logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
380
2
42

Wyjścia z szafy odciążają nas z frustracji

Rozmowa z autorkami bloga "Okiem lesbijki"

Dodano: 11.02.2016, Aktualizacja: 09.03.2016

Poznały się na naszym portalu, od niedawna prowadzą wspólnie bloga OKIEM LESBIJKI. Jak same mówią - blog był "wyzwaniem" i "okazją do lepszego poznania siebie nawzajem, poza tym wspólne tworzenie niesamowicie zbliża i satysfakcjonuje obie strony". O czym piszą? O coming outach, seksualności, polityce. Zapraszamy do lektury naszej rozmowy z Malwiną i Olą.

Homo, vege, lewak i pro ekologiczna wegetarianka, niespokojna dusza - trochę przekorne są Wasze opisy, ale też od razu wrzucają Was do pewnego worka, dlaczego od razu tak otwarcie? Trochę w ukryty sposób chcę podpytać o tematy, o których piszecie - dlaczego właśnie one? Chciałyśmy dać się poznać czytelnikom z każdej strony, nie naruszając przy tym całkiem naszej prywatności. Odwiedzający bloga często chcą w jakiejś części utożsamiać się z blogerem. My same zapoznając się z twórcami, chcemy wiedzieć z kim mamy do czynienia i czego możemy się spodziewać po danej stronie. Jeśli chodzi o tematykę bloga, piszemy o tym co nas porusza, o czym na co dzień dyskutujemy i czemu poświęcamy najwięcej uwagi. Od początku nie chciałyśmy ograniczać się tylko do zagadnień naszego środowiska, ale do znacznie szerszej tematyki dotyczącej różnych kwestii społecznych. Poznałyście się u nas, prawda? Poznałyśmy się właśnie dzięki waszemu portalowi co sprawia, że wracamy do niego z sympatią. Nasze profile były enigmatyczne, przyciągnęły nas w dużej mierze kwestionariusze. Pisałyśmy przez spory czas wymieniając długie wiadomości. Obie byłyśmy zaskoczone tym jak podobne mamy poglądy i zainteresowania. Mimo, że mieszkałyśmy niedaleko siebie los był dla nas bardzo przekorny ponieważ udało nam się spotkać dopiero za trzecim razem. Na żywo było już tylko lepiej. Znając się tak dobrze miałyśmy nieskończenie wiele tematów d...   ( Pozostało znaków: 6072 )
Magda Dropek Autor: Magda Dropek Redaktorka portalu Queer.pl, członkini zarządu Fundacji Równość.org.pl Współtwórczyni krakowskiego cyklu spotkań dyskusyjnych Klub Queer.pl, od 2012 roku zaangażowana w organizację festiwalu Queerowy Maj i krakowskiego Marszu Równości. Interesuje się kwestiami związanymi z feminizmem i teorią queer

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 196862   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Wyjścia z szafy odciążają nas z frustracji Fot. za: okiemlesbijki.blogspot.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku