logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
80
1
19

Geje z dziećmi na Instagramie

Piękne tęczowe rodziny

Dodano: 11.08.2017, Aktualizacja: 11.08.2017

Czasem znajdujemy zakątki w sieci, które chociaż na chwilę sprawiają ten świat lepszym. Takim jest m.in. konto na Instagramie, Gays With Kids (geje z dziećmi), pokazujące, że wszystkie rodziny są piękne.

O ile w Polsce wśród tęczowych rodzin więcej jest tych kobieco-kobiecych (o czym niedawno rozmawialiśmy z autorkami książki "Rodziny z wyboru"), o tyle w zachodnich mediach większą widzialność mają ojcowie-geje.
ZOBACZ TEŻ Tęczowe rodziny nie potrzebują zezwolenia na istnienie Rozmowa z Joanną Mizielińską, Justyną Struzik i Agnieszką Król - autorkami książki "Różnym głosem. Rodziny z wyboru w Polsce"

Na Instagramie dużą popularnością cieszy się konto Gays With Kids, na którym widzimy gejowskie tęczowe rodziny. 

Jednym z najpopularniejszych zdjęć jest to z Jeremym i Joshuą oraz ich synem podczas wakacji w Disneylandzie. Cała rodzina odpoczywa i nie da się ukryć, że zdjęcie jest przeurocze.


Na stronie znalazły się zdjęcia rodzin w różnym wieku i wielkości. Tu Araon i Josh.


A także zdjęcia z całego świata: na tym widzimy Leandra i Ricarda z Brazylii.


Więcej uroczych zdjęć na Instagramie Gay With Kids. A my z niecierpliwością oczekujemy takiej inicjatywy w Polsce - pamiętajcie też, że w serwisie znajdziecie i konto naszego portalu.

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (19)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Sex   dodane przez Facebooka 20.08.2017 21:11
maxoku (31) Radom 14.08.2017 19:47
@opiniakrytyka
To co ty robisz jest żałosne i nie ma sensu. Naucz się czytać ze zrozumieniem choć na podstawowym poziomie. Nawet tłumaczenie ci czegokolwiek nie daje rezultatów. I serio to ja jestem ignorantem? To nie ja pytam czy rodziny gejów są. A żal to marnować na ciebie czas i miejsce.
Sambor   dodane przez Facebooka 14.08.2017 7:41
A ta sytuacja "więcej matek z dziećmi" nie wynika z tego, że w Polsce lesbijki znikną i będą miały względny spokój? Na Zachodzie ludzie się zachwycają, że ojcowie (też hetero) zajmują się dziećmi i umieją, więc różne "ojciec z dzieckiem" zyskują większą publiczność. Teraz czekamy na fotki matek z dziećmi.
opiniakrytyka (?) 13.08.2017 22:32
maxoku:
opiniakrytyka:
maxoku:
opiniakrytyka:
O ile w Polsce wśród tęczowych rodzin więcej jest tych kobieco-kobiecych
to są jakieś rodziny gejów ?
A dlaczego mają nie być?
Ja nie wiem, dlatego spytałem??
Gdybyś nie wiedział dlaczego ma nie być rodzin gejów to byś spytał dlaczego jest ich mniej. Skoro spytałeś czy w ogóle są tzn., że uważasz, że nie powinny być, więc spytałem czemu tak uważasz. Nie zapytałem wszakże dlaczego mają być przecież. Na to najwyraźniej nie chcesz znać nawet odpowiedzi lol.


Pomyśl zanim coś napiszesz, zwłaszcza ten skrót 'lol' który utożsamił już nudność z Twoimi 'twierdzącymi' wywodami ;)

Spytałem czy w ogóle są, bo jeszcze w mediach nie widziałem ani jednej.

To co teraz robisz, jest żałosne i głupie. Zarzucasz kolejnej osobie coś czego nie robi. Już poza mną ktoś inny niedawno zwracał Ci na to uwagę przy okazji innej dyskusji pod innym artykułem, ale Ty dalej to robisz. Jesteś ignorantem do potęgi nieskończonej. Żal.
maxoku (31) Radom 13.08.2017 20:15
opiniakrytyka:
maxoku:
opiniakrytyka:
O ile w Polsce wśród tęczowych rodzin więcej jest tych kobieco-kobiecych
to są jakieś rodziny gejów ?
A dlaczego mają nie być?
Ja nie wiem, dlatego spytałem??
Gdybyś nie wiedział dlaczego ma nie być rodzin gejów to byś spytał dlaczego jest ich mniej. Skoro spytałeś czy w ogóle są tzn., że uważasz, że nie powinny być, więc spytałem czemu tak uważasz. Nie zapytałem wszakże dlaczego mają być przecież. Na to najwyraźniej nie chcesz znać nawet odpowiedzi lol.
opiniakrytyka (?) 12.08.2017 23:37
maxoku:
opiniakrytyka:
O ile w Polsce wśród tęczowych rodzin więcej jest tych kobieco-kobiecych
to są jakieś rodziny gejów ?
A dlaczego mają nie być?


Ja nie wiem, dlatego spytałem??
maxoku (31) Radom 11.08.2017 20:16
opiniakrytyka:
O ile w Polsce wśród tęczowych rodzin więcej jest tych kobieco-kobiecych
to są jakieś rodziny gejów ?
A dlaczego mają nie być?
Pawel   dodane przez Facebooka 11.08.2017 18:17
Beautiful
Wieslaw   dodane przez Facebooka 11.08.2017 13:53
opiniakrytyka (?) 11.08.2017 13:40
O ile w Polsce wśród tęczowych rodzin więcej jest tych kobieco-kobiecych


to są jakieś rodziny gejów ?

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Geje z dziećmi na Instagramie Fot. za: https://www.instagram.com/gays_with_kids/