logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
8
1

Co się stało Aaronowi Hernandezowi?

Pełna niejasności sprawa z biseksualnością w tle

Dodano: 25.04.2017, Aktualizacja: 27.04.2017

Cały świat zwariował po zeszłotygodniowej wiadomości, że futbolista New England Patriot, Aaron Hernandez, popełnił samobójstwo w celi w ośrodku karnym w stanie Massachusetts. Teraz jest feeria domysłów i plotek. Jedną z nich jest orientacja seksualna sportowca. Domniema się, że był biseksualny. A ci co wiedzieli, nie mogli czuć się bezpiecznie - jak się okazuje. Niestety źródłem tych rewelacji jest Daily Mail, a dowodów póki co brak. Sprawą od kilku dni żyją jednak amerykańskie media.

Aaron Hernandez odsiadywał karę więzienia za zabicie Odina Lloyda, swojego przyjaciela, który – wg obrońców i mediów – miał go szantażować, że ujawni biseksualność sportowca jego narzeczonej i wszystkim w drużynie. Miało paść obrażające słowo „schmoocher”. Futbolista zastrzelił Odina. 27-latek dostał karę dożywocia bez możliwości skrócenia kary.

W zeszłym tygodniu Aaron popełnił samobójstwo. Potwierdzono, że przyczyną zgonu było uduszenie. Karę odbywał w Souza Baranowski Correctional Center w stanie Massachusetts. Został skazany w kwietniu 2015 roku.

Hernandez miał ukrywać swoją biseksualność przede wszystkim przed narzeczoną, ale także przed opinią publiczną. Jako sportowiec nie mógł sobie pozwolić na taki skandal, obawiał się, że jego kariera mogłaby się zakończyć.

Raport Newsweeka o sprawie mówi o mężczyźnie - zeznającego w sprawie Lloyda, który miał być kochankiem i wieloletnim partnerem seksualnym Hernandeza jeszcze z czasów liceum. Wallance – przyjaciel i obrońca Hernandeza – twierdzi, że to jemu Hernandez przelał dużą sumę pieniędzy zaraz przed aresztowaniem za zabójstwo w 2013 roku.  

Hernandez zostawił trzy listy: jeden do narzeczonej, drugi do córki, trzeci – do kochanka, którego poznał w więzieniu. Wciąż nie ustalono, kim jest tajemniczy mężczyzna. Prawdopodobnie był on ostatnią osobą, która rozmawiała ze sportowcem. Oficjalnie podano jednak, że list znaleziony przy ciele Aarona był skierowany nie do kochanka. Podano, że adresatem trzeciego listu był jego adwokat, Jose Baez.

Domniema się, że jego kochankiem był 22-letni Kyle Kennedy. Kyle odsiaduje karę za rabunek z bronią w ręku. Hernandez miał go obdarować zegarkiem wartym 50 tysięcy dolarów i paroma innymi „drobiazgami”.

Według DailyMail.com – znaleziono go z wypisanym na czerwono na czole cytatem z ewangelii wg św. Jana: „Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne”.

Futbolista miał również pomalowane stopy i dłonie – na wzór ran ukrzyżowania Jezusa Chrystusa. Był również pod wpływem K2 – syntetycznej marihuany. Uważa się, że Hernandez planował samobójstwo od tygodni. Na podłodze było rozlane mydło i szampan, drzwi były zaryglowane.

Życie Hernandeza było pełne niejasności i nierozwiązanych spraw. W młodości był związany z mafią i oskarżony o podwójne morderstwo. W lipcu 2012 – brał udział w strzelaninie. Był dealerem, uzależnionym od marihuany.

Większość informacji na temat Hernandeza o jego biseksualnej orientacji seksualnej opiera się na informacjach podanych przez Daily Mail. Jednak ważne jest, żeby nie ulegać wpływom tych mediów – nie ma póki co żadnych jawnych dowodów na ukrywaną (tudzież nie – jak twierdzi dziennikarka Michele McPhee) biseksualność Hernandeza.

Informacje podały jednak wszystkie poczytne gazety i serwisy w Stanach Zjednoczonych, które od kilku dni żyją sprawą.

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
whateverboi (?) 25.04.2017 13:23
#homofobiazabija
Izrail (25) Łódź 25.04.2017 13:18
Niby go żal. Ale jednak zabił człowieka więc niby jednak mi go nie żal.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Co się stało Aaronowi Hernandezowi? Fot. za: Youtube
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku