logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
30
0
1

Macron: nie jestem gejem ani żigolakiem

Wybory za nami, a plotki nie ustają

Dodano: 10.05.2017, Aktualizacja: 11.05.2017

Emmanuel Macron został prezydentem Francji. Świat się cieszy i triumfuje. Młodego polityka porównuje się do kanadyjskiego premiera Justina Trudeau. Ale krytycy nie składają broni: ponownie zaczyna się nagonka na polityka – wciąż wmawia mu się, że jest gejem i kpi się z jego żony, Brigitte, nazywając ją "Pierwszą Babcią". Sam zainteresowany skomentował sprawę: „To mizoginia i homofobia”.

Nie ustają plotki na temat orientacji seksualnej Emmanuela Macrona. Co się mówi? Że jest gejem, że się ukrywa, a starsza o ponad 20 lat żona to przykrywka. Dodaje się: „prowadzi podwójne życie i jest marionetką w rękach gejowskiego lobby we Francji”. Brigitte Trogneux, z którą wziął ślub w 2007 roku, jest natomiast obiektem ataków ze wszech stron - nazywa się ją „Pierwszą Mamą” albo „Pierwszą Babcią”.

Sprawę skomentowała w mediach społecznościowych Paulina Młynarska:

Podwójne standardy są nieznośne i krzywdzące. W odpowiedzi Macron mówi, że ta medialna nagonka jest wściekle i zajadle homofobiczna oraz pełna mizoginii.

Prawicowy polityk z Danii, Søren Krarup, nazwał Macrona „ładnym małym gejem”. Co prawda, poprawił się - po komentarzach, że to było nieładne, nieuczciwe, i po prostu homofobiczne: „Racja, powinienem powiedzieć, że jest dobrze wychowanym małym uczniakiem”.

ZOBACZ TEŻ Kandydat na prezydenta Francji miał romans z mężczyzną? "Problemy" Emmanuela Macrona


Macron popiera i wspiera społeczność LGBT i to jej poświęcił swój manifest.
Przede wszystkim chce potępienia pracodawców-homofobów. Chce wdrożyć program walki z dyskryminacją na rynku pracy. Ale nie tylko. Chce otworzyć kliniki dla samotnych kobiet i ze związków lesbijskich, by mogły starać się o potomstwo. Chce zreformować prawo rodzicielstwa zastępczego i dotyczące dzieci pochodzących od matek zastępczych.

Natomiast dziennikarka tabloidu „Komsomolskaya Pravda”, Daria Aslamova, opisała Emmanuela Macrona jako "geja psychopatę". Twierdzi, że jest on narzekającym homoseksualistą i - co gorsze - ukrywa to pod pozorami małżeństwa z kobietą o 24 lata starszą od siebie. Za jego sukces "obwinia" społeczność LGBT, która jest zdegenerowana i pozbawiona kręgosłupa moralno-etycznego. Sama, będąc w 18. dzielnicy została - dosłownie - zaatakowana przez czarnoskórych gejów, którzy namolnie chcieli jej sprzedać narkotyki - kokainę i heroinę. 

Skąd oskarżenie o psychopatię? Powołuje się na włoskiego psychiatrę, który prócz diagnozy, zaleca ostre działanie: nie należy dopuścić go do władzy, gdyż jest owładnięty narcyzmem, nie kocha Francji i nie będzie dbać o społeczeństwo.

Emmanuel nie wytrzymał i skomentował te wszystkie rzeczy podczas wywiadu dla magazynu „Têtu”:

Dwie rzeczy są bardzo podłe: mówienie, że mężczyzna nie może być w związku ze starszą kobietą, a jeżeli już jest – jest na pewno ukrytym homoseksualistą albo żigolakiem, to jest mizoginistyczne. I homofobiczne. Jeśli byłbym gejem, powiedziałbym. I żyłby normalnie, jak każdy inny”.

ZOBACZ TEŻ Macron: gdybym był gejem, nie ukrywałbym się Kandydat na prezydenta Francji zabiera głos


Nie ma co się przejmować szmatławymi komentarzami – popatrzmy na radość Jamesa Cordena z sukcesu Macrona:

„Popatrzcie na niego – jak można się kontrolować? Ja mam wieżę Eiffla między nogami…” – rozochocił się. Uwielbia jego program, działania polityczne, ale ma tylko do niego jedno pytanie: „Voulez-vous coucher avec moi ce soir?”

I to się (chyba) nazywa radość i szczęście. Szczere.

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Podpis (?) 11.05.2017 23:27
Ten facet jest super. Jest całkowitym przeciwieństwem wielu polityków i duchownych, którzy w celu ukrycia swej homoseksualnej orientacji są zaciekłymi homofobami (lub robią wszystko, aby ich za takowych uważać).

Ileż złego uczynił amerykańskim gejom Edgar Hoover, który oddawał się, przebrany za kobietę, chłopakom, których dostarczała mu mafia. W czasie stosunku jeden z nich musiał czytać na głos Pismo Święte.

Tymczasem Macron, pozostający od ponad 30 lat w związku hetero, a mimo to oskarżany, ma odwagę walczyć o nasze prawa i prawa kobiet.

Chapeau bas, Monsieur Macron !
Linbix (21) Poznań 11.05.2017 22:12
Super że się nie przejął.Krytycy pewnie nie mogą zcierpieć że nacjololo nie wygrało wyborów

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Macron: nie jestem gejem ani żigolakiem Fot. Facebook za: https://www.facebook.com/EmmanuelMacron/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku