logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
77
2
6

Nic nie jest tym, czym się początkowo wydaje

Ewa Tomaszewicz o "Służącej" Chan-wook Parka

Dodano: 04.11.2016, Aktualizacja: 04.11.2016

„Perwersyjna gra. Wyrafinowana zemsta” – kuszą plakaty najnowszego filmu koreańskiego reżysera Chan-wook Parka „Służąca”. Do tego zmysłowe zdjęcie trójki głównych bohaterów i trailer sugerujący, że perwersja ze sloganu reklamowego nie jest wyłącznie pustym hasłem. Czy wystarczą, by film twórcy „Oldboya” okazał się w Polsce kasowym sukcesem? Oby, bo naprawdę warto go zobaczyć!

- Ewa Tomaszewicz - „Służąca” to druga po jak dla mnie przydługim i przegadanym miniserialu wyprodukowanym przez BBC adaptacja powieści Sary Waters „Złodziejka”. Teoretycznie więc wiadomo, czego można się spodziewać: że nic nie będzie tym, czym się na pierwszy rzut oka wydaje, a o motywacjach i rzeczywistych celach postaci będziemy wiedzieć tylko tyle, ile opowiadający zdecyduje się nam pokazać. Gry z widzem, oparcia fabuły na niedomówieniach, na prezentowanych po kolei opowieściach trójki głównych bohaterów, z których każde dołoży swój element układanki. Jednak nawet znających „Złodziejkę” na pamięć czeka sporo niespodzianek. Park prze...   ( Pozostało znaków: 2803 )
Ewa Tomaszewicz Autor: Ewa Tomaszewicz rocznik '77, założycielka Współtwórczyni kabaretu Barbie Girls. Dziennikarka. Niezrzeszona, wspiera tych, których lubi. Muzyka: (polityczny) folk (kobiecy), prasa: tylko w internecie, książki: oprócz Winterson czeka na Rawińską, marzenie: Michigan Womyn's Music Festival, wyznanie: SEO.Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 198314   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku