logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
11.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
2
50
89

Niemiecka policja poszukuje trzech Polaków podejrzanych o pobicie geja

Homofobiczny atak w berlińskim tramwaju

Dodano: 26.04.2017, Aktualizacja: 14.06.2017

Policja w Berlinie poszukuje trzech osób, dwóch mężczyzn i kobiety, którzy na początku marca mieli pobić geja w berlińskim tramwaju. Według doniesień napastnicy rozmawiali w języku polskim.

Do ataku doszło 4 marca koło godziny 1:45 w tramwaju - tuż przed stacją Bernauer Straße. 

Dwóch mężczyzn i kobieta (w wieku 20-25 lat), którzy według doniesień queer.de mówili w języku polskim, wyrażali się negatywnie o gejach i homofobicznie wyzywali mężczyznę, który podróżował z partnerem. Jeden z mężczyzn miał zaatakować fizycznie 39-latka, bił go pięściami. Gdy ten zaczął się bronić - kobieta uderzyła ofiarę butelką w głowę. Następnie napastnicy uciekli.

Policja w Berlinie opublikowała nagranie, na którym widać podejrzane osoby i prosi wszystkich którzy mogą rozpoznać napastników lub byli świadkami ataku o kontakt telefoniczny lub mailowy.

(030) 4664 953 128
lka531@polizei.berlin.de
Nagranie obejrzeć można tutaj:



(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (89)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Daf"ThePig"Miscavige (?) 02.05.2017 20:04
Przepraszam za wyrażenie, ale widać po mordach, że to prymitiwne "Polaczki". Pchają sie na "zachód" do cywilizacji.... - na Sybir *rwa!!!


jeśli lewackie misie tak słodko psioczą na dumnych obywateli o prawicowych poglądach -to czemu się dziwić, że butelki idą w ruch, zęby stukoczą o bruk a agencje PR tracą rację bytu z intensywnej powodu autopromocji rodaków na saksach i innych wyjazdach???
SIEBIE WARCI-I JEDNI I DRUDZY

cała sytuacja mnie denerwuje-polecam coś na uspokojenie... https://www.youtube.com/watch?v=RdG6gUUasVk https://www.youtube.com/watch?v=25683IE5v9g
upstairs_at_you (49) miasteczko raczej 27.04.2017 22:17
K:
Wiecie co mi to za was wstyd jesteście większości z was marionetki napluć wam w twarz i będziecie udawali że to deszcz pada nie znacie faktow i macie tyle do powiedzenia polak zły skąd wiecie kto zaczol czy polak się nie broNil tylko nic nie wiecie a gadacie wstyd to za was wszystkich Polaków . A jle tu jest twardzieli co oni by nie zrobili , a jle to obelg jednak jesteśmy chorym narodem prawda jest w tym wszystkim taka ze to oni zaczeli Polak sie tylko bronilismy ale najlepiej najpierw kogoś zmieszac z blotepóźniej udawać że nic się nie stalo porażka naprawdę

Znalazłem dzisiaj na ulicy rozum. Prawie nowy, mało uważywany. Może to twój?
Queer.pl   dodane przez Facebooka 27.04.2017 20:24
Dziękujemy za udostępnianie i pomoc. Przekazaliśmy Wasze zgłoszenia niemieckiej policji. Wiemy, że także czytelnikom innych mediów / grup udało się ustalić tożsamość podejrzanych. Dajemy radę :)
POkutnik7 (?) 27.04.2017 18:50
A moze pokazal pisiora i wrzeszczal?Nic nie wiemy.
Piotr   dodane przez Facebooka 27.04.2017 17:18
Dobrze zrobili :)
psom na pożarcie (?) 27.04.2017 13:31
K:
Wiecie co mi to za was wstyd jesteście większości z was marionetki napluć wam w twarz i będziecie udawali że to deszcz pada nie znacie faktow i macie tyle do powiedzenia polak zły skąd wiecie kto zaczol czy polak się nie broNil tylko nic nie wiecie a gadacie wstyd to za was wszystkich Polaków . A jle tu jest twardzieli co oni by nie zrobili , a jle to obelg jednak jesteśmy chorym narodem prawda jest w tym wszystkim taka ze to oni zaczeli Polak sie tylko bronilismy ale najlepiej najpierw kogoś zmieszac z blotepóźniej udawać że nic się nie stalo porażka naprawdę


no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi
K (?) 27.04.2017 11:45
Wiecie co mi to za was wstyd jesteście większości z was marionetki napluć wam w twarz i będziecie udawali że to deszcz pada nie znacie faktow i macie tyle do powiedzenia polak zły skąd wiecie kto zaczol czy polak się nie broNil tylko nic nie wiecie a gadacie wstyd to za was wszystkich Polaków . A jle tu jest twardzieli co oni by nie zrobili , a jle to obelg jednak jesteśmy chorym narodem prawda jest w tym wszystkim taka ze to oni zaczeli Polak sie tylko bronilismy ale najlepiej najpierw kogoś zmieszac z blotepóźniej udawać że nic się nie stalo porażka naprawdę
Andrzej   dodane przez Facebooka 27.04.2017 11:31
Eh, ułańska fantazja z natchnienia ducha świętego zagrała w polskich duszach. A trzeba było obmyślić wcześniej plan, jakiś sztuczne nosy, wąsy założyć, twarze pomalować. Rycerze z nich pochopni.
Maria   dodane przez Facebooka 27.04.2017 11:27
Co teraz powie nasz rząd - wspaniali Polacy z szacunkiem odnoszący się do drugiego człowieka - może ktoś Poleci i przeprosi za czyny Polaków - może minister Błaszczak , który w złych zachowaniach nie widzi problemów - może tych naszych Polaków nagrodzi za dobre sprawowanie.
Kuba   dodane przez Facebooka 27.04.2017 9:07

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Niemiecka policja poszukuje trzech Polaków podejrzanych o pobicie geja Fot. Polizei Berlin