logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
46
6
143

Poznaj kandydatów i kandydatki

Wybory już 25 października!

Dodano: 29.09.2015, Aktualizacja: 24.10.2015

Wybory parlamentarne już 25 października! Jesteś LGBT i kandydujesz? Znasz kandydata lub kandydatkę, który nie ukrywa swojego poparcia dla postulatów LGBT? Zgłoś się do nas! Napisz krótko co chcesz zrobić, by LGBT w Polsce żyło się lepiej. Nie zapomnij o profilu na QUEER.PL, swojej stronie i daj nam znać gdzie i z jakiej listy startujesz!

MAŁGORZATA RAWIŃSKA Komitet Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni Bezpartyjna, wspierana przez Partię Zieloni Lista numer 6, okręg 19 (Warszawa), miejsce numer 19 PROFIL NA QUEER.PL Facebook Twitter Jaki jest Twój pomysł, by LGBT w Polsce żyło się lepiej? Uważam, że zarówno związki partnerskie, jak i małżeństwa powinny być dla wszystkich. Równie ważne jest dla mnie przeciwdziałanie mowie nienawiści i przestępstwom z nienawiści, edukacja antydyskryminacyjna, zakaz dyskryminacji ze względu na orientację psychoseksualną i tożsamość płciową czy uznanie przez Polskę prawa do azylu ze względu na prześladowania na tle orientacji i tożsamości płciowej. ARKADIUSZ PAWEŁ WÓJCIK Komitet Nowoczesna Ryszarda Petru Lista numer 8, okręg 19 (Warszawa), miejsce numer 22 PROFIL NA QUEER.PL Facebook Jaki jest Twój pomysł, by LGBT w Polsce żyło się lepiej? Jestem gejem i prawnikiem, więc nie tylko ze względu na własną orientację, ale też ze względu na mój zawód rozumiem konieczność uregulowania praw członków społeczności LGBT. Wprowadzenie instytucji związków partnerskich jest jednym z moich podstawowych postulatów. Tak samo ważną dla mnie kwestią, jest regulacja "mowy nienawiści" i przeciwdziałanie dyskryminacji (w tym ze względu na orientację seksualną czy tożsamość płciową). Należy też zwiększyć edukację społeczeństwa z zakresu spraw dotyczących naszej społeczności. O prawa społeczności LGBT chcę walczyć, bo są to również moje prawa. W wyborach postanowiłem startować, również po to, żeby pokazać zarówno społeczeństwu jak i samej społeczności LGBT, że osoba nieheteronormatywna nie musi od razu oznaczać kogoś o lewicowych poglądach. AGNIESZKA ŁUCZAK Komitet Nowoczesna Ryszarda Petru Lista numer 8, okręg 10 (piotrk...   ( Pozostało znaków: 7547 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 196467   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku