logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.09.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
64
2
48

Dumny "like" na fejsie

Jak dodać ikonkę z tęczową flagą

Dodano: 11.06.2017, Aktualizacja: 11.06.2017

Już na pewno zauważyliście, że wśród reakcji, które pojawiają się pod fejsbukowymi postami coraz cześciej można zobaczyć tęczową flagę. Wg założyciela portalu Marka Zuckenberga "dumna ikonka" jest formą uczczenia "pride month", czyli miesiąca dumy.



Jak skorzystać z tęczowych "lajków"? Jeśli ikonka nie pojawia się wśród waszych opcji reagowania na posty, to wystarczy plubić fanpage https://www.facebook.com/LGBTQ/

Teraz bez problemów możecie uprawiać na fejsie "tęczową propagandę".
Zachęcamy także to polubienia naszego fanpage'a https://www.facebook.com/innastrona/

Korzystanie z nowej ikonki nie jest niestety możliwe na wszystkich apkach i przeglądarkach. W tej chwili opcja tęczowej flagi nie jest dostępna m. in. w aplikacji Facebook Lite.

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (48)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Alexis latkowska (?) 02.09.2017 22:19
Jak zdobyć tęczowa flaga
Alexis (?) 02.09.2017 22:18
U mnie nie ma a chce mieć
Demian (?) 01.07.2017 19:16
tęcza znikła :ccccc
Ewa   dodane przez Facebooka 12.06.2017 15:29
Zlikwidowane mam puste pole
Agata   dodane przez Facebooka 12.06.2017 14:19
U mnie nie działa
Jurek   dodane przez Facebooka 12.06.2017 9:38
Dumny "like" na fejsie
/// ale to powinna być akcja cały rok a nie od święta. środowisko LGBT tak się opieprza, że od 1989 roku żadnych praw nie wywalczyło i to przede wszystkim wina środowiska LGBT. dobrze, że w USa Faceebok stworzyli to coś tam macie.
Podpis (?) 12.06.2017 9:37
Dumny "like" na fejsie
/// ale to powinna być akcja cały rok a nie od święta. środowisko LGBT tak się opieprza, że od 1989 roku żadnych praw nie wywalczyło i to przede wszystkim wina środowiska LGBT. dobrze, że w USa Faceebok stworzyli to coś tam macie.
VanZeeland (23) Szczecin 12.06.2017 8:46
przyprawa do herbaty:
VanZeeland:

Ja tam nie widzę nic złego w tym, żeby Paweł Kowalski był dumny z tego, że jest heteroseksualistą - jest dumny z siebie, z tego jaki się urodził i dopóki nie wywyższa się ponad innych - niech będzie dumny. Tak samo nie widzę nic złego w tym, żeby Asia Kowalska była dumna z tego, że jest osobą LGBT - dopóki nie wywyższa się ponad innych - niech sobie będzie.
Jak ktoś jest dumny ze swojej orientacji seksualnej - to niech sobie będzie, feel free to be proud. Feel free to feel pride.


Rozumiem Twoje podejście, pomijam użycie języka angielskiego. O tym by była inna... wróćmy.
Masz brązowe/niebieskie/etc. oczy, Tak ci (z małej - sensie - ogólnie :) było "zapisane". Narodziłaś i narodziłeś się gejem. Tak wyszło (sic!)
Matka może być dumna z tego, że nosiła przez wiele miesięcy, urodziła i wychowała swoje dziecko.

A gdyby matka zaczęła rodzić przed granicą z Niemcami a dziecko przyszłoby na świat w Niemczech? "Jestem dumny, że jestem..."?


No gdyby moja mama urodziła mnie w Niemczech to byłabym Niemką i też byłabym dumna z tego, że jestem Niemką (nie widzę w tym nic złego).

Kończę bo to serio nie ma sensu.
VanZeeland (23) Szczecin 12.06.2017 8:44
whateverboi:
VanZeeland:
przyprawa do herbaty:
Nie wiedziałam, dziękuję.

Rzadko wchodzę na FB.

Z jednej strony to jest dobre, ponieważ kiedy twój znajomy, nauczyciel, chłopak sprzedający truskawki wstawia ów "like" wiesz, że jest osobą otwartą na ciebie, być może homo, może bi.

Z drugiej strony to takie trochę "obnoszenie się". Chodzi o dumę.

Z czego mam być dumna?

Urodziłam się homoseksualistką. Ktoś inny heteroseksualistą. Mamy być z tego dumni?


Ja tam nie widzę nic złego w tym, żeby Paweł Kowalski był dumny z tego, że jest heteroseksualistą - jest dumny z siebie, z tego jaki się urodził i dopóki nie wywyższa się ponad innych - niech będzie dumny. Tak samo nie widzę nic złego w tym, żeby Asia Kowalska była dumna z tego, że jest osobą LGBT - dopóki nie wywyższa się ponad innych - niech sobie będzie.
Jak ktoś jest dumny ze swojej orientacji seksualnej - to niech sobie będzie, feel free to be proud. Feel free to feel pride.


1.w życiu nie spotkałem sie z sytuacja, zeby ktos sie wywyższał, ze jest lgbt
2. spotkałem sie z sytuacjami, ze ktos czuje sie lepszy bo jest hetero
3. nie, bycie dumnym z tego kim się jest a na co sie nie miało wpływu(narodowość, płeć, orientacja, status społeczny- w wielu panstwach od urodzenia jest sie w określonych kastach, a nawet majatek - niektorzy sie po prostu rodzą w bogatych rodzinach, czy nawet religia - wybieramy ją akurat sobie czasami, a czasami jestesmy w danej religii bo takie jest nasze polozenie geograficzne, tez nie ma byc z czego dumnym)
4. we are proud of not being proud ;)))


No to, że Ty się z takim czymś nie spotkałeś - nie znaczy, że takie zjawisko nie istnieje. Jak nie byłam w Australii to mogę mówić, że Australia nie istnieje?
Podajesz skrajne zjawiska odnośnie "dumy z bycia heteroseksualistą" - które
ja wykluczyłam ze swojego "pola".
PS. Dlaczego mam nie być dumna z tego, że jestem Polką? Dlaczego mam nie być dumna z tego jaką historię ma Polska i z tego, co Polska przeszła przez te wszystkie lata swojego istnienia?
whateverboi (?) 12.06.2017 6:55
przyprawa do herbaty:
whateverboi:

1.w życiu nie spotkałem sie z sytuacja, zeby ktos sie wywyższał, ze jest lgbt
2. spotkałem sie z sytuacjami, ze ktos czuje sie lepszy bo jest hetero


1. Wzajemne dotykanie się - w porządku, okrzyki - w porządalu, malowanie ciał - a czemu nie?, ale zachowywania wręcz skrajnie oddalające się od "OK"... do pewnego momentu OK. Ale kiedy niemal uprawiają seks na oczach ludzi... No przepraszam, ale gdy widzę parę hetero uprawiającą seks gdzieś w krzakach jest to widok mało przyjemny dla moich oczu.
To samo się tyczy homo i bi. :)
"Pomalujemy się, jazda, będę brał cię od tyłu!" - a w tle muza.

2. Heteroseksualni ludzie pytają nas "dlaczego", "skąd", "jak".
No piorun przefrunął, piep*znął i o proszę - tadam,



cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran