logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
63
2
3

Seriale internetowe, czyli z czym to się je

"Dzikie koty" już od dziś na Outfilm!

Dodano: 28.02.2017, Aktualizacja: 03.03.2017

Seriale internetowe, czyli web series to coraz bardziej popularne tasiemce tworzone i publikowane w Internecie: na YouTubie czy Vimeo. Ich liczba rośnie – i poruszają coraz więcej tematów. W ten piątek na Outfilm.pl swoją premierę będzie miał jeden z ciekawszych seriali internetowych LGBT, "Dzikie koty". W związku z tym mamy dla Was listę tych najpopularniejszych, ale też takich, na które po prostu warto zwrócić uwagę.

Billy już ponad rok temu stracił miłość swojego życia. Wciąż jednak nie może się z tym pogodzić. Nie potrafi wyrazić smutku, który cały czas czuje. Żeby poradzić sobie z emocjami, postanawia nakręcić film o swoim chłopaku, o tym, co ich łączyło i o stracie, która pozostała. Pomagają mu najbliżsi przyjaciele, którzy są w stanie zrobić dla niego wszystko, ale jednocześnie mają też swoje problemy. Reżyser „Dzikich kotów” Morgan Jon Fox mówi o swoich bohaterach, że są pozostawieni sami sobie. Jako osoby LGBT, jako artyści, tworzą małe społeczności, grupy przyjaciół związanych tak silnymi więzami, że są dla nich jak rodzina. Pod tym względem przypominają dzikie koty, które chodzą swoimi drogami.Już dziś polska premiera Feral, czyli "Dzikich kotów" na outfilm.pl! Jakie jeszcze ciekawe seriale internetowe znajdziemy w sieci? Niby pomyłka, niby aplikacje, a jednak – Daddyhunt: The Serial. Daddyhunt to popularna wśród gejów lubiących się w misiach, tatusiach i starszych facetach aplikacja randkowa. Jej twórcy postawili na nietypową promocję i przygotowali serial internetowy, co było strzał...   ( Pozostało znaków: 4700 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 199161   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku