logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
11.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
3
47
22

To grubaski powodują homoseksualność u mężczyzn

Rewelacje rosyjskiej dziennikarki

Dodano: 08.05.2017, Aktualizacja: 09.05.2017

Alisa Titko, dziennikarka i publicystka rosyjskiego tabloidu „Komsomolskaya Pravda” odwiedziła Manchester. I bez ogródek za homoseksualność mężczyzn oskarża otyłe kobiety. Autorka w swoim tekście pisze o „obrzydliwych” parach dwóch mężczyzn i „zbyt wielu grubych ludziach”. Swoją drogą ciekawe, że wybrała akurat miasto, którego burmistrz, Carl Austin-Behan, jest gejem. Mało tego - ma męża, Simona.

Titko pojechała do Manchesteru, gdzie znalazła się w miasteczku gejowskim. I to było dla niej za dużo: „Tu jest część miasta tylko dla gejów” – opisuje. Oczywiście używa słów: „plaga”, „zaraza”…

To miejsce jest popularne wśród takich par, są tu kafejki i kluby z małymi flagami tęczowymi” – opisuje swoją przygodę. „Oni trzymają się za ręce i całują, mają swoje murale – w tym całujących się Batmana i Supermana” – oburza się. Ślub dwóch „raczej za dużych kobiet”, którego była świadkiem, to już było za dużo: „Jak to dobrze, że w Moskwie nie ma takich miejsc”.

I stąd bezpośrednio dotarła do konkluzji: to wina otyłych kobiet, że mężczyźni decydują się być gejami. Ich „wałki tłuszczu, które zwisają z ich ciał” albo są „pougniatane w legginsy i obcisłe minispódniczki” są zbyt obrzydliwe nawet dla niej, heteroseksualnej kobiety: „Kobiety tu są tak grube, wyglądają obrzydliwie..." Według Alisy to wina złej diety – za dużo fast foodów i ziemniaków. Poza tym piją za dużo piwa.

Zaczyna snuć refleksję, czy to możliwe, by mężczyźni decydowali się w związku z tym na związki z innymi mężczyznami zamiast kobietami. I odpowiada, że tak – to ma duży wpływ na takie wybory. Komentując natomiast sprawę wzrostu coming outów wśród rosyjskiego społeczeństwa, obwinia matki – za mało biją/biły swoje dzieci.

Pozostańmy Rosjanami. Miejmy normalne rodziny. Dzieci i śluby. Nie mylmy miłości z rozpustą” – podsumowuje swoją wypowiedź.

Swoją drogą ciekawe, że wybrała akurat miasto, którego burmistrz,  Carl Austin-Behan, jest gejem. Mało tego - ma męża, Simona. 

Natomiast inna dziennikarka z tej samej gazety opisała Emmanuela Macrona, nowego prezydenta Francji, jako "geja psychopatę". Daria Aslamova twierdzi, że jest on narzekającym homoseksualistą i - co gorsze - ukrywa to pod pozorami małżeństwa z kobietą o 24 lata starszą od siebie. Za jego sukces obwinia społeczność LGBT, która jest zdegenerowana i pozbawiona kręgosłupa moralno-etycznego. Sama, będąc w 18. dzielnicy została - dosłownie - zaatakowana przez czarnoskórych gejów, którzy namolnie chcieli jej sprzedać narkotyki - kokainę i heroinę. 

Skąd oskarżenie o psychopatię? Powołuje się na włoskiego psychiatrę, który prócz diagnozy, zaleca ostre działanie: nie należy dopuścić go do władzy, gdyż jest owładnięty narcyzmem, nie kocha Francji i nie będzie dbać o społeczeństwo. 

Coś nam się wydaje, że Rosja ma obsesję na punkcie homoseksualności, demonizuje ją i wymyśla niestworzone fakty. Niestety, ze szkodą dla swoich obywateli. 

