logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.07.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
15
7
11

Mister Gay Poland na podium

Głosujemy na Andrzeja!

Dodano: 24.04.2017, Aktualizacja: 24.04.2017

Andrzej Berg jest już trzeci w internetowym głosowaniu na Mr Gay World. Wszystkie ręce (i clicki) na pokład! Do 5 maja coraz mniej czasu!

Przypomnijmy, że Andrzej Berg to zwycięzca pierwszej edycji konkursu Mister Gay Poland. Reprezentował już Polskę w konkursie Mr Gay Europe w Sztokholmie rok temu, gdzie zdobył tytuł Mr Gay Europe 2016 Internet Voting, wygrywając internetowe głosowanie.

5 maja w Hiszpanii rozpocznie się finał Mr Gay World, gdzie Andrzej będzie dumnie reprezentował nasz kraj. 

Głosowanie trwa - odbywa się na stronie http://www.mrgayworld.com/voting-page/. Głosować można codziennie.

Wszystkie ręce na pokład!



Przypominamy też, że 29 kwietnia kolejne regionalne wybory Mister Gay Poland, tym razem w Katowicach.

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (11)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
KEPTN (25) Żuromin 25.04.2017 23:02
Piwonia:
KEPTN:
Kurde, jakie fajne chłopaczyska :D Nie wiem na kogo oddać głos!

A ja się wpatruję w kota, który obsługuję laptopa, nie mogę oderwać od niego wzroku.

No to też masz fajnie.
Piwonia (?) 25.04.2017 10:03
KEPTN:
Kurde, jakie fajne chłopaczyska :D Nie wiem na kogo oddać głos!

A ja się wpatruję w kota, który obsługuję laptopa, nie mogę oderwać od niego wzroku.
KEPTN (25) Żuromin 25.04.2017 0:09
Kurde, jakie fajne chłopaczyska :D Nie wiem na kogo oddać głos!
Pokaż Cycki (20) Nowa Sól/Zielona Góra 24.04.2017 23:30
Książę Viktor:
Pokaż Cycki:
Książę Viktor:
Pokaż Cycki:
Książę Viktor:
ALE ON WYGLĄDA JAK HETERO

Co to znaczy "jak hetero"? A jak wygląda gej? Ty za to myślisz jak heteroseksualista, ta stereotypowość... :)


Może jestem hetero, tylko się ukrywam B)


dowCIPNY jesteś Ci powiem ;>


Coś sugerujesz? ^^ Nie rozumiem czemu ludzie mnie minusują. I to nie tylko w tym artykule. Czuję się niezrozumiany społecznie.


Masz zagadkę na tę dłuuugą noc, a jeśli okaże się za krótka, to spokojnie... Będą kolejne! :)
Książę Viktor (17) Kraków 24.04.2017 23:28
Pokaż Cycki:
Książę Viktor:
Pokaż Cycki:
Książę Viktor:
ALE ON WYGLĄDA JAK HETERO

Co to znaczy "jak hetero"? A jak wygląda gej? Ty za to myślisz jak heteroseksualista, ta stereotypowość... :)


Może jestem hetero, tylko się ukrywam B)


dowCIPNY jesteś Ci powiem ;>


Coś sugerujesz? ^^ Nie rozumiem czemu ludzie mnie minusują. I to nie tylko w tym artykule. Czuję się niezrozumiany społecznie.
Pokaż Cycki (20) Nowa Sól/Zielona Góra 24.04.2017 23:22
Książę Viktor:
Pokaż Cycki:
Książę Viktor:
ALE ON WYGLĄDA JAK HETERO

Co to znaczy "jak hetero"? A jak wygląda gej? Ty za to myślisz jak heteroseksualista, ta stereotypowość... :)


Może jestem hetero, tylko się ukrywam B)


dowCIPNY jesteś Ci powiem ;>
Krzysiek (?) 24.04.2017 20:51
Andrzejek i tak nie ma szans... Koleś z Australii jest mega *-*
mayb3 (20) Kraków 24.04.2017 20:43
on nie jest ładny :o
Książę Viktor (17) Kraków 24.04.2017 19:15
Pokaż Cycki:
Książę Viktor:
ALE ON WYGLĄDA JAK HETERO

Co to znaczy "jak hetero"? A jak wygląda gej? Ty za to myślisz jak heteroseksualista, ta stereotypowość... :)


Może jestem hetero, tylko się ukrywam B)
Pokaż Cycki (20) Nowa Sól/Zielona Góra 24.04.2017 19:06
Książę Viktor:
ALE ON WYGLĄDA JAK HETERO

Co to znaczy "jak hetero"? A jak wygląda gej? Ty za to myślisz jak heteroseksualista, ta stereotypowość... :)

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran