logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
15.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
22
0
4

Meghan Markle sojuszniczką LGBT?

I oficjalnie narzeczoną księcia Harry'ego

Dodano: 30.11.2017, Aktualizacja: 30.11.2017

Cały świat mówi o zaręczynach księcia Harry'ego z Meghan Markle. Jedni się cieszą, inni są rozczarowani... Ale jedno jest pewne, przyszła nowa członkini królewskiej rodziny w Wielkiej Brytanii jest naszą sojuszniczką.

O tym, że Meghan Markle jest naszą sojuszniczką zapewnia nas jej najlepszy przyjaciel, Larnelle Quentin Foster, który mówi: "gdybym miał spełnić marzenie mojej matki, ożeniłbym się z Meghan".

Cały świat, a w szczególności Wielka Brytania, oczekuje wielkiego przyjęcia weselnego przyszłej królewskiej pary, ale chwilowo na plan pierwszy wysuwa się przyjaciel Meghan i jej bratnia dusza.

Foster i Markle poznali się na studiach. Przyjaźń przetrwała próbę czasu. Narzeczona księcia Harry'ego wciąż odwiedza go w jego domu i chodzą razem do kościoła. Wg niego Meghan jest miłą i porządną osobą, która nade wszystkim dba o rodzinę, przyjaciół i świat. 

Para była jak papużki nierozłączki. Tak bardzo, że matka Fostera była pewna, że są razem. Do dzisiaj mówi o niej jak o jego byłej dziewczynie. 

Foster długo nie był jednak gotowy na coming out. Z perspektywy czasu jest przekonany, że wiedziała. Poza tym wszyscy się go pytali, jak to możliwe, że przyjaźni się z tak piękną dziewczyną i jeszcze do niczego nie doszło. 

Wiadomo na pewno, że Foster zostanie zaproszony na królewskie wesele swojej przyjaciółki i że bardzo dobrze dogaduje się z Harrym, który również znany jest jako sojusznik społeczności LGBT.

Wiadomo też, że pierwszą oficjalną imprezą, na której Harry i Meghan się pojawią będzie charytatywne przyjęcie Terrence Higgins Trust - na rzecz HIV.O Meghan możecie więcej przeczytać w "Daily Mail". 

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (4)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
grzesioc (27) Berlin 01.12.2017 3:01
@shingao

ale tez nigdzie nie jest napisane ile tych krolewskich par moze byc. Jak krol/krolowa mnoza sie jak kroliki i to samo nastepne pokolenia to tak to wyglada. Mimo wszystko nie jestem w 100% pewny. W niemczech tez nazywaja ich para krolewska a nie ksiazeca. Moze to wina tego pierscionka
shingao (31) Szczecin 01.12.2017 0:14
@grzesioc

To, że ktoś ma królewską krew, nie oznacza, że jest królem. W brytyjskiej rodzinie królewskiej jest kilkadziesiąt osób, to "par królewskich" musiałoby by być jakieś kilkanaście. Nie sądzisz, że kilkanaście par królewskich to troszkę za dużo jak na jeden kraj?
grzesioc (27) Berlin 30.11.2017 23:15
shingao:
Jest księciem i pozostanie księciem, a z Meghan będzie tworzyć książęca parę, a nie królewską. Mylę się?


jezyk polski jest trudnym jezykiem ale mowi sie, ze maja krolewska krew, czy tez sa czlonkami krolewskiej rodziny. Tym tropem rozumowania sa tez krolewska para.
shingao (31) Szczecin 30.11.2017 13:44
Nie znam się na tej całej terminologii, ale coś mi tu nie pasuje. Jeśli Harry nie jest królem, i nie jest ani pierwszy, ani drugi, ani trzeci, ani nawet czwarty w kolejce do tronu, to jak można pisać o "królewskiej parze"? Jak nie będzie niespodziewanej śmierci, to królem zostanie ojciec Harrego, potem jego brat, a potem jego bratanek. Jego to najprawdopodobniej ominie. Jest księciem i pozostanie księciem, a z Meghan będzie tworzyć książęca parę, a nie królewską. Mylę się?

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Meghan Markle sojuszniczką LGBT? Fot. za: facebook.com/MeghanMarkleFanPage
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku