logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
6
0
2

Kto zostanie Mister Gay Parady Równości?

W sobotę eliminacje regionalne

Dodano: 31.05.2017, Aktualizacja: 31.05.2017

W najbliższą sobotę, w ramach afterparty po Paradzie Równości, odbędą się ostatnie już, warszawskie, eliminacje regionalne Mister Gay Poland. Kto się już zgłosił? Macie ostatnią szansę!

Wszystko co dobre szybko się niestety kończy... Zanim dowiemy się kto zostanie Mister Gay Poland 2017 - przed nami ostatnie wybory regionalne, tym razem w Warszawie. Ale szczęśliwiec zostanie nie tylko gejowskim misterem, ale także misterem Parady Równości! Kto się jeszcze nie zgłosił - niech szybko to zrobi!

Gdzie widzimy się w najbliższą sobotę? W sali obok baru Studio (na lewo za sceną) w Pałacu Kultury i Nauki. Impreza jest częścią oficjalnego afterparty paradowego.

Do wygrania liczne nagrody!

WYDARZENIE NA FACEBOOKUChcesz zgłosić swoją kandydaturę? Wyślij swoje zdjęcie, imię oraz numer telefonu na mistergaypoland@gmail.com.

Wielki finał już 7 i 8 lipca. Stay tuned!

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (2)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Queer.pl   dodane przez Facebooka 31.05.2017 19:23
Mister Hamster-Lover bardzo nam się podoba :)
Arek   dodane przez Facebooka 31.05.2017 18:33
Dlaczego "Mister Gay"? To jest jakaś osobna kategoria piękna, której kontemplacja rozdrabnia się na orientację seksualną? Dlaczego nie Mister Bi Poland? A może pójdziemy dalej i stworzymy konkurs "Mister Micro-Dick Poland" i jeszcze "Mister 25cm-Dick Poland". Dodajmy do tego "Mister Blonde Poland", "Mister Hamster-Lover Poland". Chciałbym przypomnieć, że istnieje już konkurs dla męskich próżniaków i nazywa się "Mister Poland" - nie widzę najmniejszej potrzeby rozdrabniać ludzi (szczególnie w konserwatywnej Polsce ;)). Myślę, że to szkodliwe.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku