logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.08.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
57
4
19

Kocham go takim jakim jest

Czy różnica wieku jest aż tak ważna? (lista)

Dodano: 02.05.2017, Aktualizacja: 02.05.2017

25-letni rugbista, Sam Stanley, zaręczył się z dużo starszym Laurencem Hicksem.Teraz przyszło mu się zmierzyć z niesamowitą krytyką. Jedno to wygląd, albowiem różnica między nimi jest dla internautów zbyt oczywista, co skwitowali okrutnymi i niewybrednymi komentarzami. Ale okazuje się, że również różnica wieku, w ich przypadku 34 lata, to również coś, z czym ciężko się pogodzić. Jak to jest z tą akceptacją w gejowskiej społeczności?

Stanley ujawnił się w 2015 roku w "Times of London", gdzie opowiadał m.in. o dorastaniu w sportowej rodzinie. Z tego powodu przyszła gwiazda England Sevens miała problemy z samoakceptacją, były też myśli samobójcze.

ZOBACZ TEŻ Kolejny coming out w brytyjskim rugby Sport na Wyspach coraz bardziej gejami stoi?


Rugbista z Hicksem spotyka się od dawna - Instagram Stanleya jest pełen uroczych zdjęć pary. 
Ale różnica wieku między panami okazała się być dużym problemem dla wielu osób. W wywiadzie dla magazynu Attitude Stanley mówił, że poznali się na portalu randkowym. Jednak nie to jest najważniejsze. Lawinowo na Sama spłynęła fala krytyki, że spotyka się ze starszym facetem. Oraz „grubszym”. Epitety i określenia są okrutne i nie będziemy ich powtarzać.

Sportowiec umieścił zdjęcie, na którym chwali się swoim pierścionkiem zaręczynowym:

Jedno to standardy piękna. Nie każdy musi wyglądać jak Pietro Boselli, mieć ciało greckiego herosa. Ale kwestia różnicy wieku? Metryka z miłością niewiele ma wspólnego, prawda? Love is love. Sami popatrzcie:

13 lat różnicy – Tom Ford i Richard Buckley



13 lat różnicy – Matt Bomer i Simon Halls


15 lat różnicy – Ellen Degeneres i Portia de Rossi:

Dory and me #FindingDory

Post udostępniony przez Portia de Rossi (@portiaderossi)


15 lat różnicy – Elton John i David Furnish


20 lat różnicy– Tom Daley i Dustin Lance Black:


32 lata różnicy – Sarah Paulson i Holland Taylor



45 lat różnicy – Calvin Klein i Kevin Baker



(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (19)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
andro (31) a nie bo wieś 05.05.2017 13:43
shingao:
@andro


I nie pisz, że wiek o niczym nie świadczy. Nie wierzę, że nie zwracasz uwagi na wygląd.
Oczywiście że zwracam uwagę (chociaż jak bym szukał faceta to wygląd nie był by na pierwszym miejscu) ale to nie jest tak że po przekroczeniu jakiejś granicy wiekowej wszyscy brzydną Ja bym wręcz zaryzykował stwierdzeniem że większość ludzi z wiekiem zyskuje na urodzie. Lubię jak twarz ma jakąś historię, zmarszczki, nawet blizny, a siwiznę we włosach wręcz uwielbiam.
shingao (31) Szczecin 05.05.2017 12:28
@andro

Nie odnosiłem się do konkretnej sytuacji z artykułu, tylko ogólnie do tematu. Panom z artykułu życzę udanego związku.
I nie pisz, że wiek o niczym nie świadczy. Nie wierzę, że nie zwracasz uwagi na wygląd.
andro (31) a nie bo wieś 05.05.2017 5:51
shingao:
Mnie bawią starsi geje, którzy narzekają, że młodzi nie chcą się z nimi umawiać, a jak sami byli młodzi, to robili to samo (też nie chcieli się umawiać ze starszymi). Wychodzę z założenia, że jak chcemy wymagać, to powinniśmy zaczynać od siebie. Jeśli chcemy, aby inni byli otwarci na związki ze starszymi, to sami bądźmy gotowi na związek z kimś starszym. Ja mając trzydzieści jeden lat, nie mam prawa narzekać, że 20-letni facet nie chce się ze mną związać, skoro ja sam odrzucam 40-latka. Proste. Nie bądźmy hipokrytami i nie wymagajmy więcej od innych, niż sami od siebie wymagamy.

Ale tutaj właśnie cała burza oto że młody chce i spotyka się ze starszym a na dodatek "grubym i brzydkim" Może ci młodzi i piękni są zazdrośni że inny młody i piękny wybrał starego i brzydkiego :D A co do związków (nie żebym jakikolwiek planował) to jak bym miał wybierać to prędzej bym wybrał czterdziestolatka niż dwudziestolatka. Oczywiście generalizując, bo wiek o niczym nie świadczy tak na prawdę.
shingao (31) Szczecin 05.05.2017 0:29
Mnie bawią starsi geje, którzy narzekają, że młodzi nie chcą się z nimi umawiać, a jak sami byli młodzi, to robili to samo (też nie chcieli się umawiać ze starszymi). Wychodzę z założenia, że jak chcemy wymagać, to powinniśmy zaczynać od siebie. Jeśli chcemy, aby inni byli otwarci na związki ze starszymi, to sami bądźmy gotowi na związek z kimś starszym. Ja mając trzydzieści jeden lat, nie mam prawa narzekać, że 20-letni facet nie chce się ze mną związać, skoro ja sam odrzucam 40-latka. Proste. Nie bądźmy hipokrytami i nie wymagajmy więcej od innych, niż sami od siebie wymagamy.
grzesioc (26) Berlin 05.05.2017 0:05
Z jednej strony nie nam ich krytykowac i niech robia jak uwazaja. Sam mam 7 lat starszego faceta i jest mi z tym dobrze

ale..

roznice wieku oczywiscie mozna odczuc nawet w moich relacjach z chlopakiem. Powiem wiecej z wlasnego doswiadczenia, ze wydaje mi sie, ze im wieksza roznica wieku tym bardziej jest to odczuwalne. Raz spotkalem sie z chloipakiem (31 lat na profilu), mial kilka dodatkowych siwych pasm na skroniach, co stwierdilem dopiero w realu. Po calej nocy milo spedzonego czasu w jednym z barow nie odczulem faktu ze w rzeczywistosci ma 45 lat. Sama swiadomosc, ze jest rok mlodszy od mojego ojca mnie powstrzymywal, a do tego z kazdym dniem dostrzegalem wieksze roznice miedzy nami i to nie chodzi o niezgodnosc charakterow. On juz po prostu byl starszym facetem z zapuszczonymi korzeniami i nie zdolny do jakichs rewolucji czy zmian (nawet zdania).

mi taki zwiazek sie nie widzi ale jesli komus to obojetne, to spoko i kropka :P
Andrzej   dodane przez Facebooka 04.05.2017 12:47
Bo dziś dla geji liczy się tylko wygląd kasa mieszkanie auto i nic więcej.
Jeśli nie ma się kaloryfera na brzuchu i wielkiego penisa to nie ma się miłości taka jest realia gejostwa a dzięki czemu to wszystko dziemi mediom internetowi.
Kiedyś chciałeś się spotkać wysylales komuś zdjęcie i albo przychodził albo nie.
A teraz jest jeden wieli burdel...ciągle nie mój typ sorry, albo schudnij nic tylko wyzwiska. I to przede wszystkim w Polsce. Polscy geje to dno. Nie mówię o wszystkich ale o większości którzy zatracili wartości. Może za granicą jest inaczej nie wiem nie wnikam ale w Polsce gorszego homofoba niż gej to nie ma. Przykro mi jeżeli kogoś radziłem ale taka prawda.
Charles   dodane przez Facebooka 04.05.2017 12:30
Czas mija tak jak i uroda. Miłość może trwać wiecznie. Panom życzę jak najlepiej ☺️
Marta   dodane przez Facebooka 04.05.2017 12:08
"Uwielbiam" takie (niestety dosyć powszechne) komentowanie: ona nie ma męża, on jest niższy od swojej dziewczyny, ten jest gejem (straszne), tamten jest starszy od swojego chłopaka... Zaściankowość.
crashoverride (100) Trójmiasto 04.05.2017 10:57
Ważne żeby mieli w pewnej części ciała wszystko to, co o nich mówią inni.
andro (31) a nie bo wieś 03.05.2017 23:19
"Jak to jest z tą akceptacją w gejowskiej społeczności?" Dokładnie tak samo jak w społeczności hetero...

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Kocham go takim jakim jest Fot. Instargam, za: https://www.instagram.com/samstannerz/