logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
14
0
1

Egzorcysta... się całuje

Biseksualny ojciec Marcus w serialu na podstawie filmu

Dodano: 06.12.2017, Aktualizacja: 06.12.2017

O biseksualności jednego z bohaterów serialu "Egzorcysta", ojca Marcusa, fani spekulują od zeszłego sezonu. Aż w ostatnim odcinku... kapłan całuje innego mężczyznę. Tak, dobrze czytacie.

Jeremy Slater, producent serialu "Egzorcysta", przyznał, że dostał setki wiadomości od fanów zasmuconych i zaniepokojonych tym, jak rozwija się wątek ojca Marcusa (Ben Daniels). Okazuje się bowiem, że bohater jest biseksualny i słaby, jeżeli chodzi o pokusy natury cielesnej. 

W ostatnim odcinku ojciec Marcus i ojciec Thomas (Alfonso Herrera, znany z "Sense8") na bezludnej wyspie zajmują się egzorcyzmami Andy'ego (John Cho). To właśnie tam ten pierwszy poznaje Petera (Christopher Cousins). Fanom nie spodobała się scena, w której zatroskany Peter chce zadbać o Marcusa, z natury samotnika. Mężczyźni... się pocałowali, a widzowie zrobili z igły widły. Slater ma odpowiedź dla homofobów: "Dobrze, pieprzcie się. Cieszę się, że wam się nie podobało (...) Nie powinniście mieć zbyt wiele dobrego w życiu". 

O tym że postać ojca Marcus jest biseksualna twórcy zdecydowali na samym początku. To też miał być sygnał - na świecie są nie tylko osoby homo- i heteroseksualne. 

"Egzorcysta" to serialowy sequel kultowego już filmu z 1973 roku o tym samym tytule. Pierwszy sezon miał zdecydowanie mniej zagmatwaną fabułę. Dodatkowo nie było okazji poznać historii ojca Marcusa. Jego biseksualność została tylko wspomniana, ale żaden wątek nie został zrealizowany. 

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Normalny (?) 07.12.2017 12:25
Taki wątek Bi jest bardzo logiczny. Ojciec Marcus wypędza demony, przebywa z nimi, zwalcza je aż go szatan opętał i teraz sam na sobie musi odprawić egzorcyzm. Szacun za fabułę dla twórców.
Podpis (?) 07.12.2017 11:02
Wszystko fajnie, tyle że ten wątek ciągle się od dłuższego czasu i do pierwszego pocałunku doszło dużo wcześniej, także róbcie lepszy research :P

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Egzorcysta... się całuje Fot. za: youtube.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku