logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
50
1
1

Naj 2016: Robert Biedroń, śluby i Orlando

Queerowe podsumowanie roku

Dodano: 03.01.2017, Aktualizacja: 04.01.2017

Wraz z Waszą pomocą (oddaliście ponad 980 głosów) wybraliśmy najciekawsze i najważniejsze wydarzenia, ludzi, książki i filmy mijającego roku. Co i kogo zapamiętamy?

NAJ 2016 - WYDARZENIA Nie było wątpliwości: najważniejszym wydarzeniem 2016 roku była Waszym zdaniem czerwcowa strzelanina w klubie Pulse w Orlando, w której zginęło 49 osób. Ta wielka tragedia na zawsze zmieniła społeczność LGBT. Z drugiej strony sprawiła, że prawie cały świat pokazał swoje wsparcie dla społeczności LGBT i nawet w Polsce dochodziło do niespotykanych wcześniej gestów solidarności. Na drugim miejscu znalazły się coming outy. Nie te głośne i publiczne, ale mniejsze, codzienne, skromne, których było wiele, także i na naszym portalu. W formie Waszych listów, opowieści, historii, rozmów i komentarzy. Dziękujemy. Trzecie miejsce to śluby za granicą i wesela, o których od wakacji regularnie donosimy. Przypomnijmy, że w sierpniu związek partnerski w Berlinie zawarły Marta i Iza. Panie urządziły w Krakowie wesele, na które nas zaprosiły. I t...   ( Pozostało znaków: 3664 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 198715   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku