logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
86
4
9

Oni dwaj: Tomek i Paweł

Kolejne gejowskie wesele

Dodano: 20.06.2016, Aktualizacja: 23.06.2016

Kilka lat temu poznali się w Internecie, postanowili pójść w ślady Marka i Jędrzeja, podpisać umowę u notariusza i wyprawić wesele. Poznajcie Tomka i Pawła.

Chcecie podzielić się własną historią? PISZCIE DO NAS! Tomka poznaliśmy na Facebooku. Wraz z partnerem, Pawłem, prowadzą bloga, na którym opisali swoją drogę do podpisania umowy u notariusza i wyprawienia wesela. Panowie komentują też na nim bieżące sprawy, przede wszystkim LGBT. Chcą także walczyć ze stereotypami na temat par jednopłciowych, a naszej społeczności dodać otuchy i zachęcić do zawierania umów u notariusza. Poznali się kilka lat temu w Internecie, sami mówią, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Tomek ujawnił się przed rodzicami jako 18-latek - ci ciężko to przyjęli, ale z czasem zaakceptowali syna. Paweł ujawnił się dopiero przed 30-tką. Dlaczego zdecydowali się na "sformalizowanie" związku? Przede wszystkim chcieli pokazać, że nie są "gorsi od par różnopłciowych", chodziło też w dużej mierze o kwestie praktyczne, takie jak pełnomocnictwa. Wesele? Prawie wszystko poszło zgodnie z planem, a goście świetnie się bawili. W rozmowie z nami Tomek i Paweł opowiedzieli nam o przygotowaniach do ceremonii, związkach partnerskich oraz o hejterach. Film z wesela Tomka i Pawła oraz ich BLOG: Opowiedzcie coś więcej o samej ceremonii: jak się do niej przygotowywaliście, co musieliście załatwić, czy były jakieś trudności - jeżeli tak to jakie? Tomek i Paweł: Przygotowania rozpoczęliśmy kilka miesięcy wcześniej. Myślę...   ( Pozostało znaków: 5780 )
Magda Dropek Autor: Magda Dropek Redaktorka portalu Queer.pl, członkini zarządu Fundacji Równość.org.pl Współtwórczyni krakowskiego cyklu spotkań dyskusyjnych Klub Queer.pl, od 2012 roku zaangażowana w organizację festiwalu Queerowy Maj i krakowskiego Marszu Równości. Interesuje się kwestiami związanymi z feminizmem i teorią queer

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 197544   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Oni dwaj: Tomek i Paweł Fot. za: facebook.com/tomekipawelrz
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku