logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
145
11
21

Gosia i Beata: przede wszystkim jesteśmy rodziną

Kolejna para na 20-lecie Queer.pl

Dodano: 31.03.2016, Aktualizacja: 01.04.2016

Od trzech lat mieszkamy razem, wychowujemy wspólnie czwórkę dzieci. Przez te trzy wspaniałe, choć nie da się ukryć, że chwilami ciężkie lata, przeżyłyśmy sporo: m.in. rozwody, ostateczne zerwanie z dawnym życiem... - napisała do nas Gosia, w związku z walentynkową akcją na 20. urodziny portalu. Poniżej kolejna historia jednej z "naszych" par. Zachęcamy Was do dzielenia się podobnymi historiami, w końcu 20. urodziny ma się tylko raz!

Chcecie podzielić się własną historią? PISZCIE DO NAS! Od czego by tu zacząć... Pewnie od tego, że gdyby nie QUEER.PL (a w zasadzie wtedy jeszcze Innastrona.pl), nigdy byśmy się nie poznały. Uczucie w nas trafiło jak istny grom z jasnego nieba i od pierwszego spotkania wiedziałyśmy, że musimy być razem. I tak się stało, i to w bardzo niedługim czasie. Widocznie jeśli bardzo się czegoś chce - nie ma rzeczy niemożliwych. To było 3,5 roku temu. Od ponad 3 lat mieszkamy razem. Przede wszystkim jesteśmy rodziną - tworzymy ją my dwie i czwórka naszych dzieci. Tak, aż czwórka! Dzieci nasze pochodzą z poprzednich związków - małżeńskich, które obie zakończyłyśmy, aby być ze sobą. Dużo poświęciłyśmy, aby być razem. Zmiana miejsca zamieszkania - dzieliło nas początkow...   ( Pozostało znaków: 3323 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 197049   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku