logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.09.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
5
102
19

Włamanie do biura Grupy Stonewall

Zdewastowano siedzibę poznańskiego NGO

Dodano: 10.06.2017, Aktualizacja: 10.06.2017

Poznańska organizacja LGBTQ "Grupa Stonewall" poinformowała wczoraj w późnych godzinach nocnych o włamaniu do swojej siedziby.

Sprawca lub sprawcy zdemolowali biuro i zerwali tęczowe flagi, pozostawili jednak wartościowe przedmioty jak projektor, co może świadczyć o homofobicznym tle ataku. Sprawą zajmuje się policja. 



Komentarz

Najwidoczniej minister Błaszczak świetnie potrafi nas broni przed terrorystami. To proste zadanie, bo terrorystów w Polsce nie ma. Realnymi problemami czyli wandalizmem i narastającą przestępczością na tle homofobicznym niestety kompletnie sobie nie radzi.

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (19)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
MaryMileyBlack (?) 16.06.2017 0:23
a tu trzeba szczypty konstruktywnego humoru i dystansu do całej sprawy... chłopcy płaczą jak żaby, bo wreszcie mogą się spotkać w swoim gronie-samce-alfa i ani jednej ładnej dziewczyny... jakie pokłady testosteronu muszą w sobie mieć... ;-);-);-)
Normalny (?) 13.06.2017 14:09
Może sami sobie zdemolowali biuro - nic nie skradziono, niewiele zniszczono, brak napisów wulgarnych itp a szum jest i biedna "Grupa Stonewall" "haniebnie" zaatakowana. Osądźcie sami.
Tanete (26) Warszawa 12.06.2017 20:36
No do cholery aż mi ręce opadają, jak tutaj też czytam "argumenty" pisane pod kątem "założenia tezy".

Czyli w skrócie, za każdym razem:
"Polska jest tolerancyjna, natomiast wszystkie *fobiczne ataki to nie prawda, prowokacja lewackich mediów, a poza tym to w sumie i tak im się należało". Pocieszające doprawdy.
shingao (31) Szczecin 12.06.2017 10:51
MaryMileyBlack:
a sobie sami winni... jakoś mi nie jest żal tej grupy... http://teczowypoznan.pl/straznicy-moralnosci-sprowok(...)onewall/

i po co drażnić innych robiąc jakieś prowokacje na tle kościoła?? spytajcie, co sądzi WiT o działaniach tego typu... tak dialogu się nie nawiązuje-a tylko skłania się prawicę do ataków...

ps. Swoją drogą to nic nie napędza biznesu tak jak atak na siedzibę stowarzyszenia... biznesmeni siedzą w stowarzyszeniu-to i mają biznesowe podejście do homofobicznych ataków... bezinteresownie nie opłaca się nic robić...


Kościołów w tym Ciemnogrodzie tyle, że gdzie nie staniesz to jakiś jest w tle.
A zdanie WiT? Dlaczego miałoby mnie interesować ich zdanie? Ktoś kto wierzy w gadające węże i krzaki nie jest dla mnie żadnym autorytetem. Tym bardziej jeśli ma masochistyczną potrzebą zbliżenia się do organizacji, która ich nie chce i nimi gardzi.
shingao (31) Szczecin 12.06.2017 10:44
inna sprawa:
Nie wiem czemu nie dopuszczono mojego postu. Mam inną teorię. Bydło jakby tam wlazło to by pisało na ścianach i tak dalej. Bo taką mają mentalność "zakaz pedałowania i te sprawy". Jest to dla mnie podejrzane.


Jak uczeń może zapomnieć zabrać długopis na egzamin maturalny, to czemu wandal nie mógłby zapomnieć zabrać farby? A może zabrał tylko zapomniał użyć? A może nie kupił, bo zbiera na kastet z diamentami? Albo jest astmatykiem i źle znosi farbę rozpyloną w powietrzu? A może nie użył, aby takie "spryciarze" jak Ty oskarżały działaczy LGBT?
crashoverride (100) Trójmiasto 12.06.2017 5:08
Głupota niektórych komentarzy jest porażająca. "A sobie sami winni... jakoś mi nie jest żal tej grupy... , i po co drażnić innych robiąc jakieś prowokacje na tle kościoła". A kościół to co robi? Szczuje bez przerwy na środowisko LGBT, robiąc z niego głównego wroga państwa. I to środowisko, według niektórych, ma siedzieć cicho i nadstawiać drugi policzek. Niedoczekanie!
MaryMileyBlack (?) 12.06.2017 4:28
a sobie sami winni... jakoś mi nie jest żal tej grupy... http://teczowypoznan.pl/straznicy-moralnosci-sprowok(...)onewall/

i po co drażnić innych robiąc jakieś prowokacje na tle kościoła?? spytajcie, co sądzi WiT o działaniach tego typu... tak dialogu się nie nawiązuje-a tylko skłania się prawicę do ataków...

ps. Swoją drogą to nic nie napędza biznesu tak jak atak na siedzibę stowarzyszenia... biznesmeni siedzą w stowarzyszeniu-to i mają biznesowe podejście do homofobicznych ataków... bezinteresownie nie opłaca się nic robić...
Harri Joulukuu (?) 12.06.2017 1:01
Ten kraj nie nadaje sie do zycia.
inna sprawa (?) 11.06.2017 20:47
Nie wiem czemu nie dopuszczono mojego postu. Mam inną teorię. Bydło jakby tam wlazło to by pisało na ścianach i tak dalej. Bo taką mają mentalność "zakaz pedałowania i te sprawy". Jest to dla mnie podejrzane.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Włamanie do biura Grupy Stonewall fo. Grupa Stonewall