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (22)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
krab (60) EU 25.05.2017 21:56
"Nie mylmy miłości z rozpustą”
to zapewne dlatego, HIV itp, jest tak rozprzetrzeniony w rosji, ze porownac to mozna tylko z sytuacją w afryce
Ania (?) 11.05.2017 14:09
No coz, spolecznosc LGBT faktycznie kreuje sie na pozbawiona kregoslupa etycznego i moralnego, ale to nie oznacza, ze wartosci, ktore probuja przekazac, rowniez sa zle. Mam na mysli to, ze widok dwoch calujacych sie mezczyzn/kobiet/innych nie jest mily, ale to samo dotyczy par mieszanych; ludzie po prostu nie powinni calowac sie na ulicach, bo to zbyt intymne. A co do pani reporter, to jest chyba w gronie najbardziej niedoedukowanych osob, bo seksualnosc to nie fetysz i nie jest wynikiem traumy ani wyboru, ani tym bardziej braku potencjalnych partnerow. Mowiac, ze myli sie milosc z rozpusta i podajac przyklad zdrowej, heteroseksualnej rodziny z dziecmi, sama nieswiadomie myli milosc z instynktem przetrwania. Milosc nie wybiera, a obydwie strony robia o to za duzo szumu.
Zapomniany (21) Kędzierzyn-Koźle 10.05.2017 21:19
Oni nienawidzą nie tylko LGBT, ale i całego zachodu. Ale nie za to że są tam zgnilizna moralna i wypatrzone wzorce. Ogromy ból tyłka ich ściska, gdy widzą że miasta mogą być zadbane, drogi równe, a ludzie nie chodzą jedynie w dresach w trzy paski. Zbyt wiele dla niej to widok budynków bez zabudowanych starymi szybami balkonów, prywatny dom czy mieszkanie a nie Chruszczówka czy inna Komunałka dzielona z dziesięcioma innymi lokatorami. A widok nowych fiatów, fordów czy toyot zaparkowanych na wyłożonym kostką parkingu, zamiast ład, gazów i innych gratów grzęznących w błocie potrafi doprowadzić do takiej furii że aż rodzi się hejt. Przecież Hejt wynika wynika z nienawiści, a nie nienawiść wynika albo ze strachu albo z zazdrości. Ten kraj ma ogromny problem z akceptacją kogokolwiek, komu może wieść się lepiej. W sumie, praktycznie jak połowa Polaków :D
Zapomniany (21) Kędzierzyn-Koźle 10.05.2017 21:06
crashoverride:
Tak, sądzę, że Rosja ma obsesję na tym tle. Kraj zarządzany przez bandytów musi dać ludziom jakiegoś wroga. Jednym z takich wrogów jest środowisko LGBT.


Święta racja, w czasach ZSRR tym wrogiem był kapitalistyczny imperializm. Teraz sobie musieli znaleźć nowego .
teahknight (30) Opole 10.05.2017 16:13
boże co za obrzydliwa homofobka.
itoyukki​ (?) 10.05.2017 15:13
Wspaniale, że ludzie wciąż myślą, że przemocą można rozwiązać wszystkie "problemy", takie jak homoseksualizm i własny światopogląd :///
crashoverride (100) Trójmiasto 10.05.2017 6:19
Tak, sądzę, że Rosja ma obsesję na tym tle. Kraj zarządzany przez bandytów musi dać ludziom jakiegoś wroga. Jednym z takich wrogów jest środowisko LGBT.
Zuan (22) Poznań/Wolsztyn 10.05.2017 1:43
Ciekawe co spowodowało tępotę umysłową rosyjskiej dziennikarki.
Wendigo. (17) Oświęcim, Kraków, Katowice 09.05.2017 23:15
Ej wy sobie wyobraźcie, jaką by z tego komedię można zrobić! Taka wystraszona dziennikareczka skradająca się od progu do progu. Nawet nie trzeba zmieniać tekstu, żeby śmieszył, proszę was "to wina matek, za mało biły/BIJĄ swoje dzieci" ??
oshie90 (?) 09.05.2017 22:55
tylko heteryk może coś takiego palnąć :D:D:D:D:D ona w życiu nie widziała grubego faceta, że nie zdołał jej obrzydzić wszystkich mężczyzn?

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
To grubaski powodują homoseksualność u mężczyzn Fot. Facebook za: https://www.facebook.com/groups/canalst/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku