logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
11.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
47
2
4

Harry Styles: nie potrzebuję określać swojej seksualności

(Prawie) coming out młodej gwiazdy?

Dodano: 16.05.2017, Aktualizacja: 16.05.2017

Harry Styles, jeden z członków uwielbianego przez młodzież One Direction, a od niedawna także solista, po raz pierwszy od dawna tak (nie)jednoznacznie odniósł się do plotek o swojej seksualności. "Nie czuję potrzeby, bym musiał komuś to wyjaśniać" - powiedział gwiazdor a fani się zastanawiają, czy to swego rodzaju biseksualny coming out.

Styles nigdy nie ukrywał tego, że jest sojusznikiem społeczności LGBT. Chętnie w tym temacie zabiera głos, a nawet pojawił się z tęczową flagą na jednym z koncertów. Tabloidy od dawna też chętnie rzucają się na plotki o tym, że sam Harry jest gejem, albo - że lubi także chłopaków. Muzyk unika wypowiedzi na ten temat. Aż do teraz.

W przededniu premiery jego solowej płyty Styles rozmawiał z "The Sun", któremu na temat kwestii seksualności w świecie popu powiedział: "W świecie kreatywności to ważne, by być postępowym. Ludzie, którzy robią takie rzeczy są świetni" - odniósł się np. do Miley Cyrus, która mówi głośno o swojej panseksualności.
ZOBACZ TEŻ Miley Cyrus: nienawidziłam słowa biseksualność Gwiazdka o odkrywaniu siebie

Ale zapytany wprost o własną seksualność i to, jak ją definiuje, odpowiedział: "Nigdy nie czułem takiej potrzeby, serio. Nie czuję potrzeby, bym musiał komuś to wyjaśniać". Fani i fanki zastanawiają się, czy Harry nie dokonał właśnie biseksualnego coming outu?

Jeżeli i Wy się nad tym zastanawiacie, to możecie to zrobić do najnowszej piosenki jednej z gwiazd One Direction.(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (4)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
InfinityNight (?) 19.09.2017 21:07
Muzyka ok, a reszta się sama ułoży ;)
Izrail (25) Łódź 17.05.2017 8:26
Hymm nikt go tutaj Zdrajcą nie nazwie ?

Całe szczęście, że znalazł sie jeden mądry który rozumie, że nie musi odpowiadać tylko dlatego,że jego queeroei fani nalegają
mimochodem (40) okolice Poznania - PNT 16.05.2017 19:47
A co mnie to... Najważniejsze, że pierwszy singiel jest po prostu genialny! :-)
Starmax (?) 16.05.2017 16:17
Pamiętam, że kiedyś koleżanka mnie przekonywała, że oni nie są homo, skoro wszyscy mają dziewczyny. Ja też miałem i aktualnie jestem gejem, więc jedno nie wyklucza drugiego. Prawdopodobnie nie jest do końca heteroseksualny. Możliwe, że dziewczynę miał tylko dla przykrywki, może kazała mu wytwórnia w celu zwiększenia sprzedaży, lub chciał się upewnić czy rzeczywiście czuje coś do koniet. Może kiedyś zbierze się na odwagę i powie wprost :-)
shingao (31) Szczecin 16.05.2017 12:18
Ostatnio zastanawiałem się który z nich jest homo. Nieraz po latach okazywało się, że w jakimś boysbandzie jest taki rodzynek. Wydaje mi się, że taka właściwość męskich grup taneczno-wokalnych to stały element wszechświata. Jak grawitacja.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Harry Styles: nie potrzebuję określać swojej seksualności Fot. za: Twitter.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku