logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
7
0
0

Pepper dla LGBT

Bycie sojusznikiem to coś, co przychodzi naturalnie

Dodano: 01.12.2017, Aktualizacja: 01.12.2017

Naomi Grossman, którą wszyscy kojarzymy z roli Pepper w "American Horror Story" jest sojuszniczką społeczności LGBT. Jest odważna i bezkompromisowa - działa aktywnie, zbiera pieniądze, pomaga i chce uświadamiać innych.

Michael Jortner z "Instinct Magazine" spotkał Naomi Grossman w Beverly Hills i wziął ją na spytki. Aktorka nie ukrywa, że jest w niej coś z Barbary Streisand i Lizy Minnelli. Pod koniec dnia myśli o sobie, że jest sojuszniczką LGBT i się tego nie wstydzi. 

To dla niej nic nowego. Od dziecka miała kontakt z osobami nieheteronormatywnymi, w końcu pochodzi z domu pełnego artystów. Jej rodzice byli heteroseksualni, chociaż jej ojciec był, hm, jakby to powiedzieć, "bardzo metroseksualny", co dawało jej do myślenia. Wsparcie społeczności LGBT to dla niej coś, co przyszło naturalnie. 

"Ale nie jest gejem. Dał mi nadzieję, że mężczyźni hetero mogą o siebie dbać" - powiedziała serialowa Pepper. 

Kiedy Michael zapytał ją, co sądzi o heteroseksualnych mężczyznach, którzy chodzą do klubów gejowskich, by tam spotykać dziewczyny, które przychodzą ze swoimi przyjaciółmi gejami, ta odpowiada: "Wow, chyba muszę zacząć tam chodzić. A tak naprawdę, próbowałam tego...". 

Gdyby miała magiczną różdżkę i mogła coś zmienić, co by zmieniła? Przede wszystkim zabrałaby Trumpowi dostęp do Twittera. "Myślę, że to rozwiązałoby wiele problemów. Wiem, jestem bezczelna, ale gdybyśmy tylko umieli się nawzajem szanować..." - powiedziała aktorka.

Naomi aktywnie działa na rzecz społeczności LGBT, udziela się w wielu wydarzeniach. Ostatnio, wraz z Michaelem, wspólnie zbierali pieniądze na schronisko dla osób LGBT w Los Angeles. 

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Pepper dla LGBT Fot. za http://americanhorrorstory.wikia.com/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku