logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
22
0
2

Armie Hammer w gejowskim filmie

Premiera "Call Me By Your Name" coraz bliżej

Dodano: 15.09.2017, Aktualizacja: 15.09.2017

Premiera chwalonego gejowskiego filmu "Call Me By Your Name" dopiero w listopadzie (w Polsce w styczniu), ale już nie brakuje kontrowersji, albowiem... pomiędzy bohaterami jest aż 7 lat różnicy. Uwagę na to zwrócił aktor James Woods, który sam lubuje się w młodszych partnerkach. Nie uciekło to uwadze jednej z gwiazd filmu, Armiemu Hammerowi.

Aktor James Wood znany jest z niewybrednych żartów. Uważa np. że Anderson Cooper używa butt pluga na wizji, dlatego wywraca tak oczami. Tym razem zabrał się za film "Call Me By Your Name". A dokładnie nie spodobała mu się różnica wieku pomiędzy bohaterami... A to aż 7 lat!


Tweeta oznaczył akronimem NAMBLA - "North American Man/Boy Love Association", organizacji, która zajmuje się m.in. przeciwdziałaniem wykorzystywania nieletnich chłopców jako "boy lovers". 

Na ripostę nie trzeba było długo czekać. Armie Hammer, aktor wcielający się w rolę Olivera, odpowiedział: czy ty przypadkiem nie randkowałeś z 19-latką, jako 60-latek?


James Woods randkował z 19-letnią Ashley Madison, kiedy miał 59 lat. 7 lat później, mając 66 lat, umawiała się na randki z 20-letnią Kristen Bauguess. 

Do dyskusji włączyła się Amber Tamblyn, która napisała, że i z nią starał się umówić...

Festiwalowa premiera "Call Me By Your Name" odbyła się w styczniu tego roku. W kinach na świecie będzie pokazywany od 24 listopada, w Polsce - od 18 stycznia. "The Los Angeles Times" opublikował świetną recenzję, nazywając film "cudowną erotyczną i miłosną opowieścią", a "The Daily Beast" okrzyknął film jako gejowskie katharsis w kinie. 

Hammer nie ukrywa, że przed podjęciem wyzwania, jakim było zagranie w filmie, bał się jak nigdy. Z jednej strony to olbrzymie wyzwanie aktorskie, z drugiej stawienie czoła swoim lękom. 

Film "Call Me By Your Name" w reżyserii Luca Guadagnino to miłosna opowieść o 24-latku i 17-latku. Nastoletni chłopak zakochuje się w gościu, który przyjechał na wakacje do jego rodziców. Scenariusz jest adaptacją powieści André Acimana o tym samym tytule.  Występują: Armie Hammer, Amira Casar, Timothée Chalamet, Victoire Du Bois, Esther Garrel, Michael Stuhlbarg. (ar)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (2)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
zewszad_i_znikad (36) Warszawa 15.09.2017 21:09
"Używa butt pluga"? Czy naprawdę wierzycie, że angielski to Lepszy Język? Czy naprawdę wierzycie, że polski nie jest piękny jak każda mowa i nie zasługuje na dalsze rozwijanie, tylko na zaśmiecanie?
-mike- (34) Warszawa 15.09.2017 12:29
Zapowiada się bardzo klimatycznie, wreszcie można będzie odetchnąć od spraw emancypacyjnych. Nie mogę się doczekać!

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku