logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
99
18
125

Wywiady IS: Robert Biedroń

Nie do zdarcia

Dodano: 24.11.2010, Aktualizacja: 13.04.2015

Na forach internetowych czytam czasem o sobie, jaki jestem przegięty. Może i jestem, co z tego? Wyobrażam sobie, ilu gejów „twardzieli" - bardzo męskich, „nie budzących skojarzeń i "spoza środowiska" trzęsie się na myśl, że ktokolwiek mógłby ich „posądzić" o to, że nie są hetero. Podczas Manif, Parad Równości, czy antyfaszystowskich demonstracji ci „twardziele" grzecznie siedzą w domkach.

Będzie proces? Czekam na decyzję prokuratury, która bada sprawę. Na Paradach Równości policja zachowuje się raczej w porządku. Co się teraz stało? Wymknęło im się wszystko spod kontroli, bo samozwańczo zmienili trasę Marszu Niepodległości? Nie wiem z czego wynikło zdezorientowanie policji. Narodowcy zgłosili Marsz a Porozumienie 11-ego listopada - wiec. Obie demonstracje były legalne. W zeszłym roku podczas Marszu Niepodległości padały antysemickie, faszystowskie hasła, na które władza nie zareagowała. Stąd sprzeciw w tym roku. Zadaniem policji nie jest pomaganie demonstrantom w realizacji ich celu – czyli umożliwienie za wszelką cenę przejścia wyznaczoną trasą. Zadaniem policji jest tylko zabezpieczenie demonstrantów tak, by nic się nikomu nie stało. Puszczenie faszystów inną trasą było błędem policji. Gdy wszyscy zaczęli podążać Krakowskim Prze...   ( Pozostało znaków: 3665 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186943   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Wywiady IS: Robert Biedroń Robert Biedroń
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku