logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
390
26
133

Queerowy rozkład jazdy

Najważniejsze i najciekawsze wydarzenia LGBT

Dodano: 27.01.2015, Aktualizacja: 23.01.2018

STYCZEŃ-LUTY 2018

Przedstawiamy kilka ciekawych propozycji wydarzeń na najbliższe tygodnie!

IMPREZY

Spice Girls NIGHT at Wtorkowy Melanż na Dyskotece
Miejsce: HAH Wrocław, Piotra Skargi 18a, Wrocław
Data: 16.01.2018, w godzinach 22.00-06.00
WIWA FOREWER AJ BE WEJTING ♥
OTO - WTORKOWY MELANŻ NA DYSKOTECE! 
To nowy cykl, nowe oblicze studenckich imprez we Wrocławiu. 
Niby kicz, a wstydu nie ma! 
Punkt 1) U Nas każdy jest sobą! 
Punkt 2) Patrz punkt 1. U Nas każdy jest sobą! :)
Tak gramy: 
NA DUŻEJ SALI SPICE GIRLS NAJT i nie tylko!
PALARNIA TO HAUSY I TEKNO
KARAOKE aka. HAH FACTOR 

Wydarzenie na Facebooku

Karaoke
Miejsce: Cocon, Gazowa 21, Kraków
Data: 18.01.2018, w godzinach 21.00-03.00
Zapraszamy na najlepsze karaoke w mieście. Prowadzi: Salomea

Wydarzenie na Facebooku

Divas' Touch
Miejsce: TOUCH Club, Sienkiewicza 6, Warszawa
Data: 19.01.2018, w godzinach 22.00-6.00
Kochamy je i wielbimy. Zawdzięczmy im nie jedną noc uniesień - klubowych, życiowych, łóżkowych. Są z nami, gdy jest nam smutno i gdy się cieszymy. Gejowskie divy. Nasze wierne powierniczki i pocieszycielki. Nasze królowe i księżniczki. I choć jest ich wiele a każda z nich ma rzesze swoich wyznawców - wiadomo, że szanujemy je wszystkie tak samo.
Tej nocy w Touch chcemy oddać im cześć i hołd. Od Tiny Turner, przez Cher, J. Lo, Christine Aguilerę aż do Rihanny, Ariany Grande, Britney Spears, Beyonce i Madonny. Wszystkie tej nocy połączy parkiet w Touch. Przybywajcie pokłonić się królowym.
 Noc będzie wyjątkowa, bo zagra dla nas: Archi - rzucający się w oczy, intrygu
jący, stylowo ubrany, zarażający publikę wyróżniającymi się nutami, inspirujący do tańca na parkiecie od pierwszego beatu - tak w skrócie można opisać temperamentnego dja Archiego. Każdą reakcję i emocję bawiących się ludzi przy granym kawałku, odnotowuje i umiejętnie przekłada do nowo przygotowanych setów. Jego fani najbardziej motywują go do dopieszczania każdego szczegółu w jego ekskluzywnych miksach.

Wydarzenie na Facebooku

Hello Friday
Miejsce: HAH Katowice, Sądowa 9, Katowice
Data: 19.01.2018, w godzinach 22.00-06.00
Zagrają:
PURGATORY: KARAOKE
HEAVEN: Dj Meggz

Wydarzenie na Facebooku

I Love Fridays & Old Disco
Miejsce: Cocon, Gazowa 21, Kraków
Data: 19.01.2018, w godzinach 21.00-03.00
I Love Fridays & Old Disco
Cykliczna impreza w każdy piatek! 
Gramy muzykę z lat '80, '90 po współczesne hity taneczne. 
DJ KODI BALDHEAD /sala cocon/

Wydarzenie na Facebooku

Noc z Królową - Dagmara
Miejsce: HAH Wrocław, Piotra Skargi 18a, Wrocław

Data: 19.01.2018, w godzinach 22.00-04.00
Na nasz HAHowski dwór zawita KRÓLOWA ŻYCIA DAGMARA :)
Królowa będzie się z Wami bawić, rozdawać autografy, będzie można sobie strzelić pamiątkową fotkę, ale przede wszystkim będzie robić to co jej wychodzi najlepiej czyli błyszczeć :)
Muzycznie o imprezę zadbają:
BaRT Dee & Sonny Phillips Task Number One prosto z UK, a na sali HEAVEN jak zwykle zapraszamy na Karaoke.

Wydarzenie na Facebooku

Let's Dance / Mikel Sans & Karaoke
Miejsce: HAH Sopot, Al. Franciszka Mamuszki, 21, Sopot
Data: 19.01.2018, w godzinach 22.00-06.00
JAK PIĄTEK TO TYLKO W HAH SOPOT!!!! W TEN PIĄTEK PARKIET DO CZEROWNOŚCI ROZGRZEWAĆ BĘDZIE: 
>>>> HELL: Mikel Sans
>>>> HEAVEN: KARAOKE


Wydarzenie na Facebooku

Back 2 Basics / Stahou & Erick Silent
Miejsce: HaH Poznań, ul. Małe Garbary 6
Data: 19.01.2018, w godzinach 22.00-06.00
Ten weekend upłynie pod znakiem karnawałowych wspomnień muzycznych!
Na górze stare radiowe hity by Stahou, a na dole house classic & disco byErick Silent. A do tego pyszne drineczki z Naszej odświeżonej karty ♥
ZAGRAJĄ: 
HEAVEN: Stahou
HELL: Erick Silent
KARAOKE: DJ Christoff


Wydarzenie na Facebooku

Bal Maskowy
Miejsce: HAH Katowice, Sądowa 9, Katowice
Data: 20.01.2018, w godzinach 22.00-06.00
KARNAWAŁ W PEŁNI, TRZEBA WYKORZYSTAĆ KAŻDĄ CHWILĘ.
Ta noc upłynie pod znakiem tajemniczości.
Maski, przebrania a nawet śmieszne kostiumy :)
Kto poczyni starań, wykaże się kreatywnością, bądź zaopatrzy się w przebranie / maskę wejdzie FREE ♥
Ta sobota zapowiada się grubo ♥ KARNAWAŁ 2018 ♥ ♥ ♥

Wydarzenie na Facebooku

Cocon Saturday Night
Miejsce: Cocon, Gazowa 21, Kraków

Data: 20.01.2018, w godzinach 21.00-03.00
LIVE IN COCON - Mad Fiddle Violin / violin live/
dj's:
DJ ALKOVICH/ sala cocon
DJ Pepe / sala coco


Wydarzenie na Facebooku

Touching Britney Spears
Miejsce: TOUCH Club, Sienkiewicza 6, Warszawa
Data: 20.01.2018, w godzinach 22.00-6.00
Oops! She did it again! Britney jednych zachwyca, innych męczy. Nikt jednak nie przejdzie obok niej obojętnie. Od czasu, gdy prosiła "Hit Me Baby One More Time" do współczesnych hitów, Britney jest gejowską divą. Zabawmy się więc tej nocy do jej największych przebojów! A kto wie, może na parkiecie obok nas pojawi się jakiś Womanizer?
Queen's Touch to impreza dedykowana gejowskiej divie, która na zawsze zapisała się w naszych sercach ale i w historii muzyki. Chcemy oddać im hołd i potwierdzić, że są jednymi z najważniejszych kobiet w naszym życiu.
Noc z Britney przygotuje dla nas: dj Monky - jego przygoda za didżejką zaczęła się w 2006. Od razu zaproszono go do gościnnych wyst
ępów w klubach takich jak HotL, Zoo i 35 mm. Doświadczenie sprawiło, że rozpoczął współpracę z legendarną Utopią. Aktualnie jest stałym bywalcem klubów Bank i Opera. Był jednym z artystów projektów MTV SUMMER w 2008. Grał z takimi artystami jak: Nervo, Michael Canitrot, Antoine Clamaran, Shena, Tara McDonald, DJ Yass, DJ Jazzy M, Luis Paris, Chris Bekker oraz artyści z grupy Hed Kandi. Jego muzyka to pulsujący mix gatunków house'owych.

Wydarzenie na Facebooku

Nuno Vocal Live!
Miejsce: HAH Wrocław, Piotra Skargi 18a, Wrocław
Data: 20.01.2018, w godzinach 22.00-06.00
Tym razem w HAHu NUNO Ania Waszkiewicz
Charyzmatyczna wokalistka o bardzo oryginalnej, ciepłej barwie głosu. Dzięki improwizacji, którą opanowała do perfekcji, śpiewając jazz, stała się niepowtarzalną wokalistką Live Act. Od 2000 r. występuje w najlepszych klubach w kraju, u boku znanych didżejów i instrumentalistów z Polski i zagranicy.


Wydarzenie na Facebooku

Daruma powered by DOM
Miejsce: Club Galeria, Pl. Mirowski 1, Warszawa
Data: 20.01.2018, w godzinach 21.00-5.00
W najbliższą sobotę zobaczycie Królową Darumę! Czy jest ktoś, kto nie zna Darumy? Jeśli tak (chociaż wątpimy w to), to musi koniecznie nadrobić braki w edukacji i zjawić się na sobotnim show!

Wydarzenie na Facebooku

Saturday BEATS
Miejsce: HAH Sopot, Al. Franciszka Mamuszki, 21, Sopot
Data: 20.01.2018, w godzinach 22.00-06.00
Ta sobota będzie naprawdę gorąca!
Nie może Was zabraknąć! :)
===========================================
O parkiety zadbają ze starannością :
Heaven: Dj Grala
Hell: DJ Grand

Wydarzenie na Facebooku

Tribute to Abba / Live Band Show & Covers
Miejsce: HaH Poznań, ul. Małe Garbary 6
Data: 20.01.2018, w godzinach 22.00-06.00
KOCHANI! TAKIEGO SHOW JESZCZE WASZE OCZY NIE WIDZIAŁY, A USZY NIE SŁYSZAŁY! ♥ Tu rodzi się legenda showbizu ♥
Po raz pierwszy w Poznaniu, po raz pierwszy na naszej scenie, po raz pierwszy w 2018 gościmy Zespół "ABBA"* COVER LIVE PERFORMANCE BACK TO THE PAST SHOW ♥ ♥ ♥ W składzie: Dominika ChmielińskaDorota StefańskaKacper Lewicki i Wojciech Karwacki ( Nasz syn marnotrawny ♥ ♥ ♥ )
Ta noc upłynie pod znakiem cover legendarnego zespołu lat minionych ♥ ♥ ♥
TRIBUTE TO ABBA ♥ ♥ ♥ Tego nie możecie przegapić! ♥ ♥ ♥ A do tego na górze prosto z Zachodniej granicy, członek berlińskiej sceny klubowej Nasz kochany DJ PomoZ ♥
Zagrają:
HELL: DJ PomoZ & TRIBUTE TO ABBA BAND
PURGATORY: DJ PAT RIXX
HEAVEN: Alex Inc
Karaoke: Krysia
 ♥


Wydarzenie na Facebooku

Twin Heart Reunion pres. Queer Girls Zone
Miejsce: PiwPaw Mazowiecka, Mazowiecka 9, Warszawa
Data: 20.01.2018, w godzinach 22.00-8.00
Twin Heart to miłość do kobiet 
Dlatego wracamy do Was z naładowanymi bateriami i ze zdwojoną siłą!
5 lat pracy, 5 lat doświadczeń i wspólnych sukcesów,
Chcemy działać dla Was i z wami kolejne lata.
Tu nie ma miejsca na homofobię, seksizm i rasizm.
Bez uprzedzeń, bez ograniczeń, tutaj liczy się dobra zabawa!
Tworzymy największą queerową scenę dla kobiet w Polsce!
3 poziomy i 2 sceny muzyczne wypełnione tęczowymi atrakcjami!

Wydarzenie na Facebooku

Revolution HOT and HORNY
Miejsce: Klub TORO, Marszałkowska 72, Warszawa
Data: 20.01.2018, w godzinach 22.00-08.00
Po raz drugi spotkamy się w samym centrum miasta, najstarszym warszawskim klubie Klub TORO już 20 stycznia! 
Zagrają dla Was niesamowici dj'e, którzy po raz kolejny zawitają do Warszawy. Byli z nami podczas wcześniejszych edycji Revolution jak również Matinée Warsaw oraz Circuit Warsaw i jak zawsze zaserwują brzmienia jakich w Warszawie nie usłyszycie. 
Alejandro Alvarez przyleci prosto z Kolonii. Rezyduje na takich imprezach jak Revelation w Brukseli czy Men Factory. Jest zawsze perfekcyjnie przygotowany i zawsze serwuje aktualne brzmienia. Jest gwarancją tego, że ciężko będzie Wam zejść z parkietu. 
DJ Alessandro Londra przyjaciel Revolution, który zawita do nas prosto z Rzymu. Usłyszeć go można na Revelation w Brukseli, Revolver w Berlinie czy Sexy Party w Kolonii. Teraz po raz kolejny będzie można usłyszeń podczas Revolution. Gwarancja bardzo dobrych brzmień i dobrej zabawy!
Jak zawsze parkiet rozgrzeją naprawdę bardzo gorący tancerze prosto z Rzymu i Mediolanu a dla wytrwałych jak zawsze w Klub TORO przewidziany jest after! Tym razem na afterze będzie można dalej się bawić przy dżwiękach serwowanych przez Alessandro Londra oraz tancerzach, którzy już podczas afteru nie pozostawią na sobie ...nic? After skończy się wtedy, kiedy Wy skończycie się bawić. 
UWAGA! Heaven Sauna Warszawa dla wszystkich uczestników Revolution przewidziała after ze specjalną zniżką 50%! Wystarczy, że będziesz miał na ręku opaskę Revolution.
Dresscode jak zawsze - wygodny, mile widziany skąpy! Nie ma żadnych ograniczeń do tego jaką część garderoby możecie z siebie zdjąć ;-) Naprawdę każdą! Dla tych, którzy będą czuli się swobodnie przewidziane zaproszenia do Heaven Sauna Warszawa i inne niespodzianki. 

Wydarzenie na Facebooku

Dzień Babci Party 2 - benefit na Manifę
Miejsce: Pogłos, Burakowska 12, Warszawa
Data: 20.01.2018, w godzinach: 16.00-04.00
Znowu dzięki nam nie zapomnicie o złożeniu życzeń swoim protoplastkom. W dzień babci Porozumienie Kobiet 8 Marca zaprasza Was na feministyczną imprezę, już teraz w swoich kalendarzach oznaczcie więc 20 stycznia kolorowym flamastrem. W miłym gronie i za niewielką opłatą (w całości przeznaczoną na organizację tegorocznej Manify) zrealizujecie u nas swoje potrzeby artystyczno-muzyczno-taneczne. Kieszenie i siatki wypełnicie fantami z loterii (każdy los wygrywa, m.in. książki, tatuaże, magnesy) oraz feministycznymi gadżetami z benefitowego sklepiku.
Jak zwykle podczas imprezy będziemy zbierać artykuły kosmetyczne dla uchodźczyń.
Zagościmy w spółdzielczym klubie Pogłos.
Zapraszamy wszystkie pokolenia!
Wystąpią:
MIŁE MARTWE DZIEWCZYNY - feministyczna, ciepła fala z Bielska-Białej
https://milemartwedziewczyny.bandcamp.com/releases
Więcej informacji wkrótce!

Wydarzenie na Facebooku

AQUA & Vengaboys NIGHT at Wtorkowy Melanż na Dyskotece
Miejsce: HaH Poznań, ul. Małe Garbary 6

Data: 23.01.2018, w godzinach 22.00-06.00
I'm a Barbie girl, in a Barbie world
Life in plastic, it's fantastic
You can brush my hair, undress me everywhere
Imagination, life is your creation

Boom boom boom boom
I want you in my room
Let's spend the night together
From now until forever
Boom boom boom boom
I wanna double boom
Let's spend the night together
Together in my room

I DO TEGO UBIERAMY SIĘ JAK CHCEMY :) im bardziej Kiczowate Feszyn tym lepiej ♥ ♥ ♥


Wydarzenie na Facebooku

Britney Spears Night at Wtorkowy Melanż na Dyskotece
Miejsce: HAH Wrocław, Piotra Skargi 18a, Wrocław

Data: 23.01.2018, w godzinach 22.00-04.00
IT'S BRITNEY BITCH ♥
CO tu dużo gadać. Ale nie powiedzieć nic też siara.
ONA JEST JEDYNA, ONA JEST BJUTIFUL.
A DO TEGO
Hity z VIVY, z lat '90. 
Upsssss...I did it again :)

Wydarzenie na Facebooku

Zlot Fanów Lady Gagi!
Miejsce: HaH Poznań, ul. Małe Garbary 6

Data: 26.01.2018, w godzinach 22.00-06.00
Więcej informacji wkrótce!
More info soon!
Wstęp do klubu 18+ lat!

Wydarzenie na Facebooku

Touch of Kitsch: 90's Are Cool
Miejsce: TOUCH Club, Sienkiewicza 6, Warszawa

Data: 26.01.2018, w godzinach 22.00-6.00
Czyż lata nie były wspaniałe? Szalone, kolorowe, beztroskie, kiczowate... Dziś chcemy wrócić do tych chwil. I nie ma znaczenia, czy byłeś już wówczas na świecie. Hity tamtej epoki są wiecznie żywe i nadal pozwalają nam zaszaleć na parkiecie. Świętujmy więc szalone lata 90!
Powspominać lubimy wszyscy. Touch of Kitsh to cykl imprez, na których znane, lubiane i kochane przeboje odżyją na nowo. Britney, Rihanna, Backstreet Boys i Christina to artyści, których na tym wydarzeniu nie zabraknie na pewno.


Wydarzenie na Facebooku

Mandaryna w HAH Wrocław!
Miejsce: HAH Wrocław, Piotra Skargi 18a, Wrocław

Data: 27.01.2018, w godzinach 22.00-06.00
O TAK‼️ To nie ściema, to nie bajt, to nie pasta i nie prank... To się wydarzy naprawdę i tylko u nas!!
Znacie EWRY NAJT? ...... A kto nie zna? :) Na naszej scenie MANDARYNA‼️
i nic więcej nie trzeba dodawać :)
Zagrają:
Late & Sajmon a na górnej sali jak zwykle karaoke :)


Wydarzenie na Facebooku

Marta Podulka Koncert
Miejsce: HAH Katowice, Sądowa 9, Katowice

Data: 27.01.2018, w godzinach 22.00-06.00
Marta Podulka ♥ ♥ ♥ Kochamy, Uwielbiamy ♥
Cieszyliśmy się jak dzieci, kiedy jej występ został potwierdzony ♥
To będzie wyjątkowa noc i wyjątkowy koncert

Wydarzenie na Facebooku

Rewolucje Z Magdą G. / Dq Adelon
Miejsce: HaH Poznań, ul. Małe Garbary 6

Data: 27.01.2018, w godzinach 22.00-06.00
"To tak jak być na prywatce w szkole, tańczyć z sześcioma kolegami, ale żaden nie pachnie tak jak powinien." 
"Karta wygląda jak akt zgonu" 
"Praktycznie żaden drink nie jest jadalny oprócz herbaty..." 
"Tu się rąk nie myje, czy się stopami kurwa i w butach otwiera te lodówki?" 

Na te i inne pytania odpowiedź poznamy już 27 stycznia. Gościem specjalnym naszych Rewolucji będzie Magda G.
W rolę królowej smaku wcieli się tym razem wspaniała Adelon - look alike Adele
Sprawdzi jak bawią się Poznaniacy, czy drinki są smaczne, a sala pełna roztańczonych klubowiczów !!! 
Pod lupę Magdy wpadną mistrzowie smaku muzycznego. Zagrają:
HELL: DJ WU
PURGATORY: Matt Bogucki
HEAVEN: DJ Meehoo
Karaoke: Krysia


Wydarzenie na Facebooku

Birthday Touch: Justin Timberlake
Miejsce: TOUCH Club, Sienkiewicza 6, Warszawa

Data: 27.01.2018, w godzinach 22.00-6.00
Jedni kochali się w nim, gdy był słodkim blondynkiem z N Sync. Inni uwielbiają go w garniturze, gdy samotnie szaleje na scenie. Nie ma znaczenia, jakiego Justina kochacie - pewne jest to, że każdy znajdzie takie jego hity, które sprawiają, że chce się tańczyć.
Justin Timberlake obchodzi swoje kolejne urodziny. A my - razem z nim! Chcemy szaleć do „SexyBack”, „Lovestoned”, „Suit & Tie” i „Rock Your Body”. Chcemy napić się za jego zdrowie i podziwiać to, jak doskonale zmienia się na korzyść z roku na rok!
Noc będzie wyjątkowa, bo zagra dla nas: Mabu - warszawski dj i promotor. Młody wiekiem, bogaty doświadczeniem. Rezydent Level 27, organizator niedzielnego cyklu imprez w THC Luzztro, były rezydent kultowego 55, stały gość najlepszych warszawskich klubów (m.in. Capitol, Bątą, Bal, Luzztro). Współprowadzący audycji "Music Is The Answer" na Planeta.fm.


Wydarzenie na Facebooku

Despacito NIGHT at Wtorkowy Melanż na Dyskotece
Miejsce: HAH Wrocław, Piotra Skargi 18a, Wrocław

Data: 30.01.2018, w godzinach 22.00-06.00
Despacito 
Quiero respirar tu cuello despacito 
Deja que te diga cosas al oído 
Para que te acuerdes si no estás conmigo
LATINO, LATYNO DLA KAŻDEJ KARYNY I JANUSZA.
Krystyna Agilera, RIKI Martin i bajlando Iglesias. Ale także niemiecka VIVA!

Wydarzenie na Facebooku

Playmate Freeride
Miejsce: Szpitalna 1, Szpitalna 1, Kraków
Data: 02.02.2018, w godzinach 22.30-08.00
Tęskniliście?
Freeride to będzie mocny techno dojazd. Za parę dni zdradzimy szczegóły, bądźcie cierpliwi.

W styczniu nie ma Playmate, ale ekipa z Muzyka Nieheteronormatywna na Szpitalnej ma imprezę w najbliższy piątek ;]

Wydarzenie na Facebooku

Queerowy Karnawał w Miejscu X
Miejsce: Miejsce X, Sienkiewicza 20, Opole
Data: 03.02.2018, w godzinach 21.00-02.00
Za mało tęczy w Opolu? Też tak uważamy! Właśnie dlatego mamy przyjemność zaprosić Was na Queerowy Karnawał! 
Pierwsza tęczowa impreza karnawałowa odbędzie się 3 lutego br. o godz. 21 (do 2) w Miejscu X. 
Zabierzemy Was do miejsca, w którym muzyka i zabawa niszczą granice i pozwalają być po prostu sobą! To idealna okazja na poznanie się i integrację społeczności LGBTQIA oraz osób sojuszniczych! Zapraszamy wszystkich i wszystkie bez wyjątku. 
Zróbmy Opole miastem tolerancji! 

Wydarzenie na Facebooku

A wszystko to
Miejsce: TOUCH Club, Sienkiewicza 6, Warszawa
Data: 09.02.2018, w godzinach 22.00-5.00
Redakcja Vogule Poland zaprasza na najlepszy bifor przed najfajniejszym / najmniej fajnym (niepotrzebne skreślić) świętem w roku. Usłyszycie piosenki o miłości, przy których płodzono całe pokolenia i piosenki o złamanych sercach, przy których całe pokolenia egzaltowały się. A więc będzie czas zarówno na namiętne pocałunki, jak i gniewne wyrzuty. W końcu kto jak kto, ale my dramę lubimy najbardziej!

Wydarzenie na Facebooku

Muzyka Nieheteronormatywna - Przyspieszone Walentynki
Miejsce: Cafe Kulturalna, Pl. Defilad 1, Warszawa
Data: 09.02.2018, w godzinach 22.30-05.30
SPRAWA WYGLĄDA TAK, ŻE PRĘDKO NAM DO KOLEJNEJ ZABAWY TANECZNEJ, DLATEGO NIEHETERONORMATYWNE WALENTYNKI ODBĘDĄ SIĘ 5 DNI PRZED TERMINEM WŁAŚCIWYM. PRZYBYWAJACIE, ZAPOZNAWAJACIE SIĘ I BAWCIE TAK, JAK DUSZA ORAZ CIAŁO TEGO ZAPRAGNĄ XD.

O OPRAWĘ MUZYCZNĄ ZADBAJĄ:

HEJ KOCHANI
PUPPER DJ
AMYOPLASIA https://soundcloud.com/amyoplasia
HOLIDAY INN https://soundcloud.com/holidayinnholidayinnNAWID DICK

Wydarzenie na Facebooku

QUEER Dating 6 x Bella Ćwir
Miejsce: Chmury, 11 Listopada 22, Warszawa

Data: 09.02.2018, w godzinach 22.30-05.00
Bella o imprezie:
Imprezy znacza dla mnie bardzo wiele... daja mi styl (szyk) , inspirącje , wolnonsc i szczescie ♪ bd zadowolona Zaprasząm Cię ~ Bella Ćwir 
BELLA ĆWIR - ikona internetowych Freaków, queerowa artystka wyrażająca się poprzez neo-postpunkowe teksty piosenek, ale jednak i tak uchodzi za internetowy mem!.


Wydarzenie na Facebooku

KONCERTY

David Guetta
Data: 27.01.2018 w krakowskiej TAURON Arenie
Muzyczny początek 2018 roku rozpocznie się od bardzo mocnego akcentu. Już 27 stycznia David Guetta, jeden z najpopularniejszych DJ-ów świata, zaprezentuje swój set w krakowskiej TAURON Arenie. Na płycie największej hali w Polsce będzie można bawić się między innymi przy najgorętszych hitach minionego lata! David Guetta, to kolejny DJ światowej sławy, który przyjedzie do Polski na zaproszenie Prestige MJM. Ten wyjątkowy koncert rozpocznie świętowanie jubileuszu dziesięciolecia istnienia agencji.

Wydarzenie na Facebooku

DEPECHE MODE
Data: 07.02.2018 - TAURON Arena, Kraków
Data: 09.02.2018 - Atlas Arena, Łódź
Data: 11.02.2018 - ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot
Depeche Mode w Polsce! Po trasie po Europie i Ameryce Północnej Depeche Mode brytyjski zespół wróci do Europy z dodatkowymi koncertami. Na miesiąc przed wyprzedanym koncertem Depeche Mode na PGE Narodowym w Warszawie zespół z radością ogłasza 3 kolejne, halowe koncerty.

Caro Emerald
Data: 21.02.2018 w Klubie Stodoła, Warszawa
Holenderska wokalistka jazzowa Caro Emerald wystąpi w Polsce! Artystka, znana m.in. z takich utworów jak "A Night Like This", "Back It Up" czy "Tangled Up" 21 lutego oczaruje publiczność zgromadzoną w Klubie Stodoła. Wokalistka wystąpi w naszym kraju w ramach trasy koncertowej promującej najnowszą EP-kę „Emerald Island”. 

Wydarzenie na Facebooku

Emeli Sandé
Data: 23.02.2018, TAURON Arena, Kraków
Emeli Sandé - zdobywczyni nagrody w kategorii Najlepszy Brytyjski Wykonawca 2017 roku - zaśpiewa w TAURON Arena Kraków! Szkocka piosenkarka, która podbiła świat swoim debiutanckim albumem Version of Events, przyjedzie do Polski po raz pierwszy. Artystka, łącząca ze sobą gatunki R&B, soul, gospel i pop, wystąpi 23 lutego 2018 roku w krakowskiej TAURON Arenie. Najlepsza brytyjska artystka 2017 roku zaprezentuje polskiej publiczności kolekcję swoich największych hitów!

Wydarzenie na Facebooku

Jessie Ware
Data: 04.03.2018 w krakowskiej TAURON Arenie
Uwielbiana w Polsce autorka przebojów "Say You Love Me" i "Wildest Moments" powraca na koncerty do Krakowa i Warszawy! Artystka wystąpi 4 marca na krakowskiej TAURON Arenie Kraków i 6 marca na warszawskim Torwarze!
Rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake'a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album: "Running" oraz "Wildest Moments" wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R'N'B i muzyki tanecznej. Debiutancki album "Devotion" potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem. Drugi album w karierze, "Tough Love", to płyta będąca fuzją elektroniki, popu i klasycznego R&B, powstała w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco. Przy komponowaniu piosenek tym razem wspomogli artystkę nie tylko znany z „Devotion” Dave Okumu, ale także m.in. Ed Sheeran i Miguel. 

Wydarzenie na Facebooku

X Ambassadors
Data: 27.03.2018 w Klubie Stodoła, Warszawa
X Ambassadors karierę rozpoczęli pod nazwą Ambassadors, udaną kampanią crowfundingową, która miała wspomóc realizację ich klipu do „Unconsolable”. W jednej z amerykańskich rozgłośni radiowych utwór usłyszał lider grupy Imagine Dragons i zaprosił zespół do współpracy z wytwórnią Interscope. Skutkiem kooperacji jest ich debiutancki album „VHS” z którego pochodzi największy przebój grupy – „Renegades”. Utwór ogromną popularność zyskał dzięki pojawieniu się w reklamie jednej z największych marek samochodowych.

Wydarzenie na Facebooku

30 Seconds To Mars
Data: 18.04.2018 w Atlas Arenie w Łodzi
hirty Seconds To Mars tworzą Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic i w tym składzie wyprzedają największe areny i stadiony na całym świecie. Zespół został okrzyknięty jedną z najlepszych grup koncertowych na całym świecie! Fakt ten poparło premierowe wykonanie koncertowe singla Walk On Water podczas którego wykorzystali innowacyjną technologię podczerwieni i z gościnnym udziałem Travisa Scotta podczas gali MTV VMA award. Koncert 30 Seconds To Mars to wydarzenie obowiązkowe dla każdego fana nowoczesnego rocka. Nie są znane jeszcze wszystkie szczegóły odnośnie nadchodzącego koncertu, zespół 30 Seconds to Mars ogłosi więcej informacji wkrótce. 30 Seconds To Mars bilety w sprzedaży! 

Wydarzenie na Facebooku

Pink Floyd
Data: 26.04.2018 w katowickim Spodku
Data: 27.04.2018 w poznańskiej Arenie
Rok 2018 będzie dla The Australian Pink Floyd Show świętowaniem trzydziestolecia swojej przygody z Pink Floyd i dlatego właśnie zaprezentuje specjalną trasę koncertową zatytułowaną "Time", podczas której zespół wykonywać będzie utwory z każdego okresu działalności Floydów. 
Spektakularne show zawierać będzie najnowocześniejsze efekty świetlne i lasery, a także specjalnie zaprojektowane obrazy i animacje wyświetlane na wielkim, okrągłym ekranie oraz olbrzymie, nadmuchiwane postacie. Dziesięcioosobowy zespół znakomitych muzyków i wokalistów zapewni prawdziwe widowisko, które zobaczyć musi nie tylko każdy fan Pink Floyd, ale i każdy fan dobrej muzyki, a widzowie zapamiętają je na długo po tym, jak wybrzmi ostatnia nuta tego niesamowitego show. 

Metallica
Data: 28.04.2018 w krakowskiej TAURON Arenie
SAN FRANCISCO, KALIFORNIA – 16 marca, 2017 - Metallica ogłosiła dziś europejską część trasy WorldWired propomującej ich nowy album Hardwired… To Self-Destruct. Trasa rozpocznie się dwoma koncertami w Amsterdamie w Ziggo Dome 4 i 6 września. Supportem będzie norweski zespół Kvelertak. Poniżej kompletna lista wszystkich koncertów, kolejne nie będą dodawane. 

Wydarzenie na Facebooku

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox
Data: 30.04.2018 w Klubie Stodoła, Warszawa
Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox, uwielbiany przez polską publiczność kolektyw, wraca w 2018 roku do Polski. Przyjazd grupy to rezultat wcześniejszych koncertów w naszym kraju, które cieszyły się ogromną popularnością i wypełniały kluby po same brzegi.

Wydarzenie na Facebooku

The Vamps
Data: 13.05.2018 w warszawskiej Progresji
The Vamps to brytyjski zespół popowy, który od 2012 roku zdobywa serca nastolatek na całym świecie. Ich klipy mają miliony odsłon na YouTube, a singiel „Can We Dance” na brytyjskich listach przebojów przegrał jedynie z „Counting Stars” One Republic. Grupę tworzy czterech młodych Brytyjczyków: Brad Simpson (wokalista), James McVey (gitarzysta), Connor Ball (basista) i Tristan Evans (perkusista). Ich przygoda rozpoczęła się dzięki YouTube, a członkowie zespołu do dziś dbają o swoją obecność w social mediach i kontakt z fanami na całym świecie. Na koncie mają już dwa długogrające albumy („Meet The Vamps” i „Wake Up”), trasę z McFly i support Seleny Gomez na jej londyńskich koncertach. Ich koncerty wyprzedają się w ciągu kilku godzin! Wśród nadchodzących, europejskich dat nie zabrakło również Warszawy! Dodatkowo, jako support The Vamps zagra grupa New Hope Club! Sprzedaż biletów rusza 17 listopada o 9:00, dostępne będą w stałych punktach sprzedaży!

Wydarzenie na Facebooku

Sam Smith
Data: 01.06.2018
Miejsce: Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Puławska 266, Warszawa
W ramach Orange Warsaw Festival wystąpi sam Sam Smith!

Wydarzenie na Facebooku

Tyler, the Creator
Data: 02.06.2018
Miejsce: Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Puławska 266, Warszawa
Każdy jego album jest wydarzeniem, każdy koncert odlotem! Tyler the Creator, z nowym albumem "Flower Boy" 2 czerwca na Orange Warsaw Festival!

Wydarzenie na Facebooku

Florence and the Machine
Data: 02.06.2018
Miejsce: Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Puławska 266, Warszawa
Orange Warsaw Festival dokładnie za pół roku. To też 2 czerwca w sobotę na scenie Florence + The Machine!

Wydarzenie na Facebooku

Lenny Kravitz
Data: 08.06.2018 na krakowskiej Arenie
Lenny Kravitz ogłosił nadchodzącą wakacyjną, europejską trasę koncertową zaplanowaną na 2018 r., podczas której wystąpi 8 czerwca 2018 r. w TAURON Arenie Kraków. Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl rozpocznie się 12 grudnia o godz. 10:00 i potrwa 36 godzin. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 15 grudnia o godz. 10:00. Więcej informacji o całej trasie koncertowej nawww.lennykravitz.com/tour/.

Wydarzenie na Facebooku

Pearl Jam
Data: 03.07.2018 w krakowskiej TAURON Arenie
Pearl Jam zagra 14 koncertów w ramach europejskiej trasy koncertowej w czerwcu i lipcu 2018 roku. Trasa rozpocznie się 12 czerwca w Amsterdamie, a zakończy 14 lipca w Lizbonie. Podczas trasy zespół zawita po raz pierwszy od 1996 roku do Rzymu i zagra swoje pierwsze koncerty w Padwie (Włochy) i w Krakowie (Polska).

Wydarzenie na Facebooku

Gorillaz
Data: 04-07.07.2018 w Gdyni
Pierwsza gwiazda festiwalu Open'er 2018 ogłoszona! Pierwszy headliner to gwiazda światowego formatu, która ma w naszym kraju niezliczoną rzeszę fanów! Pierwsza gwiazda Open'er 2018 to Gorillaz! Muzyczny projekt tworzony przez Damona Albarna i Jamie Hewletta zawita do Polski już drugi raz w ciągu zaledwie roku! Gorillaz grali bowiem w naszym w czerwcu 2017 roku.

Wydarzenie na Facebooku

Guns'N'Roses
Data: 09.07.2018 na Stadionie Śląskim
Guns N' Roses z impetem wkroczą w 2018 roku na 13 stadionów, w tym Stadion Śląski - nie przegap okazji, żeby zobaczyć ich w Polsce! Stadionowa trasa Guns n Roses koncerty 2018 roku rozpocznie się 3 czerwca w Berlinie, w Niemczech i obejmie dalszych 17 zaplanowanych koncertów na terenie Wielkiej Brytanii i Europy; w tym w roli headlinera na Download Festival w Wielkiej Brytanii, Firenze Rocks, Download Festival Paris, Graspop Metal Meeting oraz Download Festival Madrid.

Wydarzenie na Facebooku

Iron Maiden
Data: 27.07. w krakowskiej TAURON Arenie
Po ogromnym sukcesie światowej trasy w 2016 i 2017 roku, promującej 16-sty album studyjny “The Book Of Souls”, IRON MAIDEN wyruszają w trasę w 2018 roku grając koncerty w arenach oraz na festiwalach w Europie w ramach światowej trasy Legacy Of The Beast. Trasa rozpocznie się 26 maja w Tallinnie w Estonii a zakończy się w londyńskiej arenie O2 10 sierpnia. Koncert Iron Maiden w Polsce odbędzie się 27 lipca 2018 roku w TAURON Arenie Kraków. Pełną informację o europejskiej trasie koncertowej można znaleźć na ironmaiden.com. Trasa potrwa do 2019 roku. 

Wydarzenie na Facebooku

Ed Sheeran
Data: 11-12.08.2018 na PGE Narodowym
Ed Sheeran w Warszawie 2018 wystąpi dwa razy! Pierwszy koncert Eda Sheerana w Polsce na stadionowej trasie odbędzie się 11.08.2018, a drugi dzień później - 12.08.2018. Organizatorzy spodziewali się, że wejściówki wyprzedadzą się w błyskawicznym tempie, dlatego też zrobili olbrzymią niespodziankę fanom angielskiego wokalisty. Obydwa wydarzenia odbędą się na największym obiekcie w kraju, PGE Narodowym!

Wydarzenie na Facebooku


następna
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (133)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Popieram, 39 lat (?) 16.01.2018 19:08
jestem za mam 45:
Do Lesbijek i organizatorów:
Na "rynku" brak imprez dla lesbijek 30+. Wszystkie imprezy wnioskując po repertuarze są adresowane dla kobiet 18-29 lat. Ale nie będę tu pisać o dyskryminacji. Chciałam tylko zaapelować do wszechmocnych organizatorów/organizatorek imprez, że lesbijką jest się całe życie, a nie do 29 rż i żeby pomyśleli także o zorganizowaniu imprez dla dojrzalszych kobiet, które nie lubią hałasu, zgiełku, muzyki techno, dymu tytoniowego i alkoholu. Takie imprezy są bardzo potrzebne.
Lady 39 (?) 16.01.2018 19:07
L_VIBES:
Hej!
Istnieją imprezy dla lesbijek . Nazywają się L VIBES
Nadchodząca impreza kobieca PLENEROVE LOVE x 3 strefy rozrywki ( play&fun, wystawy i food trucki ) x Djki x klub #dokoncalata na ul. Wawelskiej 5. Więcej o evencie na : https://www.facebook.com/events/246453732542442/?active_t(...)ab=about


Szkoda że nie są to imprezy, gdzie lesbijki 40 i więcej czułyby się komfortowo. Szkoda, że organizatorzy imprez widzą tylko młode lesbijki i pod ich katem organizują (bardzo huczne) imprezy. To nie jest hejt, po prostu piszę jakie są realia. W mniejszych miastach pewnie jest jeszcze gorzej.
Foxy lady (?) 16.01.2018 18:46
W Warszawie brak imprez dla lesbijek 30+... Smutek.
LostMind (18) Rzeszów 13.01.2018 18:51
W Rze coś by się przydało :/