logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
114
0
17

"Sense8" wraca z drugim sezonem

Empatia jest sexy

Dodano: 04.05.2017, Aktualizacja: 31.05.2017

Jeden z najbardziej LGBT-owych seriali w historii wraca już dziś z drugim sezonem na platformie Netflix. Co nas czeka w nowych odcinkach "Sense8"? Obiecujemy: będzie się działo!

Dokładnie dwa lata temu Netflix zaprezentował zwiastun swojej nowej produkcji w reżyserii rodzeństwa Wachowskich, serialu "Sense8". Pomysł całkiem banalny: grupę ośmiu osób w różnych częściach świata zaczyna nagle łączyć niezwykła, telepatyczna więź. W kolejnych odcinkach poznawaliśmy naszych bohaterów i bohaterki, a także dowiadywaliśmy się o co chodzi z tytułowym "ósmym zmysłem". Szybko okazało się, że rodzeństwo Wachowskich przygotowało jedną z najbardziej różnorodnych produkcji w historii. Wyobraźmy sobie, że nagle heteroseksualny facet zaczyna odczuwać to, co nieujawniony gej. A cispłciowy gej – menstruacyjne bóle. Do tego reprezentacja: w transpłciową postać, Nomi, wciela się transpłciowa aktorka Jamie Clayt...   ( Pozostało znaków: 3087 )
Magda Dropek Autor: Magda Dropek Redaktorka portalu Queer.pl, członkini zarządu Fundacji Równość.org.pl Współtwórczyni krakowskiego cyklu spotkań dyskusyjnych Klub Queer.pl, od 2012 roku zaangażowana w organizację festiwalu Queerowy Maj i krakowskiego Marszu Równości. Interesuje się kwestiami związanymi z feminizmem i teorią queer

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 199439   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku