logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
30
0
7

Amber Heard: etykiety to tarcza, ale teraz za nią utknęliśmy

O szufladach i literach

Dodano: 17.11.2017, Aktualizacja: 17.11.2017

Umawiała się z facetami i kobietami, zawsze unikała etykietowania, chociaż oficjalnie mówi się o Amber Heard, że jest biseksualna. Co ona sama myśli na ten temat? "Gdy stajemy się bardziej wyedukowani i dowiadujemy się coraz więcej - dodajemy kolejne literki. To świetna tarcza, ale teraz za nią utknęliśmy. Dlatego to ważne, by dać opór etykietom. Nie dbam o to ile liter dodamy. Będę powtarzać, że jesteśmy wszyscy ludźmi" - mówi w rozmowie z magazynem "Allure".

Od piątku w naszych kinach film "Liga Sprawiedliwości", w którym we Flasha wciela się queerowy aktor, Ezra Miller. Ale to nie jedyny queerowy wątek w obsadzie. Jako Merę zobaczymy Amber Heard.
ZOBACZ TEŻ Ezra Miller: powiedziano mi, że coming out to był błąd Aktor o byciu queer w Hollywood

Heard udzieliła długiego wywiadu magazynowi "Allure", w którym opowiada o feminizmie, seksizmie i aktywizmie.

W pewnym momencie pada pytanie wprost: czy jesteś biseksualna? W końcu umawiała się zarówno z mężczyznami, jak i z kobietami. "Jestem osobą. Lubię kogo lubię. Tak się zdarzyło, że umawiałam się z kobietą i ludzie zaczęli robić nam zdjęcia, gdy szłyśmy do samochodu po kolacji. Zdałam sobie sprawę, że trzymam ją za rękę. I zrozumiałam, że miałam dwie opcje: mogę puścić jej rękę, a zapytana mówić, że to moje prywatne życie. Albo mogłam trzymać ją dalej i wygrać to" - mówi Amber.

Aktorka nie ukrywa, że wiele osób ostrzegało ją przed coming outem - to samo mówił ostatnio Ezra Miller. 

Heard nie lubi etykietowania. "Gdy stajemy się bardziej wyedukowani i dowiadujemy się coraz więcej - dodajemy kolejne literki. To świetna tarcza, ale teraz za nią utknęliśmy. Dlatego to ważne, by dać opór etykietom. Nie dbam o to ile liter dodamy. Będę powtarzać, że jesteśmy wszyscy ludźmi" - mówi.

"Liga Sprawiedliwości" w naszych kinach już od 17 listopada!

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (7)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
maxoku (31) Radom 18.11.2017 22:03
Generalnie bardzo chciałbym, żeby etykietki nie miały znaczenia, ale mają. Rozumiem i szanuję tych co ich nie chcą, ale one pozwalają niektórym zrozumieć siebie i innych. Hejtowanie innych tylko dlatego, że chcą się określić i pokazać to innym nie jest w porządku. Hejt moim zdaniem jest spowodowany wynikającą z ignorancji złością, że nie rozumie się o co chodzi. Seksualność i płciowość to bardzo skomplikowane zagadnienia. Rozumiem, że u większości jest prosta jak cep, ale u innych może być inaczej i należy to zrozumieć poprzez ciągłe dokształcanie się. Jeśli chodzi o literki to we wszystkim należy zachować umiar jednocześnie pamiętając, żeby każda grupa była reprezentowana. Ostatecznie można pozostać przy skrócie LGBT+ ;p.
maxoku (31) Radom 18.11.2017 21:44
BoyPol:
Ha, jak jakaś laska z Hollywood mówi o tym to jest cacy. Jak ja piszę, że te LGBQWERTY to jest jakaś makabra, to oczywiście dostaję w komentarzach po ryju z góry na dół...

Kocham hipokrytów.
Może "dostajesz po ryju" nie za to co mówisz, ale jak mówisz. Zastanów się najpierw nad sobą, a potem oceniaj innych. Forma wypowiedzi często decyduje o tym jak rozwinie się dyskusja. Po twoich wypowiedziach mam ochotę "dać ci po ryju", a po jej mam ochotę wypowiedzieć się merytorycznie lol.
shingao (31) Szczecin 17.11.2017 23:49
BoyPol:
Ha, jak jakaś laska z Hollywood mówi o tym to jest cacy. Jak ja piszę, że te LGBQWERTY to jest jakaś makabra, to oczywiście dostaję w komentarzach po ryju z góry na dół...

Kocham hipokrytów.


Tyś to normalnie męczennik jest. Może kiedyś przyjdą czasy, że dostaniesz rentę kombatancką, za swoją misyjną działalność.
Carola (23) Olsztyn 17.11.2017 16:03
Słyszycie? Widzicie? "Jesteśmy wszyscy ludźmi." Też usłyszałam raz, bo Ty jesteś bi, a bi to wiesz..
matiaks (23) Katowice 17.11.2017 14:27
Zawsze twierdziłam, że ludzie hetero są mniej tolerancyjni i bardziej krytyczni. Czytając kolejne artykuły, a raczej komentarze pod nimi stwierdzam, że my homoseksualni jesteśmy równie nietolerancji bo co to wgl ja tekst " biseksy zawsze tak pokrętnie mówią". Wszyscy chcemy szacunku i akcepracji, a jednak znajdzie się taka grupa o której będziemy wyrażać się niepochlebnie bo coś tam...
BoyPol (?) 17.11.2017 11:45
Ha, jak jakaś laska z Hollywood mówi o tym to jest cacy. Jak ja piszę, że te LGBQWERTY to jest jakaś makabra, to oczywiście dostaję w komentarzach po ryju z góry na dół...

Kocham hipokrytów.
Pelargonia (?) 17.11.2017 11:19
Biseksy zawsze mętnie mówią, tak jak ona

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku