logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
110
8
9

Heterycy są wśród nas

Kto z kim mieszka i co z tego?

Dodano: 02.02.2015, Aktualizacja: 03.02.2015

Na temat tego jak obrzydliwa, szokująca i poniżej wszelkich standardów jest okładka najnowszego numeru tygodnika "W Sieci" powiedziano już chyba wszystko. Na temat tego jak sympatyczną, miłą, mądrą i empatyczną osobą Anna Grodzka jest – też dużo w ostatnich 24 godzinach, na szczęście, przeczytałam. W całej dyskusji umknęła mi jednak jedna rzecz – jedno nieszczęsne hasło z tej okropnej okładki – dlaczego, pytam dlaczego do jasnej cholery kogokolwiek miała oburzyć informacja o tym, że Ania mieszka z heteroseksualną kobietą?

Nie mam złudzeń (na szczęście), że niewiele osób sięgnie po artykuł redaktora Potockiego. Więcej jednak zwróci uwagę na okładkowe zdjęcie i hasło. Dokładnie brzmi ono "prywatnie mieszka z heteroseksualną kobietą". Pomijając już to, że poprzez użycie słowa "prywatnie" redakcja tygodnika się ośmiesza i udowadnia, że jest najgorszym tabloidem, nie jestem w stanie pojąć co ma być oburzającego w tym mieszkaniu z heteroseksualną kobietą. Czujni obserwatorzy i obserwatorki tęczowej strony mediów społecznościowych być może zauważyli, że małe spoilery co do artykułu pojaw...   ( Pozostało znaków: 2453 )
Magda Dropek Autor: Magda Dropek Redaktorka portalu Queer.pl, członkini zarządu Fundacji Równość.org.pl Współtwórczyni krakowskiego cyklu spotkań dyskusyjnych Klub Queer.pl, od 2012 roku zaangażowana w organizację festiwalu Queerowy Maj i krakowskiego Marszu Równości. Interesuje się kwestiami związanymi z feminizmem i teorią queer

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 195513   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Heterycy są wśród nas © alphaspirit - Fotolia.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku