logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.10.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
27
1
23

Co słychać u polskich youtuberów LGBT?

Makijaże, wakacyjne pocałunki i Poznań Pride Week

Dodano: 28.09.2017, Aktualizacja: 28.09.2017

Mama komentująca makijaż syna, wakacyjne pocałunki i Poznań Pride Week. Sprawdzamy co ostatnio u naszych ulubionych youtuberów i youtuberek. I tradycyjnie także i Was zachęcamy do blogowania!

Mama naszego ulubionego beauty blogera, Jakuba Króla, komentuje jego malowanie się. Tego nam trzeba było na początek jesieni. Pozdrawiamy serdecznie Maryśkę!



Zuch Dziewuchy odpowiadają na pytania swoich fanów i fanek. Jest także i o nas!



Piotr i Paweł oraz ich relacja z Poznań Pride Week 2017.



KaDo tym razem na poważnie: o samobójstwie 14-letniego Kacpra, o homofobii, zwłaszcza w szkołach.



Ostatnio prezentowaliśmy Wam kanał Karola. Tym razem coś, czego w naszym youtubowym zestawieniu jeszcze chyba nie było - kuchnia! I to wegańska.



Piszecie? Nagrywacie filmy? Macie swój kanał na YouTube? 
Jeżeli tak - dajcie nam znać, chętnie Was u nas pokażemy. 
A jeżeli nie - może najwyższy czas zacząć?Treść informacji z wykrzyknikiem

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (23)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
BoyPol (?) 06.10.2017 10:38
shingao:
BoyPol:
Ja rozumiem dietę jako zestaw posiłków podporządkowanych określonym walorom prozdrowotnym (na podstawie wiedzy o swoich nietolerancjach, alergiach, chorobach, skłonnościach). Dieta jako ideologia jest głupotą i szkodzeniem samemu sobie. Każda. (...)


Jestem mięsożercą, jednak zgodnie z moją "ideologią" oparłem swoją dietę na nie jedzeniu gatunków, którym grozi wyginięcie. Nie jem mięsa pand oraz nosorożców, nie dlatego, że mam alergię na ich mięso, tylko z powodów ideologicznych (przyznaję się). Nie rozumiem czemu ta moja dieta miałaby być głupia, tylko dlatego, że uwzględnia nie tylko aspekt mojego zdrowia, ale także inne kwestie.


Haha, hiperbola fajna, szacunek :P
maxoku (31) Radom 05.10.2017 19:27
shingao:
W Polsce? W Polsce nie zdobywa się tak popularności. Tak się sprowadza na siebie nienawiść.
Kontrowersja też się sprzedaje. Jemu przynajmniej pomogło.
Wypadałoby abyś był ostrożniejszy w wydawaniu wyroków kto jest, a kto nie jest homo.
Sam się chyba do tego przyznał, a na quizie matura to bzdura mówił coś, że ma dziewczynę. Poza tym napisałem 'z tego co wiem'. Nie napisałem, że tak jest jest na pewno. Mało mnie to interesuje, żeby pamiętać dokładnie albo sprawdzać.
shingao (31) Szczecin 05.10.2017 17:49
maxoku:
Z tego co wiem on tylko udawał geja dla popularności, więc nie jest.


W Polsce? W Polsce nie zdobywa się tak popularności. Tak się sprowadza na siebie nienawiść.

PS. Wypadałoby abyś był ostrożniejszy w wydawaniu wyroków kto jest, a kto nie jest homo.
shingao (31) Szczecin 05.10.2017 17:45
BoyPol:
Dla mnie dieta wegańska to morderstwo dla organizmu, tak samo jak palenie fajek czy nadużywanie wódki. Nic nie poradzę na to, że traktuję promowanie tego stylu zycia tak jakby ktoś nagle robił poradnik dla 12-latków jak skręcać samemu fajki. Uważam weganizm za szkodliwy dla zdrowia, bo opiera się na błędnych założeniach, a jego skutki są po prostu rozłożone na długi okres, stąd wszystkim się wydaje, ze jest to cudowne i w ogóle.


Nie będę bronił tutaj żadnej diety, ale znasz jakieś porównanie, z których by wynikało, że wegetarianie/weganie żyją krócej?

Wzmianka o 12-latkach jest głupia.

BoyPol:
I tylko dlatego mnie to irytuje. Nie zaglądam nikomu do łóżek i nie przeszkadza mi czyjś styl życia. Ale promowanie szkodliwego trybu życia mnie irytuje i nic na to nie poradzę.


"Tylko"? To co ma do tego orientacja seksualna? Z Twoich wypowiedzi wynika, że ta dieta Ciebie bardziej irytuje, gdy występuje u LGBT, niż u heteryków.
shingao (31) Szczecin 05.10.2017 17:37
BoyPol:
Ja rozumiem dietę jako zestaw posiłków podporządkowanych określonym walorom prozdrowotnym (na podstawie wiedzy o swoich nietolerancjach, alergiach, chorobach, skłonnościach). Dieta jako ideologia jest głupotą i szkodzeniem samemu sobie. Każda. (...)


Jestem mięsożercą, jednak zgodnie z moją "ideologią" oparłem swoją dietę na nie jedzeniu gatunków, którym grozi wyginięcie. Nie jem mięsa pand oraz nosorożców, nie dlatego, że mam alergię na ich mięso, tylko z powodów ideologicznych (przyznaję się). Nie rozumiem czemu ta moja dieta miałaby być głupia, tylko dlatego, że uwzględnia nie tylko aspekt mojego zdrowia, ale także inne kwestie.
maxoku (31) Radom 05.10.2017 17:36
BoyPol:
Hm, ale gdzie ja kogoś obrażam?
Ale to nie wiesz co piszesz? Ja już się prawie poczułem obrażony, pomimo, że nie jestem weganinem XD.
Czemu nie wrzucacie tutaj kanału Gimpera, on nie jest jutuberem LGBT? A, bo nie lata po paradach i nie sra tęczą, więc po co o nim mówić...
Z tego co wiem on tylko udawał geja dla popularności, więc nie jest.
BoyPol (?) 05.10.2017 11:20
maxoku:
@BoyPol
Ideologie są szkodzeniem samemu sobie? Okay, jak sobie chcesz, ale nie jest to twoim wyborem jaką kto wyznaje ideologię. Może ci się ona nie podobać, ale obrażanie innych tylko z tego powodu? Zaraz wszyscy się nawzajem będziemy obrażać, bo każdy ma inną ideologię czy filozofię. Pozwól żyć innym tak jak chcą. Ktoś ci zakazuje jeść mięso?


Hm, ale gdzie ja kogoś obrażam?

PS. Czemu nie wrzucacie tutaj kanału Gimpera, on nie jest jutuberem LGBT? A, bo nie lata po paradach i nie sra tęczą, więc po co o nim mówić...
maxoku (31) Radom 04.10.2017 18:55
@BoyPol
Ideologie są szkodzeniem samemu sobie? Okay, jak sobie chcesz, ale nie jest to twoim wyborem jaką kto wyznaje ideologię. Może ci się ona nie podobać, ale obrażanie innych tylko z tego powodu? Zaraz wszyscy się nawzajem będziemy obrażać, bo każdy ma inną ideologię czy filozofię. Pozwól żyć innym tak jak chcą. Ktoś ci zakazuje jeść mięso?
BoyPol (?) 04.10.2017 10:43
maxoku:
@BoyPol
Jednak kiepskie porównanie. Fajki są szkodliwe na wielu płaszczyznach nie tylko dla palącego i to w sposób bezsprzeczny. Sprawa z weganizmem jest dyskusyjna. Poza tym ja tu nie widzę nigdzie 'promowania' weganizmu. Każdy decyduje za siebie i jeśli już ktoś jest weganinem to powinien mieć możliwość zarówno pozyskiwania informacji o daniach wegańskich jak i dzielenia się nimi. A z wegańskich przepisów mogą korzystać też mięsożercy dla urozmaicenia swojej diety.


Ja rozumiem dietę jako zestaw posiłków podporządkowanych określonym walorom prozdrowotnym (na podstawie wiedzy o swoich nietolerancjach, alergiach, chorobach, skłonnościach). Dieta jako ideologia jest głupotą i szkodzeniem samemu sobie. Każda. Weganin z np. hashimoto albo cukrzycą to praktycznie samobójca. Mogę rozumieć elementy diety wegańskiej w przypadku nietolerancji laktozy, uczulenia na białko jaja czy zwierzęce. Ale jak ktoś brnie w dietę tylko z powodów ideologicznych może już iść zbijać sobie powoli trumnę.
maxoku (31) Radom 03.10.2017 18:10
@BoyPol
Jednak kiepskie porównanie. Fajki są szkodliwe na wielu płaszczyznach nie tylko dla palącego i to w sposób bezsprzeczny. Sprawa z weganizmem jest dyskusyjna. Poza tym ja tu nie widzę nigdzie 'promowania' weganizmu. Każdy decyduje za siebie i jeśli już ktoś jest weganinem to powinien mieć możliwość zarówno pozyskiwania informacji o daniach wegańskich jak i dzielenia się nimi. A z wegańskich przepisów mogą korzystać też mięsożercy dla urozmaicenia swojej diety.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Co słychać u polskich youtuberów LGBT? Wakacyjny buziak od Zuch Dziewuch - specjalnie dla Was!