logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
87
0
0

Letnie festiwale 2015

Co, gdzie, kiedy?

Dodano: 02.07.2015, Aktualizacja: 06.07.2015

Co fani i fanki queerowej (i nie tylko!) muzyki koniecznie muszą w wakacje 2015 zobaczyć i usłyszeć? Zapraszamy do lektury naszego subiektywnego festiwalowego rozkładu jazdy. I przypominamy, że od środy trwa Open'er Festival!

Oczywiście czekamy na Wasze uzupełnienia listy! Wybieracie się na któryś z festiwali? Na które koncerty czekacie najbardziej? Zachęcamy Was też do "portalowych" spotkań festiwalowych! OPEN'ER FESTIVAL (01.07-04.07.2015) Tegoroczny Open'er to przede wszystkim wyczekiwane przez nas koncerty Natalii Przybysz, Hoziera, Jonny'ego Greenwooda, czy Swans. Na co na pewno warto zwrócić uwagę z queerowego punktu widzenia? YEARS & YEARS Zespół tworzą Olly Alexander, Mikey Goldsworthy i Emre Turkmen. Na pewno warto zwrócić uwagę na uroczego i zdolnego wokalistę, Olly'ego, który nie ukrywa tego, że jest gejem. Alexander jest także aktorem, gra w londyńskich teatrach, filmach i serialach (pojawił się m.in. w "Penny Dreadful"). W Years & Years nie tylko śpiewa, ale też pisze teksty, które - jak sam podkreśla w wywiadach, tworzone są z perspektywy homoseksualnego mężczyzny. Co prawda panowie całkiem niedawno odwiedzili festiwal Spring Break w Poznaniu, ale miło będzie ich usłyszeć i zobaczyć także na openerowej scenie. I ciągle jeszcze przed premierą debiutanckiej płyty "Communion" (która już za parę dni). Koncert w sobotę. ST. VINCENT Annie Clark to gitarzystka, wokalistka i autorka tekstów, słynąca z indywidualności i nieprzewidywalności we wszystkim co robi. St. Vincent bywała już u na...   ( Pozostało znaków: 5484 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 196174   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Letnie festiwale 2015 Years & Years (fot. za: facebook.com/YearsAndYears)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku