logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
9
0
1

Russell Tovey jako ujawniony The Ray

Kolejny tęczowy superbohater

Dodano: 27.11.2017, Aktualizacja: 27.11.2017

Russell Tovey, znany m.in. ze "Spojrzeń", wcieli się w postać ujawnionego superbohatera - The Raya, w najnowszej animowanej produkcji "Freedom Fighters: The Ray" oraz w telewizyjnym cross-overze "Crisis on Earth-X", którego dwa pierwsze odcinki będą miały premierę już dzisiaj, a dwa następne - jutro.

W przyszłym miesiącu premiera animowanego filmu "Freedom Fighters: The Ray", w którym Russell Tovey udzieli głosu bohaterowi - Raymondowi Terrillowi. W komiksie Terrill jest ambitnym dziennikarzem, który odkrywa, że naukowcy na polecenie rządu pracują nad wykorzystaniem światła do stworzenia nowej broni. 

ZOBACZ TEŻ Nadchodzi nowy superbohater. I jest gejem! Pierwszy fragment "Freedom Fighters: The Ray"


W wyniki eksplozji Raymond nabywa umiejętność absorpcji światła i tworzenia iluzji poprzez manipulację promieniami świetlnymi. The Ray powstał w 1940 roku i był członkiem "Justice League".

Natomiast w najnowszej telewizyjnej produkcji DC Tovey gościnnie zagra właśnie The Raya. Czteroodcinkowy cross-over, "Crisis on Earth-X", będzie kompilacją "Arrow", "The Flash", "Supergirl" i "Legends of Tomorrow", czyli świata zwanego "Arrowverse". W nowej (wirtualnej) rzeczywistości Hitler wygrywa II wojnę światową, a bohaterowie jednoczą siły, by z nim walczyć. Dla fanów i fanek wspomnianych seriali - pozycja obowiązkowa?

W pierwszych trailerach widzimy The Raya wraz z innymi bohaterami, którzy chcą pomóc grupie więźniów w ucieczce z opanowanej przez nazistów Oklahomie. Wśród innych bohaterów produkcji zobaczymy biseksualną White Canary. Caity Lotz walczyła o to, by seksualność jej bohaterki nie została usunięta ze scenariusza. I się udało. Pojawić ma się przybrana siostra Supergirl, Alex - lesbijka będąca z związku z funkcjonariuszką policji, Maggie. 

Będzie również Constantine. W tej roli Matt Ryan. Producent "Legends of Tomorrow" bez ogródek mówi o biseksualności bohatera, chociaż twórcy "Constantine TV" uważają, że superbohater jest heteroseksualny. W filmie pojawi się również Wentworth Miller. 

27 listopada premiera pierwszego odcinka, w którym zobaczymy uniwersum z "Supergirl" i "Arrow".

Następnego dnia - "The Flash" i "Legends of Tomorrow". 

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
shingao (31) Szczecin 27.11.2017 22:04
Ach Ci Niemcy. Nie ładnie tak przychodzić na czyjś ślub bez zaproszenia.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Russell Tovey jako ujawniony The Ray Fot. za: Youtube
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku