logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
163
2
14

...a potem żyli długo i szczęśliwie

7 najlepszych koncertowych oświadczyn

Dodano: 06.05.2016, Aktualizacja: 06.05.2016

Do Lady Gagi, Kylie Minogue, Garbage, Macklemore'a i Ellie Goulding dołączyła Adele oraz zespół Years & Years. W jakiej sprawie? Gejowskich i lesbijskich zaręczyn podczas koncertu. Przygotowaliśmy te najlepsze, najbardziej wzruszające oraz najzabawniejsze i czekamy na polską wersję!

ADELE, zaręczyny Andre i Simona Do oświadczyn doszło podczas koncertu w Kopenhadze. Adele zaprosiła na scenę parę fanów ze Szwecji. Andre nagle uklęknął przed chłopakiem i poprosił go o rękę z pomocą... plastikowego pierścionka. Poruszona artystka panom pogratulowała i w swoim stylu zażartowała: "Czy chcecie surogatki dla swoich dzieci? Zawsze chciałam mieć dziecko z kimś ze Szwecji!". W rozmowie z duńską telewizją Andre nie ukrywał, że decyzja o oświadczynach była bardzo spontaniczna: "To była niespodzianka, gdy nagle znaleźliśmy się na scenie. Decyzję podjąłem pod wpływem chwili - czułem tyle miłości. Wszyscy się cieszyli, to było szaleństwo" - mówił mężczyzna. YEARS & YEARS, zaręczyny Matthew i Tylera Podczas koncertu w Seattle Olly Alexander nagle przerwał występ i zaprosił na scenę Tylera. "Powód, dla którego znalazłeś się na scenie jest taki, że jest tu dziś ktoś, kto oszalał na twoim punkcie" - powiedział Olly i w tym samym mome...   ( Pozostało znaków: 4097 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 197266   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
...a potem żyli długo i szczęśliwie Danielle i Michelle podczas oświadczyn na koncercie Macklemore'a i Ryana Lewisa
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku