logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
113
2
11

Wychodzicie z ukrycia

Wasze coming outy

Dodano: 14.10.2016, Aktualizacja: 14.10.2016

Za nami Dzień Wychodzenia z Ukrycia - z tej okazji zachęcaliśmy Was do dzielenia się historiami związanymi z coming outem. Przeczytajcie kilka opowieści, które są dowodem na to, że nie taki coming out straszny jak go malują. I pomyślcie ciepło o ich autorach i autorkach. Dziękujemy!

Chcecie podzielić się własną historią? PISZCIE DO NAS! Od mojego coming outu minęły 2 lata i kilka miesięcy. Chociaż na samym początku było bardzo ciężko, bo rodzice wpadli w olbrzymi szok i mieliśmy sporo cichych dni - to jednak nie żałuję. Bowiem dokonał się niewyobrażalnie wielki postęp w ich postawie i dzisiaj jestem w miejscu, do którego myślałem, że nigdy nie dojdę. Nawet w sferze najskrytszych marzeń. Mama ma łatwiej niż tata, ale oboje zrobili kawał pracy, aby się oswoić z tym kim jestem. Ciągle ich edukuję, by ich świadomość i wiedza były jak największe. I pomyśleć że kiedyś usłyszałem: "Co najwyżej będę to tolerować, ale o akceptacji zapomnij. A ze strony ojca nawet na tolerancję nie masz co liczyć". WARTO DOKONAĆ COMING OUTU :) Choć szczerze nie wierzę w "coming out", ponieważ uważam, że żadne z nas nie ma się czego wstydzić, to chyba największym problemem tak naprawdę było dla mnie ujawnienie się przed samym sobą. To znaczy... od zawsze wiedziałem kim jestem, ale o ile bez problemu zaakceptowałem siebie jako osobę panromantyczną/aseksualną i żyłem z tym bez najmniejszego problemu, nie ukrywając przed nikim, to o wiele gorzej sytuacja miała się odnośnie mojej tożsamości płciowej. Od gimnazjum żyję jako mężczyzna, ale dopiero jakoś od roku nie boję się dodać:" jestem ...   ( Pozostało znaków: 5584 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 198196   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Wychodzicie z ukrycia   credits CC BY-ND 2.0 Fot. Andriana Akrap, za: flickr.com/photos/andrianaakrap
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku