logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
124
3
11

Ślub symboliczny

Wyraz miłości i nowoczesnego myślenia!

Dodano: 19.10.2015, Aktualizacja: 20.10.2015

Nie każdy z nas może zawrzeć małżeństwo tak, jak to sobie wymarzył. Niby ślub do niczego nie potrzebny, ale jeżeli jednak marzy nam się ten jeden jedyny dzień? Rozwiązaniem jest uroczystość humanistyczna lub symboliczna, która nie jest jednak wbrew pozorom łatwa do zorganizowania. Czy ślub symboliczny różni sie od ślubu tzw. tradycyjnego? Z punktu widzenia prawa – tak. Nie niesie za sobą żadnych prawnych następstw w życiu małżonków, ale osobom, które chcą go zawrzeć, chodzi przecież o coś zupełnie innego. W tym akcie najważniejsza jest chęć związania się z kochanym przez nas człowiekiem, podkreślenie ważności i stałości związku. W otoczeniu przyjaciół każdy z nas może powiedzieć „tak” ukochanej osobie..

- Artykuł sponsorowany - Ślub to przyjemność, a nie stres! Możecie, oczywiście, zawrzeć ślub symboliczny we własnym mieście, w domu czy ogrodzie. Ale może warto wyjść jeszcze dalej poza schemat i zdecydować się na organizację ceremonii symbolicznej za granicą- jeżeli tak, zdecydujcie się na Włochy, bo czyż na świecie jest bardziej romantyczny kraj? Zaskoczcie bliskich i spełnijcie wasze marzenia, ceremonia na adriatyckiej plaży, w zamku nad Jeziorem Garda, czy w jednym z Weneckich Pałaców. A po ceremonii uroczy miesiąc miodowy- tylko wy, słońce, wyśmienite jedzenie i doskonałe wino!! Tak jak przygotowania do zwykłego ślubu, tak i przygotowania do ślubu symbolicznego to mimo ekscytacji wielki stres dla narzeczonych. Pomocą w organizacji ceremonii przychodzą wyspecjalizowane agencje Wedding Planner (na przykład MarryMeInVenice), które bez trudu i co ważniejsze, zaoszczędzając wam niepotrzebnego stresu, zorganizują wszystko tak, abyście mogli cieszyć się tym wyjątkowym dla was dniem i być zupełnie na luzie. Wystarczy umówić się na rozmowę, czasem wystarczy długi telefon, podczas której opowiecie organizatorom jak sobie wyobrażacie całą uroczystość i co jest dla was w niej najważniejsze. Często wypełnia się wówczas ...   ( Pozostało znaków: 5233 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 196530   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku