logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
44
2
0

Letnie festiwale 2016

Środowy przegląd muzyczny

Dodano: 22.06.2016, Aktualizacja: 22.06.2016

Co fani i fanki queerowej (i nie tylko!) muzyki koniecznie muszą w wakacje 2016 zobaczyć i usłyszeć? Zapraszamy do lektury naszego subiektywnego festiwalowego rozkładu jazdy.

Oczywiście czekamy na Wasze uzupełnienia listy! Wybieracie się na któryś z festiwali? Na które koncerty czekacie najbardziej? Zachęcamy Was też do "portalowych" spotkań festiwalowych! OPEN'ER FESTIVAL (29.06-02.07.2016) Tegoroczny Open'er to przede wszystkim wyczekiwane przez nas koncerty PJ HARVEY i TAME IMPALA. Na co na pewno warto zwrócić uwagę z queerowego punktu widzenia? SIGUR RÓS Tego zespołu nie trzeba chyba przedstawiać. Islandczycy odwiedzali już nasz kraj, ale i tak każdy ich koncert to duże wydarzenie, zwłaszcza, że to pierwsza trasa koncertowa po trzech latach przerwy. FLORENCE + THE MACHINE Florence & The Machine to aktualnie jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie, dowodzony przez charyzmatyczną Florence Welch. Florence, także w Polsce, jest uwielbiana przez społeczność LGBT, a ona sama nigdy nie ukrywała też tego, że jest naszą wielką sojuszniczką. Koncert obowiązkowy! GRIMES Claire Boucher, bo to prawdziwe imię i nazwisko Grimes, rozpoczęła swoją karierę muzyczną w 2010 wydając kasetę "Geidi Primes" w niszowej, ale znaczącej wytwórni Arbutus. Chwilę później ukazała się eksperymentalna "Halfaxa" i potem "Genesis" a przed Grimes otworzył się muzyczny świat. To będzie pierwszy koncert Claire w Polsce. ZAMILSKA Debiutancka płyta Natalii Zamilskiej, "Untune" sporo n...   ( Pozostało znaków: 5615 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 197555   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Letnie festiwale 2016 Florence Welch, fot. za: Facebook
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku