logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
11
1
14

KAILAS - weź udział w konkursie!

Ajurwedyjska alternatywa z himalajskich ziół do pielęgnacji m.in. miejsc intymnych

Dodano: 10.07.2017, Aktualizacja: 31.07.2017

Ajurweda jest najstarszym systemem medycznym i ziołoleczniczym na świecie. Praktykuje się ją w Indiach i Azji od około 5500 lat. Wzbudza coraz większe zainteresowanie w krajach zachodnich. Fascynujące w Ajurwedzie jest wnikliwe podejście do badania związków między zaburzeniami w organizmie a ich przyczynami. Uważa ona, że na zdrowie wpływają wszelkie aspekty życia, czyli odżywianie, higiena, sen, pogoda, styl życia, aktywność fizyczna, umysłowa. Nie bez znaczenia są też czynniki emocjonalne. Zdrowy stan emocjonalny uważany jest za podstawę zdrowia fizycznego.

- Tekst sponsorowany -

Ajurwedyjska medycyna bazuje na ziołach i odpowiednim ich zastosowaniu. Często w ajurwedzie stosuje się esencje ziołowe, które tworzone są z kilku lub kilkunastu ziół wysokiej jakości. Do produkcji preparatów ajurwedyjskich wykorzystuje się składniki najwyższej jakości. Produkt ajurwedyjski charakteryzuje się tym, że jest w 100% naturalny i bezpieczny. Jedna z zasad ajurwedy mówi o tym, że wszystko, co stosuje się na zewnątrz powinno być tak bezpieczne, by można było to używać wewnętrznie. Dobrym przykładem preparatu ajurwedyjskiego jest krem z himalajskich ziół o nazwie KAILAS.

KAILAS wytwarzany jest  w Indiach, przez rodzinną firmę Ayurved Sumshodhanalaya. Obecnie właścicielami firmy są wnukowie pomysłodawcy i wynalazcy kremu KAILAS, którym był Shivram Kolhatkar, lekarz ajurwedyjski i naukowiec. Pan Shivram Kolhatkar miał mocne pragnienie znalezienia sposobu, by pomóc ludziom cierpiącym na problemy skórne. Wykorzystując staroindyjskie procedury zawarte w ajurwedzie udało mu się stworzyć preparat ziołowy o niezwykłej skuteczności.


Krem KAILAS to mieszanina odżywiających i nawilżających skórę olejów roślinnych połączona z ekstraktami roślinnymi o działaniu łagodzącym, stymulującym regenerację naskórka oraz mikrokrążenie skórne, a także usuwającymi przebarwienia i wygładzającymi zmarszczki

Krem KAILAS jest popularny wśród osób, którym zależy na bezpiecznych i zdrowych produktach. Ze względu na swoją wyjątkową skuteczność i brak skutków ubocznych często stosowany jest do pielęgnacji miejsc intymnych. Jest przyjazny dla flory bakteryjnej oraz bezpieczny przy systematycznym stosowaniu. Dodatkową jego zaletą jest fakt, iż dobrze nawilża i natłuszcza skórę oraz szybko regeneruje, usuwa podrażnienia i przebarwienia w miejscach intymnych. KAILAS to krem bioorganiczny, który wykazuje dużą skuteczność podczas stosowania go do skóry z tendencją do pęknięć, otarć, hemoroidów, grzybicy, egzem. Wyjątkowo skutecznie usuwa podrażnień skóry po goleniu i depilacji.

Produkt zawiera naturalne substancje o właściwościach przeciwgrzybicznych i antybakteryjnych.

Dla kogo? Przede wszystkim dla wszystkich osób, które cenią sobie ziołowe i naturalne preparaty. Jest świetnym uzupełnieniem codziennie używanych kosmetyków. Świetnie sprawdza się przy pielęgnacji skóry twarzy, stóp, czy dłoni, ale to nie wszystko: radzi sobie również ze skutkami ugryzi owadów, łagodzi oraz przynosi ulgę przy poparzeniach słonecznych. Stosowany po kąpielach słonecznych widocznie odmładzania skórę.


Gdzie kupić? W większości aptek, sklepach zielarskich lub w sklepach z produktami ekoTubka 8g kosztuje w ok.18 złotych, natomiast tubka 20g kosztuje ok. 28 złotych. Można także kupić bezpośrednio na stronie dystrybutora, gdzie obecnie trwa SUPER PROMOCJA na krem KAILAS 20g - wraz z kosztami wysyłki dostępny jest w cenie 21 złotych.

KONKURS!

Jeśli chcecie wypróbować krem KAILAS na sobie: zapraszamy do udziału w konkursie! Co trzeba zrobić? Napiszcie krótko pod tekstem (2-3 zdania), czy używacie ziół i preparatów ziołowych? Wśród autorów i autorek komentarzy wylosujemy zwycięzców: czeka 15 sztuk kremu KAILAS - w 20g tubkach.
Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez wiadomość na portalu.
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (14)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
ratatata500_10800 (30) abu dżabi 30.07.2017 23:07
O kurcze, dla nagrody warto napisać komentarz. Otóż tak, używam preparatów ziołowych, a mówiąc ściśle samych ziół, jako herbatek, np. zbieranej pokrzywy, mlecza, lipy, bzu. Smaczne i zdrowie.
Bday87 (30) Warszawa 28.07.2017 9:13
Coraz więcej zwracam się ku preparatom ziołowym. Aby uzyskać naturalny i zdrowy wygląd, korzystam takie preparaty. Próbuję czegoś bardziej naturalnego. Preparaty ziołowe leczą wiele moich dolegliwości, stosuję je, że nie wywołują niemal żadnych skutków ubocznych. Kupuję kosmetyki z mieszankami ziół, korzystam także zioła do kąpieli. Piję bardzo dużę herbat żiołowych.
dan4444 (17) Wrocław 27.07.2017 15:01
"Dawka czyni trucizną". Używam własnych ekstraktów, skład może być taki sam ale różne ilości pomagają na różne dolegliwości. Dziś całkowicie wyleczyłem ramię które mnie bolało od czterech miesięcy. Prosty skład: spirytus salicylowy z większą ilością kwasu salicylowego, ekstrakt z pokrzywy i bursztynu w acetonie, octanie etylu i izopropanolu. Wystarczyły cztery dni smarowania.
shakalsxs (21) Wrocław 27.07.2017 1:41
Nigdy nie wierzyłam w ziołową "magię", ale od zawsze mnie interesowała. Długie godziny poświęciłam na wypytywanie na ich temat mojej babci, która okazała się ekspertem na tym polu. Najbardziej fikuśnym specyfikiem babci Jadzi okazał się syrop z mniszka lekarskiego (potocznie mleczu), okazując się niezawodnym i nadrzędnym lekarstwem w naszej domowej apteczce. :D
Morinna (25) Gostynin 26.07.2017 21:51
W ziołach jest moc. Jeśli ma się odpowiednią wiedzę na ich temat, każda roślina może się stać lekiem jak i trucizną. Nie ma ziół które by szkodziły, jedyny problem stanowi odpowiednie dawkowanie i połączenie z innymi ziołami :)
Fireflies97 (20) Kraków 26.07.2017 21:44
Grzechem było by ich nie używać! Zero chemii, kwasów regulatorów i nie wiadomo czego jeszcze. Nie stosowane na zwierzętach. Poprawiają kondycję skóry, poprawiają samopoczucie a w gratisie łagodzą dolegliwości organizmu
Heretique (32) Warszawa 26.07.2017 14:35
Zioła potrafią uzdrawiać i zabijać. Stosowane jako remedium na wiele chorób i jako trucizna o podstępnym działaniu. Znam je z historii, opowieści, rodzinnych i klasztornych receptur i chętnie wykorzystuję na codzienne dolegliwości.
atuxe (29) Opole 26.07.2017 13:15
Czy używam ziół i preparatów ziołowych?
Też mi pytanie! Ja zioła przetwarzam, ziołami się leczę i zioła promuję wśród nieznajomych i znajomych. Nawet ostatnio w lokalnym radiu o ziołach zdarzyło mi się mówić. A na kolejny spacer ziołowy zapraszam już w niedzielę ;)
coldrose (21) Warszawa 26.07.2017 12:48
Ostatnio zaczęłam się tym interesować i na pewno zgodzę się ze zdaniem, że stan emocjonalny jest podstawą zdrowia fizycznego ;)
Harri Joulukuu (?) 26.07.2017 12:44
Ajurweda, srsly? Czekam na reklamy homeopatii, później przydałby się może jakiś sympatyczny konkurs dla antyszczepionkowców. A, i koniecznie coś o badaniu żywej kropli krwi, to ostatnio modne.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku