logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
21
1
3

Ulubieniec brytyjskiej publiczności, Tomasz Schafernaker

Nasz (ujawniony?) polski pogodynek z BBC

Dodano: 31.05.2017, Aktualizacja: 31.05.2017

Dziś przedstawiamy Wam naszego rodaka, który to pogodynkiem w BBC został. Pochodzi z Gdańska, ale już od wielu lat mieszka na wyspach, gdzie zawojował media. Teraz został wybrany przez naród jako jego ulubiony właśnie pogodynek. Podobno jest gejem, chociaż sam Tomasz nic na ten temat nie mówi. Wszyscy wiedzą, zainteresowany milczy. Historia rodem z USA o Timie Cooku, czyż nie?

„Dziękuję, jestem zaszczycony. Na szczęście będziemy mieli cudowne wakacje” – tak zareagował na decyzję publiczności Radio Times, które zorganizowało plebiscyt.

Zdobył największą liczbę głosów i zdeklasował przeciwników. : „Po prostu wychodzę i jestem sobą, nie ma nic gorszego niż udawania kogoś, kim się nie jest”.

38-letni meteorolog jest najmłodszym prezenterem pogody w historii BBC - kiedy zaczynał pracę miał zaledwie 22 lata. Urodził się w Gdańsku 8 stycznia w 1979 roku. Chodził do dwujęzycznej szkoły już w Wielkiej Brytanii. Studia skończył na uniwersytecie w Reading. Tu musiał zdecydować – rekiny czy pogoda? Wybrał pogodę. Teraz chyba nie żałuje.

Moją prawdziwą pasją były rekiny. I wciąż są (…) Wybrałem meteorologię, szaleństwo, bo nigdy nie czułem się naukowcem. Zawsze czułem się artystą, tworzyłem w szkole, ale dobrze mi poszło na egzaminach z przedmiotów ścisłych i proszę bardzo, skończyłem jako meteorolog” – mówił.

Miał parę wpadek – Hebrydy nazwał „nowheresville”, potem pokazał środkowy palec na wizji, a Glastonburry – „muddy shite” zamiast „muddy side”. W zeszłym roku – nie dokończył prognozy pogody ze statku, bo musiał zwymiotować. Dowiedzieliśmy się, że cierpi na chorobę morską. A może nie do końca tak jest – bo transmisja była zaledwie kilka godzin po wielkiej fecie bożonarodzeniowej BBC… Nie ma co się zastanawiać.

Ma bzika na punkcie zdrowego stylu życia. W 2010 roku był na okładce dodatku magazynu „Attitude”, „Active’a”. Do pracy w BBC pchnęła go jego ciotka – wysłała w jego imieniu aplikację o pracę. „Praca świetna dla ciebie – trochę sztuki, trochę nauki, trochę zabawy” – mówiła.


Ulubieńcem brytyjskiej publiczności jest od dawna. W 2010 roku dostał pierwszą nagrodę – TRIC Awards.

Popatrzcie na niego:

Albo jest zdolny – poliglota:

Dużo się pisze o orientacji Tomasza, która nie jest jasna. Sam nic o niej nie mówi, ani o potencjalnych miłościach i romansach. Tabloidy rozpisują się, że ma romans z niejednym mężczyzną, a umieszcza się go we wszystkich rankingach gejowskich, choć się nie ujawnił. Tajemnica poliszynela? Trzeba by było zapytać jego dwóch współlokatorów albo kompanów z siłowni.

Tak czy owak – gratulujemy i cieszymy się z sukcesu Tomasza.

Na koniec dwa ujęcia z kampanii Tomasza:

via @radiotimes

Post udostępniony przez Tomasz Schafernaker (@schafernaker)

via @radiotimes

Post udostępniony przez Tomasz Schafernaker (@schafernaker)


(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (3)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
xx (?) 12.07.2017 11:52
Świetny gość!
Szkoda że zaczęli mu włazić w życie prywatne.
To jego własna sprawa!
lodoweserce (45) Praga 01.06.2017 9:57
Sympatyczny facet.
aaa (?) 31.05.2017 22:58
Skoro nie mówi to po co te sugestie?
Izrail (25) Łódź 31.05.2017 20:40
Po jaką cholerę interesujące się jego życiem łóżkowym... ?

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Ulubieniec brytyjskiej publiczności, Tomasz Schafernaker Fot. Instargam, za: https://www.instagram.com/schafernaker/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku