoseksualizm". Autor wiele razy przytacza przyklady, że "wyleczenie" jest możliwe (choć równocześnie zastrzega, że zależy to od osoby "leczonej"). Moim zdaniem w ten sposób zacheca do podjecia terapi (ktora w moim przekonaniu terapia nie jest), pozostawiajac sobie na wszelki wypadek pewna furtke. Poza tym autor, raczej odwoluje sie do emocji ludzi, którzy nie akceptuja homoseksualizmu, u innych, ale przede wszystkim u siebie, mowiac im, ze zna dobry srodek na trapiace ich bolaczki. Jescze jednej rzeczy mi zabrakło, mianowicie pewnego dystansu do wyglaszanych pogladow. W ksiazce nie ma ani razu polozonego akcentu, na fakt, ze jesli o homoseksualizm chodzi to wielu rzeczy nie wiemy w stu procentach. Z opini przytaczanych przez autora, mozna wnioskowac, ze "przed nami juz jeden zakret" i dobrniemy do szczesliwego konca, wreszcie bedziemy umieli skutecznie "leczyc". Moja opinia jest zgola odmienna, dlatego zakładając nawet najlepsze intencje pisarza, to jest chec pomocy osobom homoseksualnym, nie moge wystawic pozytywnego komentarza, na temat jego ksiazki.
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016
1.5/5 (31)

Autor: Van Den Aardweg

Wydawnictwo: Fronda

Rok wydania: 2006

ISBN: 83-911097-04

UŻYTKOWNICY POLECAJĄ TAKŻE

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku