logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
28
1
2

Glam Cup 2016. Jak było?

Podsumowanie na krakersowe urodziny

Dodano: 12.04.2016, Aktualizacja: 12.04.2016

Miesiąc minął od ostatniej, czwartej już edycji Glam Cup Kraków. Tym razem stolicę Małopolski odwiedziło ponad 230 sportowców i sportowczyń LGBT by wspólnie grać, bawić się i cieszyć ze spędzonego na sportowo i nie tylko czasu. Przez cztery lata Glam Cup zdążył się wpisać w kalendarz tęczowych imprez sportowych zarówno w Polsce, ale i w Europie. Na podsumowanie z dystansu ostatniej edycji turnieju i piąte urodziny KKS Krakersy - krótka odpowiedź czym był czwarty Glam Cup w czterech krótkich punktach.

Po pierwsze Glam Cup to SPORT. Po raz czwarty siatkówka, która tym razem rozegrana została na czterech różnych poziomach, zarówno tych nieomal profesjonalnych po te nieco mniej widowiskowe. W tym roku, w ramach eksperymentu, turniej siatkówki odbył się bez podziału na drużyny męskie i kobiece. Czy eksperyment się udał to ocenią sami uczestnicy i uczestniczki. W tym roku na turnieju zadebiutowała nowa dyscyplina – koszykówka kobieca, która spotkała się z wielkim entuzjazmem uczestniczek oraz kibicek i kibiców. Na debiut przyjechało 5 ekip: Serbia, Chorwacja, Ukraina, a Polska reprezentowana była przez KKS oraz drużynę wrocławską. Organizatorzy mają nadzieję, że wieść gminna o tym, że to fajny turn...   ( Pozostało znaków: 2967 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 197114   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku