logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
9
4
11

Nowe szaty Queer’a

Zobacz jak wygląda nowy layout naszego portalu

Dodano: 15.07.2017, Aktualizacja: 23.10.2017

Po pięciu latach nawet najładniejsza strona internetowa staje się rupieciem :-) Wiemy to i fakt, że Queer.pl od tak długiego czasu pozostaje bez zmian nie wynika z naszej złej woli, lecz - bądźmy szczerzy - ograniczonych możliwości.

Skoro pozwalamy już sobie na taką szczerość to mamy dla Was kolejne wyznanie: nie możemy się już patrzeć na starego Queer’a :-) Postanowiliśmy więc zaszaleć i oto dziś przekazujemy Wam pierwszy skrawek nowego portalu.

No właśnie - “skrawek” a nie cały portal. Jak wielu innych wydawców zdecydowaliśmy się na rozłożenie tzw. “relaunch'u” na raty. Dzięki temu w miarę szybko możemy pokazać Wam nowy projekt a pozostałe oddawać w miarę postępowania prac nad nimi.

Rozpoczęliśmy od strony głównej oraz projektu artykułu. Wiemy, że ostatnie zmiany przed 5 laty wywołały u wielu z Was nieprzyjemny szok :-) Tym damy wam chwilę, abyście się mogli przyzwyczaić do nowej szaty graficznej portalu.

Gotowi? Jeśli tak, wystarczy kliknąć w ten w odnośnik

chcę zobaczyć nowy Queer.pl

Teraz strona główna portalu oraz wszystkie artykuły zobaczysz w nowej formie. Jeśli chcesz wrócić do starej, wystarczy, że wrócisz do tego artykułu poprzez odnośnik umieszczony w górnej części strony i klikniesz

chcę wrócić do starego Queer.pl

Jesteśmy ciekawi Waszych komentarzy - liczymy na konstruktywną krytykę, ale jesteśmy też bardzo łasi na komplementy :-)

Ciąg dalszy nastąpi.
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (11)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
roman71 (46) Warszawa 30.10.2017 11:04
gdzie są anonse w nowej wersji ????
sorry, ale stara bardziej mi pasuje :-(
andre_2000 (38) Wrocław 30.07.2017 1:44
Kochani, nie podoba mi się tylko i wyłącznie z jednego względu - czytam Was późną porą, więc wybieram w mojej przeglądarce Vivaldi opcję "filter invert", co powoduje, że tło jest czarne, a tekst biały. Tak mogę Was spokojnie czytać. W nowej wersji filtr nie działa, wszystko wali po oczach bielą - zmieńcie to, a dorzucę "like'a".
maxoku (31) Radom 28.07.2017 17:49
therearerules:
Ja na ich miejscu udawałbym, że nie istnieją.
Ta, to wynika z czystego lenistwa. Tworzenia jednego layoutu na wszystkie urządzenia, ignorowanie błędów technicznych. Trzeba mieć jak najlepiej i się nie narobić. I kogo obchodzi, że użytkownikom nie jest wygodnie? Nikogo. Powiedzą, weź se aplikację na smartfona, opłać abonament i będzie ci wszystko śmigało jak należy^^.
Harri Joulukuu (?) 27.07.2017 23:44
Trochę jak połączenie starego naTemat i filmwebu. Da się korzystać, ale trochę bałaganiarsko wygląda: pasek na górze, na dole, z boku, pośrodku, do tego duże zdjęcia i sporo pustego miejsca. Może więcej elementów rozwijanych, bo srsly, to jest motzno chaotyczne.
therearerules (35) Kraków 27.07.2017 22:18
Ja na ich miejscu udawałbym, że nie istnieją.

maxoku:
Więc pytam czy wraz ze zmiana wyglądu naprawicie te wszystkie problemy techniczne, czy nadal będziecie udawać, że nie istnieją?
maxoku (31) Radom 27.07.2017 20:27
Nowy layout wygląda jakby był robiony na urządzenia mobilne, a nie na komputery. To są dwa różne typy urządzeń i wymagają różnego stylu dla wygody przeglądania. Czcionka w artykułach jest tak duża, że muszę wręcz odchylać się od monitora co może skutkować wywaleniem się z krzesłem do tyłu lol.

Tak czy inaczej jest to tylko zmiana wyglądu, mnie nadal bardziej interesują kwestie techniczne. Więc pytam czy wraz ze zmiana wyglądu naprawicie te wszystkie problemy techniczne, czy nadal będziecie udawać, że nie istnieją?
Jamespeare (17) Katowice/Ruda Śląska 27.07.2017 2:13
Nie krytykuję tutaj stricte was, tylko wylewam własny smutek - te "nowoczesne" strony paradoksalnie cofają się w rozwoju pod tym względem, że stają się strasznie nieużytkowe, kiedy się je powiększa, co dla osób z problemami ze wzrokiem potrafi być irytujące.

No ale tak jak mówiłem, nie jesteście pierwszą stroną, która się w tę stronę zmienia, więc się już zdążyłem przyzwyczaić, powiedzmy.
Markus   dodane przez Facebooka 26.07.2017 20:50
Zblizsza sie do niemieckiego queer.de. Niebieskie, piekny Q ....
crashoverride (100) Trójmiasto 26.07.2017 14:53
Nowy Queer podoba mi się. Jest ładniejszy i nowocześniejszy niż ten poprzedni. Mam nadzieję, że cały portal szybko się przekształci. Pochwaliłem również aplikację na telefon. :)
Yarek   dodane przez Facebooka 26.07.2017 12:44
przy okazji zlikwidujcie ten nieaktualny przewodnik,albo zróbcie po nowemu...danke

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran