logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
79
1
1

Sheldon wziął ślub

Jim Parsons i Todd Spiewak na ślubnym kobiercu

Dodano: 15.05.2017, Aktualizacja: 15.05.2017

Stało się. Gwiazda serialu „Teoria wielkiego podrywu” nie jest już kawalerem – aktor wziął ślub ze swoim partnerem, Toddem Spiewakiem. I to po 14 latach razem! Aktor potwierdził to w wywiadzie dla magazynu „People”. Cieszymy się, gratulujemy mocno i życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia. Bazinga!

Para zdecydowała się, że uroczystość odbędzie się bez udziału mediów i blichtru Hollywoodu. I tak się stało. Ślub odbył się w Nowym Jorku.

Spiewak jest grafikiem. Poznali się 14 lat temu i – jak obaj uważają – było „to coś najlepszego, co mogło im się przytrafić”. Nigdy nie spieszyli się do żeniaczki. Jim udzielał wymijających odpowiedzi – raz, że nie ma pośpiechu, innym razem – może…

„Przez większość mojego dorosłego życia nie było takiej możliwości” – mówi. Bardziej interesowała go sama idea niż sam fakt złożenia przysięgi.

Para nigdy się nie ukrywała. Jak wspomina Parsons: „Nie było powrotu, na szczęście. Zaprosiłem Todda na pierwsze wręczanie nagród, na jakim byłem, jako mój partner i coś się stało?” – zastanawia się. Dość retoryczne to pytanie, ale czy właśnie nie o to chodzi, by się nie tłumaczyć? I odpowiada: „Nic się nie stało. Nikt nawet nie zapytał mnie czy jestem gejem” – śmieje się.

Para została wyróżniona przez GLSEN nagrodą „Inspiration Award”, ale całą sprawę skwitowali krótko: „Nie jesteśmy aktywistami. Po prostu żyjemy razem, zwyczajnie”.

„Oficjalny coming out” Parsonsa był w 2012 roku, w maju, na łamach „New York Timesa”. Podczas przemowy podczas gali wręczania Emmy w 2013 roku podziękował swojemu – już – mężowi: „I oczywiście mojemu najbardziej ulubionemu człowiekowi na świecie, Toddowi Spiewakowi”.

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
SmutnyKlaun (25) preria 15.05.2017 19:04
14 lat... przywraca wiarę w ludzi... na moment

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Sheldon wziął ślub Fot. Instargam, za: https://www.instagram.com/nph/therealjimparsons/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku