logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
31
0
2

Najważniejsze to być sobą

John Grant w listopadzie zagra w Warszawie (rozmowa)

Dodano: 28.09.2016, Aktualizacja: 28.09.2016

Skromny, ogromnie sympatyczny, ale przede wszystkim - utalentowany: już w listopadzie John Grant ponownie odwiedzi nasz kraj, by promować swój ostatni album "Grey Tickles, Black Pressure".

Są tacy artyści, którzy chociaż nie są bardzo w mainstreamie znani - o ich kolejnych płytach piszą największe gazety i magazyny. Tak było i w przypadku "Grey Tickles, Black Pressure" Johna Granta, która zebrała świetne recenzje. To jego trzecia solowa płyta - wcześniej amerykański muzyk grał z zespołem The Czars. Muzyka Granta to mieszanina melancholijnych dźwięków, pianina i elektroniki, osobistych, czasem do bólu tekstów i pięknego, ciepłego wokalu. Grant nie ukrywa tego, że jest gejem – żyjącym z HIV, co ujawnił w 2012 roku, od tego momentu śpiewa i mówi otwarcie o swoim życiu - a nie było ono usłane różami. Alkohol, narkotyki, dużo seksu i samotności. Muzyk, który mówi w kilku językach mieszka obecnie na Islandii, która, jak sam mówi, "go uratowała" i "gdzie czuję się bezpieczny". Chętnie wypowiada się na tematy związane z LGBT i...   ( Pozostało znaków: 3594 )
Magda Dropek Autor: Magda Dropek Redaktorka portalu Queer.pl, członkini zarządu Fundacji Równość.org.pl Współtwórczyni krakowskiego cyklu spotkań dyskusyjnych Klub Queer.pl, od 2012 roku zaangażowana w organizację festiwalu Queerowy Maj i krakowskiego Marszu Równości. Interesuje się kwestiami związanymi z feminizmem i teorią queer

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 198125   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku