logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
37
2
2

Pobiegł na obcasach, by wesprzeć Marsz Równości

Poznajcie Łukasza (i też wesprzyjcie)

Dodano: 15.05.2017, Aktualizacja: 15.05.2017

Łukasz przebiegł 5 kilometrów w butach na obcasie, a wszystko po to, by wesprzeć Festiwal Queerowy Maj oraz Marsz Równości w Krakowie i zwrócić uwagę na potrzebę różnorodności.

Parkrun Kraków to bieg, który odbywa się co tydzień w sobotę o 9.00 rano. Trasa liczy 5 kilometrów i ma miejsce na krakowskich Błoniach.

W tym roku uczestnicy i uczestniczki wydarzenia mogli być zaskoczeni, gdy jeden z biegaczy przyszedł w... butach na obcasach. Czy byli? Odbiór był bardzo pozytywny, a pamiętajmy, że to wydarzenie, w którym udział biorą całe rodziny z dziećmi. Buty Łukasza szczególnie przypadły do gustu małym dziewczynkom.

Skąd pomysł na bieg w szpilkach? "Ponoć, aby kogoś zrozumieć trzeba wejść w jego buty. Traktuję to dosłownie, więc jako wyzwanie" - mówi sam Łukasz. I jak wiemy - udało się!


"Wśród nas są różne osoby a widzialność różnorodności, zwłaszcza w świecie sportu, jest bardzo ważna. Takie inicjatywy, jak Marsze Równości - nie cieszą się dużym wsparciem finansowym, a tego potrzebują: bezpieczeństwo na Marszu, muzyka, czy po prostu - fajna zabawa - kosztują. Tak samo, jak zorganizowanie ciekawych wydarzeń podczas festiwalu Queerowy Maj. Dlatego cieszymy się i dziękujemy Łukaszowi za jego inicjatywę" - mówi Miko Czerwiński ze Stowarzyszenia Queerowy Maj.

Zbiórka trwa jeszcze 6 dni. Łukaszowi udało się zrealizować cel, czy uda się zebrać pieniądze? To już zależy od Was! Dlatego my wspieramy i namawiamy do tego samego!Zbiórkę znajdziecie na stronie waymore.pl/obcasy.

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (2)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
zelka78 (39) Świecie obecnie,,, 19.05.2017 9:01
brawo on
Piwonia (?) 15.05.2017 19:18
Te buty wyglądają fatalnie, jak świńskie raciczki ...
Chłopak jednak świetny , odważny i z poczuciem humoru.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Pobiegł na obcasach, by wesprzeć Marsz Równości Fot. za: Facebook.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku