logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
14
0
1

Gwiazda małego ekranu wychodzi z szafy

Biseksualny coming out Keiynana Lonsdale’a

Dodano: 15.05.2017, Aktualizacja: 16.05.2017

Keiynan Lonsdale, gwiazda serialu „The Flash” i „Dance Academy”, ujawnił się na swoim profilu na Instagramie jako osoba biseksualna. 25-letni aktor, który wciela się w rolę Wally’ego Westa, mówi o swojej seksualności radośnie i otwarcie. Napisał poruszający post o tym, jak wyglądała jego droga do samoakceptacji, o tym, że należy kochać samego siebie i innych właśnie za inność. To się nazywa coming out – gratulujemy odwagi.

Keiynan napisał:

Lubię dziewczyny i lubię chłopaków (...) muszę zrobić kolejny krok i docenić to, kim jestem - to ekscytujące. Nie udawać, nie przepraszać za miłość do kogokolwiek, bez względu na płeć (...) Mam nadzieję, że wszyscy nauczymy się doceniać to kim jesteśmy i nie oceniać ludzi, którzy są różni. Prawda jest taka, że jesteśmy rodziną, wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną. Miłości. Keiy

Australijczyk przez lata zmagał się ze swoją seksualnością i stanami lękowymi, które z tego wynikały. Teraz dołącza do grona tych, którzy nie boją się mówić o inności.

I like to change my hair, I like to take risks with how I dress, I like girls, & I like guys (yes), I like growing, I like learning, I like who I am and I really like who I'm becoming. Spent way too many years hating myself, thinking I was less valuable because I was different.. which is just untrue. A couple years ago I was able to accept myself, & it saved my life, but now I've gotten to a new road block & I feel kind of lost. I gotta take the next step & actually embrace who I am, which is pretty exciting. Not faking shit anymore, not apologising for falling in love with people no matter their gender. I've become bored of being insecure, ashamed, scared... no one should feel like that about themselves, especially when there is so much good life to live. Ya know more & more I see so many young people being their best / truest selves, it's fucking inspiring... so what have I been waiting for!? Who knows. Everyone in their own time. I hope we can all learn to embrace who we are & not judge people who aren't exactly the same as us. The truth is we are all family, we're all one. Just love. Keiy.

Post udostępniony przez Keiynan Lonsdale (@keiynanlonsdale)

To nie pierwszy raz, kiedy Lonsdale mówi głośno o sprawach LGBT. Wypowiedział się w sprawie nowych przepisów prawnych w Karolinie Północnej:

Keiynan podziękował swoim fanom za wsparcie:

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
haoska (25) Bełchatów 16.05.2017 13:53
Lubię go jako Kid Flasha :)

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Gwiazda małego ekranu wychodzi z szafy Fot. Instargam, za: https://www.instagram.com/keiynanlonsdale/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku